- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (310)
AGD (21)
AGD do zabudowy (344)
AGD małe (1184)
Komputery i tablety (152)
Smartfony i zegarki (1856)
Foto i kamery (10)
Gaming (24)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Wannowy |
|---|---|
| Średnica odpływu [mm]: | 50 |
| Długość [cm]: | 61 |
| Szerokość [cm]: | 24.5 |
| Wysokość [cm]: | 10.3 |
| Kolor: | Chrom |
| Wyposażenie: | Korek z łącznikiem cięgna |
| Rodzaj: | Wycior |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do grilla, Do kominka |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Wykonanie: | Stal |
| Waga [kg]: | 0.15 |
| Typ: | Sprężynowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Zacisk |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Materiał: | Nylon, Włókno szklane |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Rodzaj: | Izotonik |
|---|---|
| Forma: | Proszek |
| Bez cukru: | Tak |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 22 |
| Wielkość porcji: | 15 g |
| 0 kcal | |
| Waga [g]: | 330 |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem, W trakcie treningu |
| Szerokość [cm]: | 120 |
|---|---|
| Liczba półek: | 5 |
| Materiał: | Płyta MDF, Stal ocynkowana |
| Nośność półki [kg]: | 200 |
| Głębokość [cm]: | 45 |
| Wysokość [cm]: | 205 |
| Kolor: | Srebrny |
| Waga [kg]: | 16.9 |
| Szerokość [cm]: | 66 |
|---|---|
| Głębokość [cm]: | 40 |
| Wysokość [cm]: | 40 |
| Kolor: | Biały |
| Pokrywa: | Tak |
| Kółka: | Nie |
| Możliwość sztaplowania: | Nie |
| Możliwość przechowywania żywności: | Nie |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 40 x 66 x 40 |
| Rodzaj: | Lizak |
|---|---|
| Forma: | Lizak |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 20 |
| Wielkość porcji: | 2 lizaki |
| Działanie: | Wsparcie odporności |
| Waga [g]: | 240 |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Rodzaj: | Kask |
| Zastosowanie: | Rower |
| Kolor: | Tytanowy |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Kółka: | Nie |
| Rodzaj zapięcia: | Zamek |
| Materiał wodoodporny: | Tak |
| Kieszenie wewnętrzne: | Tak |
| Kieszenie zewnętrzne: | Tak |
| Pas piersiowy: | Nie |
| Waga [g]: | 800 |
| Wymiary [cm]: | 20 x 45 x 35 |
Sugerowana cena producenta:
319 zł
| Typ: | Jednorodzinny |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Zestaw wideodomofonowy |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Funkcje: | Domofon do furtki, Regulacja głośności |
| Montaż: | Natynkowy |
40,85 zł
Sugerowana cena producenta:
79 zł
| Kolor: | Zielony |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Silikon |
| Wymiary [cm]: | 26 x 24 x 2.5 |
| Cechy: | Bezpieczny dla skóry, Ergonomiczny kształt, Łatwy do czyszczenia materiał, Praktyczny i wygodny, Regulowane zapięcie... |
| Wyposażenie: | 1 x śliniak |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Impedancja [Ω]: | 100 |
| Zasilanie: | 24 V AC 85 mA |
| Funkcje: | Złącze USB |
| Stosunek sygnał/szum [dB]: | 78 |
| Całkowite zniekształcenia harmoniczne: | 1% |
| Złącze USB: | Tak |
| Waga [kg]: | 0.7 |
| Szerokość [cm]: | 90 |
|---|---|
| Liczba półek: | 5 |
| Materiał: | Płyta MDF, Stal ocynkowana |
| Nośność półki [kg]: | 175 |
| Głębokość [cm]: | 40 |
| Wysokość [cm]: | 180 |
| Kolor: | Brązowo-srebrny |
| Waga [kg]: | 13 |
| Szerokość [cm]: | 75 |
|---|---|
| Liczba półek: | 5 |
| Materiał: | Płyta MDF, Stal ocynkowana |
| Nośność półki [kg]: | 125 |
| Głębokość [cm]: | 30 |
| Wysokość [cm]: | 150 |
| Kolor: | Czarno-brązowy |
| Waga [kg]: | 9 |
| Typ: | Bezprzewodowy |
|---|---|
| Dominujący kolor: | Czarno-biały |
| Rodzaj produktu: | Zestaw wideodomofonowy |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje: | Funkcja interkom, Regulacja głośności, Bezprzewodowy |
| Montaż: | Natynkowy |
| Typ: | Odżywczy, Rewitalizujący |
|---|---|
| Działanie: | Dodaje objętości włosom, Oczyszcza włosy i skórę głowy, Regeneracja mocno zniszczonych włosów |
| Pojemność [ml]: | 300 |
| Zawartość zestawu: | 1 x szampon do włosów 300 ml |
| Kolor włosów: | Do każdego koloru włosów |
| Rodzaj włosów: | Zniszczone |
| Typ: | Dwurodzinny |
|---|---|
| Dominujący kolor: | Biały, Srebrny |
| Rodzaj produktu: | Zestaw domofonowy |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Funkcje: | Czytnik kart i breloków zbliżeniowych, Domofon do furtki, Regulacja głośności |
| Montaż: | Natynkowy |
Sugerowana cena producenta:
429 zł
| Forma: | Tabletka musująca |
|---|---|
| Ilość porcji w opakowaniu: | 6.5 |
| Wielkość porcji: | 3 tabletki |
| Waga [g]: | 84 |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Forma: | Tabletka musująca |
|---|---|
| Ilość porcji w opakowaniu: | 5 |
| Wielkość porcji: | 4 tabletki |
| Waga [g]: | 86 |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Szerokość [cm]: | 35 |
|---|---|
| Rodzaj: | Odkurzacz do liści |
| Głębokość [cm]: | 45 |
| Wysokość [cm]: | 35 |
| Kolor: | Zielono-czarny |
| Spalinowe | |
| Wyposażenie: | Dwie rury, Dysza do szczelin, Rura do worka, Worek |
| Długość [cm]: | 20 |
|---|---|
| Rodzaj: | Neoprenowe |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Materiał: | Metal, neopren |
| Kolor: | Wielokolorowy |
| Waga [kg]: | 12 |