- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (245)
Komputery i tablety (12)
Gaming (2)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Moc znamionowa RMS [W]: | 120 |
|---|---|
| Impedancja [Ω]: | 8 |
| Pasmo przenoszenia [Hz]: | 45 - 25000 |
| Skuteczność [dB]: | 112 |
| Liczba kolumn w zestawie: | |
| Kolor: | Orzech |
| Typ: | |
| Nie | |
| Szerokość [cm]: | 22.9 |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 75 |
|---|---|
| Impedancja [Ω]: | 4-8 |
| Pasmo przenoszenia [Hz]: | 42 - 32000 |
| Skuteczność [dB]: | 89 |
| Liczba kolumn w zestawie: | |
| Kolor: | Czarny |
| Typ: | |
| Nie | |
| Szerokość [cm]: | 42 |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 30 |
|---|---|
| Impedancja [Ω]: | 4 |
| Pasmo przenoszenia [Hz]: | 58 - 22000 |
| Skuteczność [dB]: | 90 |
| Liczba kolumn w zestawie: | |
| Kolor: | Czarny |
| Typ: | |
| Nie | |
| Szerokość [cm]: | 14 |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 110 |
|---|---|
| Impedancja [Ω]: | 9000 - 3300 |
| Skuteczność [dB]: | 100 |
| Liczba kolumn w zestawie: | |
| Kolor: | Czarny |
| Typ: | |
| Nie | |
| Szerokość [cm]: | 15.8 |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 90 |
|---|---|
| Impedancja [Ω]: | 10000 |
| Pasmo przenoszenia [Hz]: | 33 - 25000 |
| Skuteczność [dB]: | 118 |
| Liczba kolumn w zestawie: | |
| Kolor: | Czarny |
| Typ: | |
| Nie | |
| Szerokość [cm]: | 25 |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 40 |
|---|---|
| Pasmo przenoszenia [Hz]: | 47 - 21000 |
| Skuteczność [dB]: | 115 |
| Liczba kolumn w zestawie: | |
| Kolor: | Czarny |
| Typ: | |
| Nie | |
| Szerokość [cm]: | 22.2 |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 30 |
|---|---|
| Pasmo przenoszenia [Hz]: | 60 - 20000 |
| Liczba kolumn w zestawie: | |
| Kolor: | Czarny |
| Typ: | , |
| Nie | |
| Szerokość [cm]: | 13.5 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ uchwytu: | |
| Rozmiar ekranu [cal]: | 37 - 70 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 70 |
| Standard VESA: | 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 400 |
| Sposób montażu: |
| Pasmo przenoszenia [Hz]: | 40 – 160 |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Typ subwoofera: | |
| Bluetooth: | Nie |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 50 |
| Złącze: | RCA |
| Szerokość [cm]: | 30.2 |
| Pasmo przenoszenia [Hz]: | 17 - 200 |
|---|---|
| Skuteczność [dB]: | 115 |
| Kolor: | Czarny |
| Typ subwoofera: | |
| Bluetooth: | Nie |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 500 |
| Złącze: | 3.5 mm audio, LFE, Niezbalansowane RCA wejścia liniowe |
| Szerokość [cm]: | 37.1 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczny tryb cofania, Obsługa czterech niezależnych kanałów video, Regulacja jasności, kontrastu i koloru |
| Zastosowanie: | Wideorejestrator |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Gniazda wejściowe: | 1 stereo, 2 x combo jack 6.35 mm/XLR, 2 x LINE Stereo |
| Gniazda wyjściowe: | 6x jack 6.3 mm |
| Wejście mikrofonowe: | Tak |
| Szerokość [cm]: | 25.1 |