- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (39)
AGD małe (22)
Komputery i tablety (216)
Smartfony i zegarki (3717)
Foto i kamery (254)
Gaming (171)
Rowery i hulajnogi (12)
Fitness i sport (25)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Zastosowanie: | Nikon EN-EL15B, Nikon EN-EL15C |
| Akumulatorki w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
| Moc wyjściowa [mA]: | 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9, 12, 15, 20 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | Gniazdo zapalniczki samochodowej |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Napięcie wejściowe [V]: | 12, 24 |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Moc [W]: | |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Rodzaj: | Ładowarka mobilna |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-zielony |
| Moc [kW]: | 11 |
| Dotykowy wyświetlacz: | Nie |
| Wskaźnik LED: | Tak |
| Natężenie [A]: | 8, 10, 13, 16 |
| Rodzaj: | Ładowarka mobilna |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-zielony |
| Moc [kW]: | 7 |
| Dotykowy wyświetlacz: | Nie |
| Wskaźnik LED: | Tak |
| Natężenie [A]: | 16, 20, 24, 32 |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 910 |
| Kompatybilność marka: | Graphite |
| Kompatybilność seria: | Energy+ |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Moc [W]: | , , |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Rodzaj: | Ładowarka mobilna |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Moc [kW]: | 22 |
| Dotykowy wyświetlacz: | Tak |
| Wskaźnik LED: | Tak |
| Natężenie [A]: | 32 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 12 - 15 |
|---|---|
| Waga [g]: | 1800 |
| Napięcie wejściowe [V]: | 180 - 260 |
| Prąd ładowania [A]: | 20 |
| Obsługiwane typy akumulatorów: | AGM, Calcium, EFB, GEL, LiFePO4, SLA |
| Liczba akumulatorów ładowanych jednocześnie: | 1 |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Waga [g]: | 300 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Greenso |
| Kompatybilność seria: | Greenso 20V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 2.4 |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Moc [W]: | , , , |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
119 zł
| Waga [g]: | 820 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Einhell |
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
| Ilość gniazd: | 2 |
| Natężenie [A]: | 3 |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| 3 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Nie |
| Waga [g]: | 800 |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Professional 12V |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 12 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | Gniazdo zapalniczki samochodowej |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Waga [g]: | 830 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Dedra |
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |
| Ilość gniazd: | 2 |
| Natężenie [A]: | 4.5 |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| 1.5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 515 |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Power For All 12V |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Nie |
| Waga [g]: | 1600 |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Professional 12V |
| Waga [g]: | 400 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Black&Decker |
| Kompatybilność seria: | 14.4V, 18V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 1 |
| Waga [g]: | 1000 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | NAC |
| Kompatybilność seria: | NAC 20V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 2.4 |
| Waga [g]: | 700 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Karcher |
| Kompatybilność seria: | Kärcher Battery Power 36 V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 2.5, 5 |
| Waga [g]: | 800 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Dedra |
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 5 |
| Waga [g]: | 140 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Dedra |
| Kompatybilność seria: | Lithium AkuEnergy 12V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 1.5 |