- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (310)
AGD (21)
AGD do zabudowy (344)
AGD małe (1184)
Komputery i tablety (152)
Smartfony i zegarki (1856)
Foto i kamery (10)
Gaming (24)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| 0.0037% | |
| Nie | |
| Moc wyjściowa (4 Ω) [W]: | 110 |
| Wi-Fi: | Tak |
| Wyjście na subwoofer: | Nie |
| Wymiar (szer. x wys. x głęb.) [mm]: | 230 x 230 x 75 |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | 100-120 V, 50/60 Hz |
| Waga [kg]: | 2.9, 14.8 |
| Typ: | Podłogowe |
| Zastosowanie: | Do kina domowego, Do telewizora |
| Głębokość [cm]: | 34 |
| Szerokość [cm]: | 20 |
| Wysokość [cm]: | 101.5 |
| Impedancja [Ω]: | 6 |
| Rodzaj: | Lizak |
|---|---|
| Forma: | Lizak |
| Smak: | Malinowy |
| Działanie: | Wsparcie odporności |
| Wielkość porcji: | 2 lizaki |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 20 |
| Waga [g]: | 240 |
| Kolor: | Tytanowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Kask |
| Rozmiar: | M |
| Regulacja: | Od 52 do 58 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | PC |
| Kolor: | Srebrny |
|---|---|
| Waga [kg]: | 8.1 |
| Liczba półek: | 5 |
| Materiał: | Metal, Płyta MDF |
| Nośność półki [kg]: | 175 |
| Głębokość [cm]: | 30 |
| Szerokość [cm]: | 75 |
| Wysokość [cm]: | 154 |
| Rodzaj: | Baton proteinowy |
|---|---|
| Forma: | Baton |
| Smak: | Truskawka-brownie |
| Wielkość porcji: | 1 baton |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 15 |
| Wartość energetyczna: | 591 kJ/140 kcal |
| Waga [g]: | 600 |
| Rodzaj: | Odżywka białkowa |
|---|---|
| Smak: | Czekoladowo-cynamonowy |
| Wielkość porcji: | 25 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 20 |
| Bez cukru: | Tak |
| Zawartość białka w 100 g: | 74 g |
| 425 kcal | |
| Wegańskie: | Tak |
| Waga [g]: | 500 |
| — |
| Kolor: | Bursztynowy-jedwab |
|---|---|
| Rodzaj: | Suszarko-lokówka |
| 40 | |
| 3 | |
| Funkcje: | Błyskawiczne nagrzewanie, Jonizacja, Nawiew zimnego powietrza, Obrotowy przewód, Powłoka ceramiczna... |
| Zastosowane technologie: | Bluetooth, Jonowa, Technologia Coanda |
| Kolor: | Grafitowy |
|---|---|
| Waga [kg]: | 17.45 |
| Rozmiar: | S (154 - 165 cm) |
| Przeznaczony: | Dla kobiety |
| Rama: | Aluminiowa, 15" |
| Długość [m]: | 1.5 |
|---|---|
| Oplot: | Aluminiowy |
| Ekran ochronny: | Ekranowanie 4-warstwowe |
| Pojemność jednostkowa [pF/m]: | 73pF/m |
| Rodzaj: | Napój |
|---|---|
| Smak: | Jeżynowy |
| Wielkość porcji: | 2.1 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 12 |
| Wartość energetyczna: | 23 kJ / 5 kcal |
| Bez glutenu: | Tak |
| Wegańskie: | Tak |
| Waga [g]: | 25.2 |
| Forma: | Proszek |
|---|---|
| Smak: | Truskawkowo-malinowy |
| Wielkość porcji: | 15 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 20 |
| Waga [g]: | 300 |
| Typ kolagenu: | Kolagen typu II |
| 10 g |
| Kolor: | Satynowy |
|---|---|
| Typ: | Nakładany |
| Głębokość [cm]: | 60 |
| Szerokość [cm]: | 80 |
| Funkcje: | Ociekacz, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania |
| Wymiary (głęb. x szer. ) [cm]: | 60 x 80 |
| Wykonanie: | Stal szlachetna |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 80 |
| Rodzaj: | Baton proteinowy |
|---|---|
| Forma: | Baton |
| Smak: | Truskawkowy |
| Wielkość porcji: | 1 baton |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 15 |
| Wartość energetyczna: | 803 kJ/190 kcal |
| Waga [g]: | 675 |
| Rodzaj: | Baton proteinowy |
|---|---|
| Forma: | Baton |
| Smak: | Orzechowo-karmelowy |
| Wielkość porcji: | 1 baton |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 15 |
| Wartość energetyczna: | 856 kJ/205 kcal |
| Waga [g]: | 600 |
| Rodzaj: | Monohydrat kreatyny |
|---|---|
| Forma: | Proszek |
| Smak: | Cytrynowy |
| Wielkość porcji: | 6 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 50 |
| Waga [g]: | 300 |
| 3565 mg |
| Impedancja [Ω]: | 75 |
|---|---|
| Długość [m]: | 1.5 |
| Oplot: | Aluminiowy |
| Ekran ochronny: | Ekranowanie 2-warstwowe |
| Pojemność jednostkowa [pF/m]: | 73pF/m |
| Kolor: | Łososiowy |
|---|---|
| Materiał: | Szkło |
| Wysokość [cm]: | 30 |
| Pojemność [ml]: | 1000 |
| Antypoślizgowa powłoka: | Tak |
| Uchwyt do przenoszenia: | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Materiał: | Szkło |
| Wysokość [cm]: | 30 |
| Pojemność [ml]: | 1000 |
| Antypoślizgowa powłoka: | Tak |
| Uchwyt do przenoszenia: | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Materiał: | Szkło |
| Wysokość [cm]: | 24 |
| Pojemność [ml]: | 500 |
| Antypoślizgowa powłoka: | Tak |
| Uchwyt do przenoszenia: | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Kolor: | Różowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Pasek |
| Rozmiar: | 20mm |
| Materiał: | Silikon |
| Marka smartwatcha: | Huawei |
| Seria smartwatcha: |