- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (310)
AGD (21)
AGD do zabudowy (342)
AGD małe (1185)
Komputery i tablety (152)
Smartfony i zegarki (1855)
Foto i kamery (10)
Gaming (24)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Przeznaczenie: | Dla gryzoni |
|---|---|
| Materiał: | Metal, Polipropylen |
| Wymiary [cm]: | 77.5 x 46 x 36 |
| Cechy: | Otwierane drzwiczki z boku |
| Rozmieszczenie prętów [mm]: | 32 |
| Wyposażenie: | 1 x plastikowa kuweta |
| Kolor: | Szaro-seledynowy |
| Przeznaczony: | Dla kobiety |
|---|---|
| Wyposażenie: | Dzwonek, Instrukcja obsługi i montażu, Karta gwarancyjna, Odblaski, Podpórka |
| Rama: | Stalowa, 17" |
| 7 | |
| Brak | |
| Przeznaczony: | Dla kobiety |
|---|---|
| Wyposażenie: | Dzwonek, Instrukcja obsługi i montażu, Karta gwarancyjna, Odblaski, Podpórka |
| Rama: | Stalowa, 17" |
| 7 | |
| Brak | |
| Przeznaczony: | Dla kobiety |
|---|---|
| Wyposażenie: | Dzwonek, Instrukcja obsługi i montażu, Karta gwarancyjna, Odblaski, Podpórka |
| Rama: | Stalowa, 17" |
| 7 | |
| Brak | |
| Wyposażenie: | 4 x Złącza bananowe, Kabel optyczny, Kabel RCA, Kabel zasilający |
|---|---|
| Waga [kg]: | 2.05 |
| 0.0005 % | |
| Moc wyjściowa (4 Ω) [W]: | 200 |
| Wi-Fi: | Nie |
| Wyjście na subwoofer: | Nie |
| Wymiar (szer. x wys. x głęb.) [mm]: | 200 x 63 x 200 |
| Kolor: | Ciemnoszary |
Wartość poza zestawem:
4 095,00 zł
| Kolor: | Przeźroczysty, Malinowy |
|---|---|
| Wiek dziecka: | 6 m+ |
| Materiał wykonania: | Polipropylen, Silikon |
| Smoczek w zestawie: | Nie |
| Antykolkowa: | Nie |
| Zawartość zestawu: | 1 x uchwyt do nauki picia 2 x dodatkowe słomki 1 x szczoteczka czyszcząca |
| Rodzaj: | Butelka |
| Typ: | Silikonowe |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Przeznaczony: | Dla kobiety |
|---|---|
| Wyposażenie: | Dzwonek, Instrukcja obsługi i montażu, Karta gwarancyjna, Odblaski, Podpórka |
| Rama: | Stalowa, 17" |
| 7 | |
| Brak | |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Waga [kg]: | 3 |
| Kolor: | Czarny |
| Liczba półek: | 4 |
| Nośność półki [kg]: | 20 |
| Szerokość [cm]: | 60 |
| Wysokość [cm]: | 135 |
| Rodzaj: | Odżywka białkowa |
|---|---|
| Smak: | Bananowy |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 18 |
| Wielkość porcji: | 25 g |
| Zawartość białka w 100 g: | 84 g |
| 368 kcal | |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem, Uzupełnienie diety |
| — |
| Wyposażenie: | 4 x Złącza bananowe, Kabel optyczny, Kabel RCA, Kabel zasilający |
|---|---|
| Waga [kg]: | 2.05 |
| 0.0005 % | |
| Moc wyjściowa (4 Ω) [W]: | 200 |
| Wi-Fi: | Nie |
| Wyjście na subwoofer: | Nie |
| Wymiar (szer. x wys. x głęb.) [mm]: | 200 x 63 x 200 |
| Kolor: | Srebrny |
Wartość poza zestawem:
4 095,00 zł
| Materiał: | Mosiądz |
|---|---|
| Cechy: | Napełnianie od góry |
| Kolor: | Satynowy złoty |
| Pojemność [ml]: | 300 |
| Szerokość [cm]: | 15.3 |
| Wysokość [cm]: | 31.4 |
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
Sugerowana cena producenta:
350 zł
| Wyposażenie: | 4 x Złącza bananowe, Kabel optyczny, Kabel RCA, Kabel zasilający |
|---|---|
| Waga [kg]: | 2.05 |
| 0.0005 % | |
| Moc wyjściowa (4 Ω) [W]: | 200 |
| Wi-Fi: | Nie |
| Wyjście na subwoofer: | Nie |
| Wymiar (szer. x wys. x głęb.) [mm]: | 200 x 63 x 200 |
| Kolor: | Ciemnoszary |
Wartość poza zestawem:
4 795,00 zł
| Pojemność [ml]: | 150 |
|---|---|
| Rodzaj: | Olej Omega 3-6-9 |
| Smak: | Cytrynowy |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 30 |
| Wielkość porcji: | 5 ml |
| Forma: | Płyn |
| Działanie: | Wsparcie odporności |
