- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (26)
AGD do zabudowy (2)
AGD małe (35)
Komputery i tablety (31)
Smartfony i zegarki (9)
Foto i kamery (4)
Gaming (3)
Rowery i hulajnogi (15)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 30 x 8 x 5 |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 1 |
| Pokrywa: | Nie |
| Kółka: | Nie |
| Możliwość sztaplowania: | Nie |
| Możliwość przechowywania żywności: | Nie |
| Kolor: | Szary |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 36 x 27 x 14 |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 11 |
| Pokrywa: | Tak |
| Kółka: | Nie |
| Możliwość sztaplowania: | Tak |
| Możliwość przechowywania żywności: | Tak |
| Kolor: | Jasnoszary |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 36 x 27 x 14 |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 11 |
| Pokrywa: | Tak |
| Kółka: | Nie |
| Możliwość sztaplowania: | Tak |
| Możliwość przechowywania żywności: | Tak |
| Kolor: | Jasnoszary |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 36 x 27 x 22 |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 17 |
| Pokrywa: | Tak |
| Kółka: | Nie |
| Możliwość sztaplowania: | Tak |
| Możliwość przechowywania żywności: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 36 x 27 x 14 |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 11 |
| Pokrywa: | Tak |
| Kółka: | Nie |
| Możliwość sztaplowania: | Tak |
| Możliwość przechowywania żywności: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 15 x 8 x 5 |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 0.4 |
| Pokrywa: | Nie |
| Kółka: | Nie |
| Możliwość sztaplowania: | Nie |
| Możliwość przechowywania żywności: | Nie |
| Kolor: | Szary |
| Pojemność [l]: | 1 |
|---|---|
| Pokrywa: | Nie |
| Kółka: | Nie |
| Możliwość sztaplowania: | Nie |
| Możliwość przechowywania żywności: | Nie |
| Kolor: | Szary |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Liczba przegród: | 1 |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 23 x 8 x 5 |
| Pojemność [l]: | 0.75 |
| Pokrywa: | Nie |
| Kółka: | Nie |
| Możliwość sztaplowania: | Nie |
| Możliwość przechowywania żywności: | Nie |
| Kolor: | Szary |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 36 x 27 x 22 |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 17 |
| Pokrywa: | Tak |
| Kółka: | Nie |
| Możliwość sztaplowania: | Tak |
| Możliwość przechowywania żywności: | Tak |
| Kolor: | Jasnoszary |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 26 x 17 x 12 |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 4.5 |
| Pokrywa: | Nie |
| Kółka: | Nie |
| Możliwość sztaplowania: | Tak |
| Możliwość przechowywania żywności: | Nie |
| Kolor: | Szary |
| Pojemność [l]: | 4.5 |
|---|---|
| Pokrywa: | Tak |
| Kółka: | Nie |
| Możliwość sztaplowania: | Tak |
| Możliwość przechowywania żywności: | Tak |
| Kolor: | Jasnoszary |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 26 x 17 x 12 |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 4.5 |
| Pokrywa: | Nie |
| Kółka: | Nie |
| Możliwość sztaplowania: | Tak |
| Możliwość przechowywania żywności: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 36 x 27 x 14 |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 11 |
| Pokrywa: | Tak |
| Kółka: | Nie |
| Możliwość sztaplowania: | Tak |
| Możliwość przechowywania żywności: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 39 x 56 x 27 |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 45 |
| Pokrywa: | Tak |
| Kółka: | Nie |
| Możliwość sztaplowania: | Tak |
| Możliwość przechowywania żywności: | Nie |
| Kolor: | Jasnoszary |
| Pojemność [l]: | 11 |
|---|---|
| Pokrywa: | Nie |
| Kółka: | Nie |
| Możliwość sztaplowania: | Tak |
| Możliwość przechowywania żywności: | Tak |
| Kolor: | Ciemnoszary |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 35.5 x 26 x 22 |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 17 |
| Pokrywa: | Nie |
| Kółka: | Nie |
| Możliwość sztaplowania: | Nie |
| Możliwość przechowywania żywności: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Kolor: | Czarny|Biały |
|---|---|
| Ilość źródeł światła: | 12 |
| Temperatura barwowa [K]: | 3000 |
| Pomieszczenie: | Salon, Jadalnia, Kuchnia, Gabinet i biuro, Korytarz, Sypialnia |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Wymiary [mm]: | 36x1000x33 |
| Rodzaj: | Szyna oświetleniowa |
| Zasilanie: | 240V |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 40 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Wymiary [mm]: | 20x37x60 |
| Rodzaj: | Zaślepka |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Wymiary [mm]: | 22x112x38 |
| Rodzaj: | Zasilanie szynoprzewodu |
| Zasilanie: | 240V |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 40 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Wymiary [mm]: | 30x82x32 |
| Rodzaj: | Łącznik |
| Zasilanie: | 240V |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 40 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Wymiary [mm]: | 32x99x99 |
| Rodzaj: | Łącznik |
| Zasilanie: | 240V |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 40 |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Wymiary [mm]: | 32x166x99 |
| Rodzaj: | Łącznik |
| Zasilanie: | 240V |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 40 |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Wymiary [mm]: | 20x117x60 |
| Rodzaj: | Zasilanie szynoprzewodu |
| Zasilanie: | 240V |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 40 |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Wymiary [mm]: | 32x166x166 |
| Rodzaj: | Łącznik |
| Zasilanie: | 240V |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 40 |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Wymiary [mm]: | 20x2000x60 |
| Rodzaj: | Szyna oświetleniowa |
| Zasilanie: | 240V |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 40 |