- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (310)
AGD (21)
AGD do zabudowy (342)
AGD małe (1185)
Komputery i tablety (152)
Smartfony i zegarki (1855)
Foto i kamery (10)
Gaming (24)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Kolor: | Srebrny |
|---|---|
| Interfejs: | |
| Inne: | Metalowe wtyki |
| Rodzaj: | Adapter |
| Impedancja [Ω]: | 75 |
|---|---|
| Długość [m]: | 1.5 |
| Oplot: | Aluminiowy |
| Powłoka zewnętrzna: | Płaszcz PVC |
| Ekran ochronny: | Ekranowanie 2-warstwowe |
| Pojemność jednostkowa [pF/m]: | 18pF/m |
| Impedancja [Ω]: | 75 |
|---|---|
| Długość [m]: | 20 |
| Oplot: | Aluminiowy |
| Powłoka zewnętrzna: | Płaszcz PVC |
| Pojemność jednostkowa [pF/m]: | 52 |
Sugerowana cena producenta:
79 zł
| Impedancja [Ω]: | 75 |
|---|---|
| Długość [m]: | 3 |
| Oplot: | Aluminiowy |
| Powłoka zewnętrzna: | Płaszcz PVC |
| Ekran ochronny: | Ekranowanie 2-warstwowe |
| Pojemność jednostkowa [pF/m]: | 18pF/m |
| Impedancja [Ω]: | 75 |
|---|---|
| Długość [m]: | 5 |
| Oplot: | Aluminiowy |
| Powłoka zewnętrzna: | Płaszcz PVC |
| Ekran ochronny: | Ekranowanie 2-warstwowe |
| Pojemność jednostkowa [pF/m]: | 18pF/m |
Wartość poza zestawem:
49,98 zł
Wartość poza zestawem:
36,98 zł
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Funkcje: | Elektroszczotka, Wyświetlacz, Odłączany odkurzacz ręczny, Praca na mokro, Regulacja mocy ssania, Dla posiadaczy zwierząt |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja mycia krawędź do krawędzi, Możliwość ustawienia odkurzacza pod kątem 180°, Samooczyszczanie... |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora [V]: | 3.6 |
| 50 | |
| 50 | |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 0.5 |
| Konstrukcja: | Konstrukcja 3w1, Zbiornik na czystą wodę i zbiornik na brudną wodę |
| 76 | |
| Waga [kg]: | 3.9 |
| Zastosowane technologie: | Brak |
Sugerowana cena producenta:
1 749 zł
| 76 | |
| Funkcje: | Sterowanie smartfonem, Grill (opiekacz), Termoobieg |
| Funkcje dodatkowe: | 70 programów automatycznych, Air Sous Vide, AirFry, , Oświetlenie wnętrza, Podwójnie szklone drzwi... |
| Dotykowe | |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 59.5 x 59.6 x 57 |
Sugerowana cena producenta:
4 249 zł
| Funkcje: | Sterowanie smartfonem, Trzecia szuflada, Połowa załadunku, Automatyczne otwieranie drzwi |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Czujnik wycieku, Funkcja dezynfekcji, , Prowadnice Soft Railing, Speed Booster... |
| Elektroniczne | |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 59.5 x 81.5 x 57.2 |
| 64 kWh = 82.56 zł | |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Zastosowane technologie: | Flex Load, SmartControl, System WaterJet Clean, Wi-Fi |
| Kolor: | Malinowy |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 240 |
| Rodzaj: | Butelka |
| Wiek dziecka: | 6 m+ |
| Smoczek w zestawie: | Nie |
| Antykolkowa: | Nie |
| Zawartość zestawu: | 1 x uchwyt do nauki picia |
| Kolor: | Bursztynowy-jedwab |
|---|---|
| Moc [W]: | 1600 |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Dyfuzor |
| Typ suszarki: | Cyfrowa |
| Liczba zakresów temperatury: | 4 |
| Wyposażenie: | 1 x dyfuzor, 1 x etui do przechowywania, 1 x koncentrator, 1 x końcówka do delikatnego suszenia... |
| Zastosowane technologie: | Air Multiplier, Dyson Hyperdymium, Inteligentna kontrola temperatury |
| Kolor: | Tytanowy |
|---|---|
| Materiał: | Nylon |
| Rodzaj: | Pasek |
| Marka smartwatcha: | Apple |
| Seria smartwatcha: | , |
| Rozmiar: | 41 mm |
| Kolor: | Szaro-seledynowy |
|---|---|
| Materiał: | Metal, Plastik |
| Wyposażenie: | 1 x paśnik, 1 x plastikowa kuweta |
| Wymiary [cm]: | 103 x 63 x 39.5 |
| Cechy: | Klamry zatrzaskowe |
| Rozmieszczenie prętów [mm]: | 31 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Waga [kg]: | 16 |
| Wyposażenie: | Dzwonek, Instrukcja obsługi i montażu, Karta gwarancyjna, Odblaski, Podpórka |
| Rama: | Stalowa, 17" |
| 1 | |
| Konstrukcja: | Obudowa wykonana ze stali |
|---|---|
| Poziom hałasu [dB]: | 98 |
| Waga [kg]: | 37 |
| Wyposażenie: | Kosz na trawę, Wałek sprężynowy, Wałek z nożami |
| Aeracja, Wertykulacja | |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Waga [kg]: | 16 |
| Wyposażenie: | Dzwonek, Instrukcja obsługi i montażu, Karta gwarancyjna, Odblaski, Podpórka |
| Rama: | Stalowa, 17" |
| 1 | |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Waga [kg]: | 16 |
| Wyposażenie: | Dzwonek, Instrukcja obsługi i montażu, Karta gwarancyjna, Odblaski, Podpórka |
| Rama: | Stalowa, 17" |
| 1 | |
| Kolor: | Miętowy |
|---|---|
| Waga [kg]: | 16 |
| Wyposażenie: | Dzwonek, Instrukcja obsługi i montażu, Karta gwarancyjna, Odblaski, Stopka |
| Rama: | Stalowa, 17" |
| 1 | |
| Impedancja [Ω]: | 75 |
|---|---|
| Długość [m]: | 3 |
| Oplot: | 64/0.1CCS |
| Powłoka zewnętrzna: | Płaszcz PVC |
| Ekran ochronny: | Pojedyncze ekranowanie |
| Pojemność jednostkowa [pF/m]: | 73pF/m |