| Wyposażenie: | 4 x Złącza bananowe, Kabel optyczny, Kabel RCA, Kabel zasilający |
|---|---|
| Waga [kg]: | 2.05 |
| 0.0005 % | |
| Moc wyjściowa (4 Ω) [W]: | 200 |
| Wi-Fi: | Nie |
| Wyjście na subwoofer: | Nie |
| Wymiar (szer. x wys. x głęb.) [mm]: | 200 x 63 x 200 |
| Kolor: | Srebrny |
Wartość poza zestawem:
4 795,00 zł
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
|---|---|
| Szerokość [cm]: | 49.6 |
| Wysokość [cm]: | 26.5 - 89.5 |
| Rodzaj okapu: | Standardowy |
| 63 | |
| Przeznaczony: | Dla kobiety |
|---|---|
| Wyposażenie: | Dzwonek, Instrukcja obsługi i montażu, Karta gwarancyjna, Odblaski, Podpórka |
| Rama: | Stalowa, 17" |
| 7 | |
| Brak | |
| Rodzaj: | Odżywka białkowa |
|---|---|
| Smak: | Bananowy |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 1 |
| Wielkość porcji: | 30 g |
| Zawartość białka w 100 g: | 65 g |
| 364 kcal | |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem |
| — |
| Przeznaczony: | Dla kobiety |
|---|---|
| Wyposażenie: | Dzwonek, Instrukcja obsługi i montażu, Karta gwarancyjna, Odblaski, Podpórka |
| Rama: | Stalowa, 17" |
| 7 | |
| Brak | |
| Przeznaczony: | Dla kobiety |
|---|---|
| Wyposażenie: | Dzwonek, Instrukcja obsługi i montażu, Karta gwarancyjna, Odblaski, Podpórka |
| Rama: | Stalowa, 17" |
| 7 | |
| Brak | |
| Rodzaj: | Witamina C |
|---|---|
| Smak: | Pomarańczowy |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 40 |
| Wielkość porcji: | 1 tabletka |
| Forma: | Tabletka musująca |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość [cm]: | 12 |
| Wysokość [cm]: | 36 |
| Rodzaj: | Filtr rynnowy |
| Zastosowanie: | Filtracja wody |
| Elementy zestawu: | Filtr wewnętrzny, Łapacz wody, Obudowa zewnętrzna, Reduktor, Wąż |
| Wyposażenie: | Brak |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-pomarańczowo-szary |
| Rodzaj: | Zraszacz |
| Typ: | Dookolny |
| Regulacja strumienia wody: | Tak |
| Liczba funkcji: | 1 |
| Maksymalna powierzchnia zraszania [m2]: | 450 |
| Minimalna powierzchnia zraszania [m2]: | 75 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Przeznaczony: | Dla kobiety |
|---|---|
| Wyposażenie: | Dzwonek, Instrukcja obsługi i montażu, Karta gwarancyjna, Odblaski, Podpórka |
| Rama: | Stalowa, 17" |
| 1 | |
| Brak | |
| Przeznaczony: | Dla kobiety |
|---|---|
| Wyposażenie: | Dzwonek, Instrukcja obsługi i montażu, Karta gwarancyjna, Odblaski, Podpórka |
| Rama: | Stalowa, 17" |
| 7 | |
| Brak | |
| Rodzaj: | Odżywka białkowa |
|---|---|
| Smak: | Bananowy |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 81 |
| Wielkość porcji: | 28 g |
| Zawartość białka w 100 g: | 76 g |
| 384 kcal | |
| Zastosowanie: | Po treningu, Uzupełnienie diety |
| — |
| Materiał: | Wiklina |
|---|---|
| Kolor: | Brązowy |
| Rodzaj: | Koszyk |
| Montaż: | Do kierownicy |
| Maksymalny udźwig [kg]: | 10 |
| Pojemność [l]: | 1.5 |
| Rodzaj: | Kreatyna |
|---|---|
| Smak: | Cytrynowy |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 121 |
| Wielkość porcji: | 4.1 g |
| Forma: | Proszek |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem |
| 3 g |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
|---|---|
| Kolor: | Satynowy |
| Szerokość [cm]: | 80 |
| Typ: | Nakładany |
| Wymiary (głęb. x szer. ) [cm]: | 60 x 80 |
| Wykonanie: | Stal szlachetna |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 80 |
| Funkcje: | Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania |
| Przeznaczenie: | Do konserwacji maszyn i urządzeń, Do łożysk i tulei |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 60 |
| Rodzaj: | Olej |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |