- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (310)
AGD (21)
AGD do zabudowy (343)
AGD małe (1184)
Komputery i tablety (152)
Smartfony i zegarki (1856)
Foto i kamery (10)
Gaming (24)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Liczba półek: | 5 |
|---|---|
| Materiał: | Metal, Płyta MDF |
| Nośność półki [kg]: | 175 |
| Głębokość [cm]: | 40 |
| Szerokość [cm]: | 90 |
| Wysokość [cm]: | 180 |
| Kolor: | Czarno-brązowy |
| Waga [kg]: | 12.5 |
| Głębokość [cm]: | 12.7 |
|---|---|
| Szerokość [cm]: | 49.6 |
| Wysokość [cm]: | 30 - 86 |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 12.7 x 49.6 x 30 |
| Rodzaj okapu: | Skośny |
| Impedancja [Ω]: | 75 |
|---|---|
| Długość [m]: | 1.5 |
| Oplot: | Aluminiowy |
| Powłoka zewnętrzna: | Płaszcz PVC |
| Ekran ochronny: | Ekranowanie 2-warstwowe |
| Pojemność jednostkowa [pF/m]: | 73pF/m |
| Rodzaj: | Baton proteinowy |
|---|---|
| Forma: | Baton |
| Smak: | Chrupiące ciasteczko |
| Wartość energetyczna: | 707 kJ/177 kcal |
| Zastosowanie: | Uzupełnianie diety |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 15 |
| Wielkość porcji: | 1 baton |
| Głębokość [cm]: | 28.8 |
|---|---|
| Szerokość [cm]: | 43.5 |
| Wysokość [cm]: | 14.5 |
| Kolor: | Czarny |
| Waga [kg]: | 5.00 |
| Zasilanie: | 220-230 V, 50/60 Hz |
| Odtwarzanie płyt: | CD, CD-R, CD-RW |
| Stosunek sygnał/szum [dB]: | 59, 85, 87 |
| Obsługa formatów audio: | CD, MP3 |
| Wi-Fi: | Nie |
| Bluetooth: | Nie |
| Impedancja [Ω]: | 75 |
|---|---|
| Długość [m]: | 0.75 |
| Oplot: | Aluminiowy |
| Powłoka zewnętrzna: | Płaszcz PVC |
| Ekran ochronny: | Ekranowanie 2-warstwowe |
| Pojemność jednostkowa [pF/m]: | 73pF/m |
| Impedancja [Ω]: | 75 |
|---|---|
| Długość [m]: | 1.5 |
| Oplot: | Aluminiowy |
| Powłoka zewnętrzna: | Płaszcz PVC |
| Ekran ochronny: | Ekranowanie 3-warstwowe |
| Pojemność jednostkowa [pF/m]: | 73pF/m |
| Głębokość [cm]: | 34 |
|---|---|
| Szerokość [cm]: | 20 |
| Wysokość [cm]: | 101.5 |
| Kolor: | Czarny |
| Typ: | Podłogowe |
| Waga [kg]: | 2.6, 14.8 |
| Zasilanie: | 100-120 V, 50/60 Hz |
| Impedancja [Ω]: | 6 |
| Stosunek sygnał/szum [dB]: | 109 |
| Skuteczność [dB]: | 88.5 |
| 0.0037% | |
| Wi-Fi: | Tak |
| Nie | |
| Wyjście na subwoofer: | Tak |
| Wymiar (szer. x wys. x głęb.) [mm]: | 230 x 230 x 75 |
| Kolor: | Srebrny |
|---|---|
| Waga [kg]: | 2.05 |
| Zasilanie: | 100-240 V, 50/60 Hz |
| Stosunek sygnał/szum [dB]: | 120 |
| 0.0005 % | |
| Wi-Fi: | Nie |
| Wyjście na subwoofer: | Nie |
| Wymiar (szer. x wys. x głęb.) [mm]: | 200 x 63 x 200 |
Wartość poza zestawem:
5 395,00 zł
| Rodzaj: | Przedtreningówka |
|---|---|
| Forma: | Proszek |
| Smak: | Cytrynowy |
| Zastosowanie: | Przed treningiem |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 90 |
| Wielkość porcji: | 3.3 g |
| Impedancja [Ω]: | 75 |
|---|---|
| Długość [m]: | 3 |
| Oplot: | Aluminiowy |
| Powłoka zewnętrzna: | Płaszcz PVC |
| Ekran ochronny: | Tak |
| Głębokość [cm]: | 30.1 |
|---|---|
| Szerokość [cm]: | 20.2 |
| Wysokość [cm]: | 39.9 |
| Kolor: | Srebrny, Hebanowy |
| Typ: | Podstawkowe |
| Waga [kg]: | 2.45, 7.3 |
| Zasilanie: | 100-240 V, 50/60 Hz |
| Impedancja [Ω]: | 8 |
| Stosunek sygnał/szum [dB]: | 120 |
| 0.005 % | |
| Wi-Fi: | Tak |
| Nie | |
| Wyjście na subwoofer: | Tak |
| Wymiar (szer. x wys. x głęb.) [mm]: | 200 x 76 x 211 |