- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (310)
AGD (21)
AGD do zabudowy (344)
AGD małe (1184)
Komputery i tablety (152)
Smartfony i zegarki (1856)
Foto i kamery (10)
Gaming (24)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ filamentu: | |
|---|---|
| Liczba sztuk w zestawie: | 1 |
| Średnica [mm]: | 1.75 |
| Waga [kg]: | 1 |
| Kolor: | Kasztanowy |
| Forma: | Proszek |
|---|---|
| Smak: | Cytrynowy |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 50 |
| Wielkość porcji: | 6 g |
| Rodzaj: | Przedtreningówka |
| Waga [g]: | 300 |
| Forma: | Lizak |
|---|---|
| Smak: | Malinowy |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 2 |
| Wielkość porcji: | 2 lizaki |
| Rodzaj: | Lizak |
| Waga [g]: | 30 |
| Wiek: | Od 3 roku życia |
| Dominujący kolor: | Wielokolorowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw igieł do kulek proteinowych |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Forma: | Baton |
|---|---|
| Smak: | Wiśnia-kakao |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 15 |
| Wielkość porcji: | 1 baton |
| Rodzaj: | Baton proteinowy |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 15 |
| Waga [g]: | 600 |
| Smak: | Bananowy |
|---|---|
| Ilość porcji w opakowaniu: | 35 |
| Wielkość porcji: | 28 g |
| Rodzaj: | Odżywka białkowa |
| 384 kcal | |
| Waga [g]: | 1000 |
| Wegańskie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Filtr rynnowy |
| Elementy zestawu: | Filtr wewnętrzny, Obudowa zewnętrzna, Wieko |
| Szerokość [cm]: | 7 |
| Wysokość [cm]: | 21 |
| Rodzaj okapu: | Standardowy |
|---|---|
| Moc silnika [W]: | 115 |
| Mechaniczne | |
| Tryb pracy: | , |
| Kolor (wykończenie): | Satynowy |
| Forma: | Tabletka musująca |
|---|---|
| Smak: | Cytrynowy |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 5 |
| Wielkość porcji: | 2 tabletki |
| Rodzaj: | Izotonik |
| Waga [g]: | 120 |
| Smak: | Bananowy |
|---|---|
| Ilość porcji w opakowaniu: | 72 |
| Wielkość porcji: | 25 g |
| Rodzaj: | Odżywka białkowa |
| 368 kcal | |
| Waga [g]: | 1816 |
| Wegańskie: | Nie |
| Forma: | Płyn |
|---|---|
| Smak: | Malinowy |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 30 |
| Wielkość porcji: | 5 ml |
| Rodzaj: | Olej Omega 3-6-9 |
| Pojemność [ml]: | 150 |
| Wiek: | Od 3 roku życia |
| Kolor: | Karbonowy |
|---|---|
| Szerokość [cm]: | 78 |
| Wymiary (głęb. x szer. ) [cm]: | 48 x 78 |
| Typ: | Wpuszczany |
| Wykonanie: | Pyragranit |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 50 |
| Funkcje: | Otwór na baterię, Ociekacz, Automatyczny korek, Bateria w zestawie, Odporność na powstawanie plam... |
| Kształt: | Prostokątny |
| Forma: | Baton |
|---|---|
| Smak: | Mango-marakuja |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 15 |
| Wielkość porcji: | 1 baton |
| Rodzaj: | Baton proteinowy |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 15 |
| Waga [g]: | 600 |
| Dominujący kolor: | Biały, Czarny |
|---|---|
| Typ: | Dwurodzinny |
| Funkcje: | Czytnik kart i breloków zbliżeniowych, Domofon do furtki, Regulacja głośności |
| Rodzaj produktu: | Domofon |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Dedykowana aplikacja: | Brak |
| Montaż: | Natynkowy |
Sugerowana cena producenta:
659 zł
| Waga [kg]: | 0.269 |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | DC 18V / 500mA |
| Typ wkładki: | |
| Stosunek sygnał/szum [dB]: | 88 |
| Całkowite zniekształcenia harmoniczne: | 0.05 % |
| Korekcja RIAA: | 0.5 dB |
| Złącze USB: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
369 zł
| Oplot: | Aluminiowy |
|---|---|
| Powłoka zewnętrzna: | Płaszcz PVC |
| Ekran ochronny: | Ekranowanie 2-warstwowe |
| Pojemność jednostkowa [pF/m]: | 73pF/m |
Sugerowana cena producenta:
24,90 zł
| Smak: | Ice Tea Cytrynowy |
|---|---|
| Ilość porcji w opakowaniu: | 12 |
| Wielkość porcji: | 2.1 g |
| Rodzaj: | Napój |
| Waga [g]: | 25.2 |
| Bez dodatku cukru: | Tak |
| Bez glutenu: | Tak |
| Wegańskie: | Tak |