- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (310)
AGD (21)
AGD do zabudowy (344)
AGD małe (1184)
Komputery i tablety (152)
Smartfony i zegarki (1856)
Foto i kamery (10)
Gaming (24)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Suplement diety |
|---|---|
| Forma: | Pastylki |
| Smak: | Malinowy |
| Działanie: | Wsparcie organizmu |
| Wielkość porcji: | 6 pastylek |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 2.5 |
| Wiek: | Od 4 roku życia |
Sugerowana cena producenta:
279 zł
| Forma: | Tabletka musująca |
|---|---|
| Smak: | Grejpfrutowo-żurawinowy |
| Wielkość porcji: | 2 tabletki |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 10 |
| Waga [g]: | 82 |
| Liczba kapsułek: | 20 |
| Rodzaj: | Izotonik |
|---|---|
| Forma: | Proszek |
| Smak: | Żurawinowy |
| Wielkość porcji: | 40 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 10 |
| Waga [g]: | 400 |
| Smak: | Łosoś |
|---|---|
| Typ: | Sucha |
| Waga [g]: | 800 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 38%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.3%, Olej z łososia 0.5%, Popiół surowy 9%, Tłuszcz surowy 20%... |
| Rodzaj: | Olej Omega 3-6-9 |
|---|---|
| Forma: | Płyn |
| Smak: | Cytrynowy |
| Wielkość porcji: | 5 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 50 |
| Pojemność [ml]: | 250 |
| Rodzaj: | Przedtreningówka |
|---|---|
| Forma: | Proszek |
| Smak: | Cytrynowy |
| Wielkość porcji: | 6 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 33 |
| Waga [g]: | 200 |
| Rodzaj: | Napój |
|---|---|
| Smak: | Żurawinowy |
| Wielkość porcji: | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 37 |
| Bez dodatku cukru: | Tak |
| Bez glutenu: | Tak |
| Wegańskie: | Tak |
| Pojemność [ml]: | 3750 |
| Pojemność [ml]: | 500 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do mycia naczyń |
| Seria producenta: | Koncentrat |
| Informacje: | |
| Rodzaj produktu: | Płyn |
Sugerowana cena producenta:
109,90 zł
| Rodzaj: | Filtr rynnowy |
|---|---|
| Długość [cm]: | 30 |
| Szerokość [cm]: | 12 |
| Elementy zestawu: | Filtr wewnętrzny, Filtr zewnętrzny, Obudowa zewnętrzna |
| Zasilanie: | DC 18V / 200mA |
|---|---|
| Typ wkładki: | , |
| Stosunek sygnał/szum [dB]: | 75 |
| Całkowite zniekształcenia harmoniczne: | 0.01%, 0.05% |
| Korekcja RIAA: | 0.5 dB |
| Złącze USB: | Nie |
| Impedancja [Ω]: | 100, 47000 |
Sugerowana cena producenta:
599 zł
| Impedancja [Ω]: | 75 |
|---|---|
| Długość [m]: | 3 |
| Oplot: | Aluminiowy |
| Powłoka zewnętrzna: | Płaszcz PVC |
| Ekran ochronny: | Ekranowanie 2-warstwowe |
| Pojemność jednostkowa [pF/m]: | 73pF/m |
| Typ: | Wpuszczany |
|---|---|
| Szerokość [cm]: | 78 |
| Funkcje: | Ociekacz, Podłączenie do zmywarki, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania... |
| Wymiary (głęb. x szer. ) [cm]: | 43 x 78 |
| Wykonanie: | Stal szlachetna |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 50 |
Sugerowana cena producenta:
299 zł
Sugerowana cena producenta:
58,99 zł
| Rodzaj: | SUPLEMENT DIETY |
|---|---|
| Działanie: | Wspiera prawidłowy metabolizm... |
| Wskazania: | Wspomaganie metabolizmu i odporności; wsparcie antyoksydacyjne oraz detoksykacja organizmu. |