- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (310)
AGD (21)
AGD do zabudowy (344)
AGD małe (1184)
Komputery i tablety (152)
Smartfony i zegarki (1856)
Foto i kamery (10)
Gaming (24)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rozstaw szczęk [mm]: | 110 |
|---|---|
| Typ: | Sprężynowy |
| Rodzaj: | Zacisk |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Nazwa systemowa (ERP): | ZACISK SPRĘŻYNOWY PROFIX 11000 |
| Rodzaj: | Odżywka białkowa |
|---|---|
| Smak: | Sernik-cytrynowy |
| Bez cukru: | Tak |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 72 |
| Wielkość porcji: | 25 g |
| Zawartość białka w 100 g: | 85 g |
| 369 kcal | |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem, Uzupełnienie diety |
| Wegańskie: | Nie |
| Waga [g]: | 1816 |
| 92 kcal | |
| Nazwa systemowa (ERP): | ISO WHEY ZERO BIOTECH LEMON CHEESCAKE 1816G |
| Rodzaj: | Kompleks witamin |
|---|---|
| Ilość porcji w opakowaniu: | 60 |
| Wielkość porcji: | 1 żelek |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Waga [g]: | 180 |
| Nazwa systemowa (ERP): | ŻELKI OMEGA 3 ACTIVLAB (60 ŻELEK) |
| Kółka: | Nie |
|---|---|
| Możliwość sztaplowania: | Nie |
| Możliwość przechowywania żywności: | Nie |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 46 x 76 x 46 |
| Nazwa systemowa (ERP): | KUFER GOCKOWIAK WIKLINOWY 160 L BIAŁY |
| Szerokość [cm]: | 76 |
| Głębokość [cm]: | 46 |
| Wysokość [cm]: | 46 |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Rodzaj: | Kask |
| Rozmiar: | M |
| Regulacja: | Od 55 do 59 cm |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Przeznaczenie: | Monitor |
|---|---|
| Typ uchwytu: | |
| Rozmiar ekranu [cal]: | 17 - 42 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 15 |
| Regulacja w pionie: | +/- 45 stopni |
| Regulacja w poziomie: | +/- 180 stopni |
| Nazwa systemowa (ERP): | UCHWYT BIURKOWY ANDA SEAT STEALTH DO MONITORA II PRO 17- 42 TITANIUM |
| Wysokość [cm]: | 42 |
| Kółka: | Nie |
|---|---|
| Rodzaj zapięcia: | Zamek |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wodoodporny: | Tak |
| Kieszenie wewnętrzne: | Tak |
| Pasy kompresyjne: | Nie |
| Waga [g]: | 700 |
| Nazwa systemowa (ERP): | PLECAK DO NOTEBOOKA SAMSONITE GUARDIT 3.0 14.1 CALI GRANAT KABINOWY S (RYANAIR) |
| Rodzaj urządzenia: | |
|---|---|
| Rodzaj: | Pasek |
| Rozmiar: | 22 mm |
| Materiał: | Silikon |
| Marka smartwatcha: | Garett |
| Seria smartwatcha: | , , , , , , , , |
| Nazwa systemowa (ERP): | PASEK UNIWERSALNY GARETT SILIKONOWY RÓŻOWY 22 MM |
| Rodzaj: | Gainer |
|---|---|
| Smak: | Bananowy |
| Bez cukru: | Nie |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 3 |
| Wielkość porcji: | 300 g |
| Zawartość białka w 100 g: | 15 g |
| Wartość energetyczna w 100 g: | 376 kcal |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem |
| Wegańskie: | Nie |
| Waga [g]: | 1000 |
| 1129 kcal | |
| Nazwa systemowa (ERP): | GAINER OLIMP GAIN BOLIC 1KG BANAN |
| Przeznaczenie: | Do łożysk, Do prowadnic, Do przegubów |
