- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (310)
AGD (21)
AGD do zabudowy (343)
AGD małe (1181)
Komputery i tablety (151)
Smartfony i zegarki (1856)
Foto i kamery (10)
Gaming (24)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Przeznaczenie: | Dla kota |
|---|---|
| Materiał: | Metal, Wiklina |
| Waga [g]: | 1000 |
| Kolor: | Brązowy |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 46 x 50 x 36 |
| Waga [g]: | 300 |
|---|---|
| Rodzaj: | Kreatyna |
| Smak: | Cytrynowy |
| Forma: | Proszek |
| 3565 mg | |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 50 |
| Wielkość porcji: | 6 g |
| Impedancja [Ω]: | 80 |
|---|---|
| Długość [m]: | 10 |
| Oplot: | Aluminiowy |
| Powłoka zewnętrzna: | Płaszcz PVC |
| Ekran ochronny: | Ekranowanie 2-warstwowe |
| Rodzaj: | Test antygenowy |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Informacje dodatkowe: | Pozwala sprawdzić kilka infekcji jednocześnie, Prosty, komfortowy i bezpieczny w użyciu... |
| Wyposażenie: | 1 x probówka, 1 x sterylna wymazówka do nosa, 1 x test płytkowy, 1 x torebka na odpady |
| Kolor: | Rubinowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Spacerowy |
| Informacje dodatkowe: | Duże, amortyzowane koła, Komfortowy dla dziecka, Łatwy w prowadzeniu, Przycisk do błyskawicznego składania wózka... |
| Wyposażenie: | 1 x barierka, 1 x uchwyt na kubek |
| Stelaż: | Stalowy |
| Maksymalna waga dziecka [kg]: | 22 |
| Bezpieczeństwo: | 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, Amortyzacja, Blokada jazdy na wprost, Blokada złożenia, Pałąk ochronny |
| Rodzaj: | Opryskiwacz |
|---|---|
| Wyposażenie: | Brak |
| Pojemność [l]: | 14 |
| Typ: | Spalinowy |
| Pojemnik z podziałką: | Nie |
| Regulowane dysze: | Tak |
| Rodzaj: | Kompleks witamin i minerałów |
|---|---|
| Forma: | Płyn |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 30 |
| Wielkość porcji: | 95 ml |
| Waga [g]: | 50 |
|---|---|
| Rodzaj: | Baton proteinowy |
| Smak: | Ciasteczkowy |
| Forma: | Baton |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 1 |
| Wielkość porcji: | 1 baton |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Wartość energetyczna: | 787.5 kJ / 189 kcal |
| Waga [g]: | 11.5 |
|---|---|
| Smak: | Ananasowy |
| Forma: | Proszek |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 1 |
| Wielkość porcji: | 11.5 g |
| Typ kolagenu: | Wieprzowy |
| Waga [g]: | 11.5 |
|---|---|
| Smak: | Bananowy |
| Forma: | Proszek |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 1 |
| Wielkość porcji: | 11.5 g |
| Typ kolagenu: | Wieprzowy |
| Waga [g]: | 11.5 |
|---|---|
| Smak: | Truskawkowy |
| Forma: | Proszek |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 1 |
| Wielkość porcji: | 11.5 g |
| Typ kolagenu: | Wieprzowy |
| Waga [g]: | 11.5 |
|---|---|
| Smak: | Arbuzowy |
| Forma: | Proszek |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 1 |
| Wielkość porcji: | 11.5 g |
| Typ kolagenu: | Wieprzowy |
| Materiał: | Technorattan |
|---|---|
| Kolor: | Czarny;szary |
| Rozmiar po zmontowaniu [cm]: | 158 |
| Składany: | Tak |
| Regulacja: | Tak |
| Z daszkiem: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Nóż składany |
| Materiał ostrza: | Stal nierdzewna |
| Materiał uchwytu/rączki: | Metal + tworzywo sztuczne |
| Długość całkowita [mm]: | 220 |
| Antypoślizgowy uchwyt: | Tak |