- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (95)
AGD (66)
AGD do zabudowy (80)
AGD małe (426)
Komputery i tablety (747)
Smartfony i zegarki (32)
Foto i kamery (4)
Gaming (338)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj produktu: | Tabletki |
|---|---|
| Liczba zmywań (kapsułek / tabletek): | 80 |
| Przeznaczenie: | Do zmywarek |
| Funkcje: | Ochrona naczyń i srebra, Funkcja soli, Funkcja nabłyszczania |
| Informacje: | |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 80 |
| Rodzaj produktu: | Tabletki |
|---|---|
| Liczba zmywań (kapsułek / tabletek): | 240 |
| Przeznaczenie: | Do zmywarek |
| Funkcje: | Funkcja nabłyszczania |
| Informacje: | |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 240 |
| Rodzaj produktu: | Tabletki |
|---|---|
| Liczba zmywań (kapsułek / tabletek): | 150 |
| Przeznaczenie: | Do zmywarek |
| Funkcje: | Ochrona naczyń i srebra, Funkcja soli, Funkcja nabłyszczania |
| Informacje: | |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 150 |
| 0.0005 % | |
| Moc wyjściowa (4 Ω) [W]: | 200 |
| Wi-Fi: | Nie |
| Wyjście na subwoofer: | Nie |
| Wymiar (szer. x wys. x głęb.) [mm]: | 200 x 63 x 200 |
| Kolor: | Srebrny |
| Zasilanie: | 100-240 V, 50/60 Hz |
| Wyposażenie: | 4 x Złącza bananowe, Kabel optyczny, Kabel RCA, Kabel zasilający |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampa sufitowa |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Ilość źródeł światła: | 4 |
| Regulacja pozycji światła: | Tak |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 4 x 7 |
| Materiał wykonania: | Drewno, Żelazo |
| Średnica/szerokość klosza [mm]: | 60 |
| Wymiary [mm]: | 670 x 60 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ obudowy: | Mini Tower ATX |
| Standard płyty głównej: | microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 3 |
| Podświetlenie: | ARGB |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ obudowy: | Midi Tower ATX |
| Standard płyty głównej: | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
| Podświetlenie: | ARGB |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampa sufitowa |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Regulacja pozycji światła: | Nie |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 10 |
| Materiał wykonania: | Metal, Tworzywo sztuczne |
| Średnica/szerokość klosza [mm]: | 450 |
| Wymiary [mm]: | 450 x 250 x 1500 |
| Funkcje: | Wskaźnik przekroczenia obciążenia |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny |
| Zasilanie: | Technologia bezbateryjna |
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Ml - mililitr, Oz - uncja |
| Wyposażenie: | Brak |
| Kolor: | |
|---|---|
| Materiał obicia: | Skóra ekologiczna PVC |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 200 |
| Podświetlenie RGB: | Nie |
| Regulacja podłokietników: | Góra - dół, Kąt obrotu, Prawo - lewo, Przód - tył |
| Kolor: | Fioletowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Taśma kinezjologiczna |
| Długość [m]: | 7.3 |
| Szerokość [cm]: | 3.8 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Łagodzenie bólu, Zmniejszenie napięcia mięśniowego, Zmniejszenie zastojów limfatycznych |
| Wyposażenie: | 1 taśma kinezjologiczna 730 x 3.8 cm |
| Kolor: | Różowy |
|---|---|
| Podświetlenie: | Nie |
| Wyposażenie: | Baterie, Naklejka |
| Typ klawiatury: | Membranowa |
| Typ myszy: | Optyczna |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | Bluetooth |
| Klawisze numeryczne: | Nie |
| Rodzaj zasilania: | Bateryjne |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Długość [m]: | 7.3 |
| Szerokość [cm]: | 3.8 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Łagodzenie bólu, Zmniejszenie napięcia mięśniowego, Zmniejszenie zastojów limfatycznych |
| Wyposażenie: | 1 taśma kinezjologiczna 730 x 3.8 cm |
| Długość [m]: | 8.7 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Wewnętrzne |
| Rodzaj zasilania: | Sieciowe |
| Barwa światła: | Wielokolor |
| Czujnik zmierzchu: | Nie |
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Żarówka LED |
|---|---|
| Zasilanie: | 220-240 V |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Barwa światła: | Ciepła biel |
| Czujnik zmierzchu: | Nie |
Zakres od A do G
| Kolor: | Różowy |
|---|---|
| Podświetlenie: | Nie |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Wyposażenie: | Kabel USB-C/USB-C |
| Interfejs: | Bluetooth |
| Rodzaj zasilania: | Akumulatorowe |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampa sufitowa punktowa |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Regulacja pozycji światła: | Tak |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 10 |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Średnica/szerokość klosza [mm]: | 143 |
| Wymiary [mm]: | 141 x 143 x 85 |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampa sufitowa punktowa |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Regulacja pozycji światła: | Tak |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 10 |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Średnica/szerokość klosza [mm]: | 80 |
| Wymiary [mm]: | 80 x 115 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ obudowy: | Middle Tower |
| Standard płyty głównej: | ATX, microATX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
| Podświetlenie: | Podświetlane wentylatory |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ obudowy: | Mini Tower |
| Standard płyty głównej: | microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 3 |
| Podświetlenie: | ARGB, Podświetlane wentylatory |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ obudowy: | Mini Tower |
| Standard płyty głównej: | microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 3 |
| Podświetlenie: | ARGB, Podświetlane wentylatory |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ obudowy: | Midi Tower ATX |
| Standard płyty głównej: | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
| Podświetlenie: | ARGB, Podświetlane wentylatory |
| Kolor: | |
|---|---|
| Materiał obicia: | Skóra ekologiczna PU |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 180 |
| Podświetlenie RGB: | Nie |
| Regulacja podłokietników: | Góra - dół, Prawo - lewo, Przód - tył |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zasilanie: | USB |
| Wyposażenie: | Zaczep do notebooka |
| Interfejs: | USB |
| Typ sensora: | CCD |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Tak |
Sugerowana cena producenta:
509 zł
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Podświetlenie: | Nie |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Wyposażenie: | Brak |
| Interfejs: | Jack 3.5 mm |
| Rodzaj zasilania: | Z urządzenia |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie |
Sugerowana cena producenta:
119 zł
| Rodzaj produktu: | Nabłyszczacz |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do zmywarek |
| Informacje: | |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Pojemność [ml]: | 500 |