|---|---|
| Rodzaj: | Towot maszynowy |
| Zastosowanie: | Do łożysk, Do prowadnic, Do przegubów |
| Nazwa systemowa (ERP): | TOWOT MASZYNOWY PROLINE 42231 70ML |
| Rodzaj: | Materiał przyponowy |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Nazwa systemowa (ERP): | MATERIAŁ PRZYPONOWY MIKADO JAWS INVISIBLE LEADER 0.90MM 50M 45KG |
| Przeznaczenie: | Do ogrodu |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw balkonowy |
| Materiał: | Aluminium, Tworzywo sztuczne |
| Nazwa systemowa (ERP): | ZESTAW BALKONOWY GARDENA NARZĘDZI OGRODNICZYCH CITY GARDENING 08971-20 |
| Rodzaj trzonka: | Aluminiowy |
| Typ: | Jednorodzinny |
|---|---|
| Nazwa systemowa (ERP): | WIDEODOMOFON EURA VDP-45A3 ALPHA BLACK |
| Dedykowana aplikacja: | Brak |
| Montaż: | Natynkowy |
Sugerowana cena producenta:
639 zł
| Smak: | Cytrynowy |
|---|---|
| Ilość porcji w opakowaniu: | 5 |
| Wielkość porcji: | 4 tabletki |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Waga [g]: | 86 |
| Nazwa systemowa (ERP): | ELEKTROLITY Z PROBIOTYKAMI ACTIVLAB SMAK CYTRYNOWY (TUBA 20 TAB.) |
| Nazwa systemowa (ERP): | KABEL ANTENOWY QIXO 135DB WTYK GNIAZDO 4X EKRANOWANY 3M BIAŁY |
|---|---|
| Długość [m]: | 3 |
| Oplot: | Aluminiowy |
| Powłoka zewnętrzna: | Płaszcz PVC |
| Ekran ochronny: | Ekranowanie 4-warstwowe |
| Rodzaj: | Kubek termiczny |
|---|---|
| Materiał: | Silikon, Stal nierdzewna |
| Nazwa systemowa (ERP): | KUBEK TERMICZNY KAMBUKKA, ETNA, 300 ML CINNAMON CHARM |
| Pojemność [ml]: | 300 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Nie |
| Typ: | Spalinowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Opryskiwacz |
| Nazwa systemowa (ERP): | OPRYSKIWACZ SPALINOWY FAWORYT TOS63 |
| Typ strumienia: | Mgiełka, Punktowy |
| Pojemnik z podziałką: | Nie |
| Regulowane dysze: | Tak |
| Typ: | Wannowy |
|---|---|
| Nazwa systemowa (ERP): | SYFON WANNOWY DEANTE PRIZMA NHC D57B TITANIUM |
| Średnica odpływu [mm]: | 50 |
| Długość [cm]: | 64 |
| Szerokość [cm]: | 23 |
| Wysokość [cm]: | 10.2 |
Sugerowana cena producenta:
279 zł
| Rodzaj: | Wzmacniacz antenowy samochodowy FM |
|---|---|
| Marka samochodu: | Uniwersalne |
| Model samochodu: | Uniwersalne |
| Rodzaj: | Plecak kabinowy |
|---|---|
| Materiał: | Poliester |
| Materiał wodoodporny: | Tak |
| Kieszenie wewnętrzne: | Tak |
| Długość [cm]: | 25 |
| Szerokość [cm]: | 25 |
| Głębokość [cm]: | 20 |
| Rodzaj: | Pasek |
|---|---|
| Rozmiar: | 215 mm |
| Materiał: | Guma |
| Marka smartwatcha: | Samsung / Huawei / Garmin / Xiaomi |
| Seria smartwatcha: |
| Typ: | Składane |
|---|---|
| Rodzaj: | Sprężynowy |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Nie |
| Ostrze: | Gładkie |
| Długość ostrza [cm]: | 11 |
| Rękojeść: | Metal + drewno (okładziny) |
| Liczba elementów [szt]: | 1 |
| Materiał: | Metal, płyta MDF |
|---|---|
| Szerokość [cm]: | 75 |
| Liczba półek: | 4 |
| Nośność półki [kg]: | 135 |
| Głębokość [cm]: | 30 |
| Wysokość [cm]: | 150 |