- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (39)
AGD małe (22)
Komputery i tablety (216)
Smartfony i zegarki (3717)
Foto i kamery (254)
Gaming (171)
Rowery i hulajnogi (12)
Fitness i sport (25)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Waga [g]: | 800 |
|---|---|
| Napięcie [V]: | 18 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Karcher |
| Kompatybilność seria: | Kärcher Battery Power 18 V |
| Ilość gniazd: | 2 |
| Natężenie [A]: | 2.5, 5 |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| 4 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 65 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 1.94 |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Zastosowanie: | Motocykl, Samochód |
| Funkcje dodatkowe: | 1 x USB QC 3.0, 1 x USB-C, Funkcja szybkiego ładowania, Gumowa zaślepka chroniącą port USB, Łatwy montaż, Przycisk On... |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Zastosowanie: | Motocykl, Samochód |
| Funkcje dodatkowe: | 1 x USB QC 3.0, 1 x USB-C, Funkcja szybkiego ładowania, Gumowa zaślepka chroniącą port USB, Łatwy montaż, Przycisk On... |
| Waga [g]: | 300 |
|---|---|
| Napięcie [V]: | 4 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Karcher |
| Kompatybilność seria: | Kärcher Battery Power 4 V |
| Ilość gniazd: | 2 |
| Natężenie [A]: | 2.5 |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
| Moc wyjściowa [mA]: | 2400 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | 2x USB |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
31,90 zł
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Urządzenia USB |
| Moc wyjściowa [mA]: | 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5 - 12 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | 2x USB Typ-C |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Waga [g]: | 110 |
|---|---|
| Napięcie [V]: | 20 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | 4Garden, Faworyt Pro, Handy, Lider |
| Kompatybilność seria: | 20V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 2 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 12 |
| Kabel na wyposażeniu: | Zintegrowany |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Napięcie [V]: | 18 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Ilość gniazd: | 6 |
| Natężenie [A]: | 8 |
| Waga [g]: | 700 |
|---|---|
| Napięcie [V]: | 18 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Graphite |
| Kompatybilność seria: | Energy+ |
| Ilość gniazd: | 2 |
| Natężenie [A]: | 2.7 |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 20 |
| Czas ładowania [min]: | 60 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 3000 |
| Kompatybilność marka: | NAC |
| Kompatybilność seria: | NAC 20V |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
| Moc wyjściowa [mA]: | 2500, 3000, 4500, 5000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 4.5, 5, 9, 12 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
| Moc wyjściowa [mA]: | 1500, 2000, 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 3.6, 6, 9, 12 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | 3x USB |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| 5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 36 |
| Czas ładowania [min]: | 138 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 220 |
| Kompatybilność marka: | Karcher |
| Kompatybilność seria: | Kärcher Battery Power 36 V |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Zastosowanie: | Nikon EN-EL20, Nikon EN-EL22, Nikon EN-EL24 |
| Akumulatorki w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka mobilna |
| Natężenie [A]: | 16 |
| Rodzaj złącza: | Wtyk typ 2 |
| Moc [kW]: | 3.7 |
| Liczba faz zasilania: | 1 |
| Wskaźnik LED: | Tak |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| 4 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 75 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 1020 |
| Kompatybilność marka: | Einhell |
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Zastosowanie: | Akumulator Ni-MH, akumulatory Li-ion |
| Akumulatorki w zestawie: | Nie |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Moc wyjściowa [mA]: | 1000 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB-A |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Typ: | Rozdzielacz gniazda zapalniczki |
|---|---|
| Liczba gniazd [szt]: | 3 |
| Możliwość regulacji: | Nie |
| Zasilanie: | 12V/24V (gniazdo zapalniczki) |
| Maksymalne natężenie [A]: | 3.1 |