- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (310)
AGD (21)
AGD do zabudowy (344)
AGD małe (1184)
Komputery i tablety (152)
Smartfony i zegarki (1856)
Foto i kamery (10)
Gaming (24)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Materiał: | Metal, Tworzywo sztuczne |
| Zastosowanie: | , |
| Kolor: | Czarny |
| Waga [kg]: | 1.4 |
| Głębokość [cm]: | 74 |
| Wysokość [cm]: | 140 - 175 |
| Rodzaj: | Baton proteinowy |
|---|---|
| Zastosowanie: | Uzupełnianie diety |
| Smak: | Pistacjowy |
| Wartość energetyczna: | 918 kJ / 219 kcal |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 8 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Rozmiar: | Uniwersalny |
| Regulacja: | Od 50 do 57 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Seria: | Aurelia |
|---|---|
| Możliwość mycia w zmywarce: | Nie |
| Możliwość używania w kuchence mikrofalowej: | Nie |
| Zawartość zestawu: | 6 x filiżanka 220 ml, 6 x spodek 15 cm |
| Rodzaj: | Zestaw szynowy |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 10 |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Pomieszczenie: | Do biura, Do garderoby, Do jadalni, Do kuchni, Do przedpokoju, Do salonu |
| Rodzaj: | Izotonik |
|---|---|
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem, W trakcie treningu |
| Smak: | Żurawinowy |
| 355 kJ/83 kcal | |
| Bez cukru: | Nie |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 5 |
| Liczba kapsułek: | 10 |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Rodzaj zapięcia: | Zamek |
| Materiał wodoodporny: | Tak |
| Kieszenie wewnętrzne: | Tak |
| Pas piersiowy: | Tak |
| Pasy kompresyjne: | Nie |
| Rodzaj: | Izotonik |
|---|---|
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem, W trakcie treningu |
| Smak: | Cytrynowy |
| 340 kJ/80 kcal | |
| Bez cukru: | Nie |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 22 |
| Rodzaj: | Izotonik |
|---|---|
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem, W trakcie treningu |
| Smak: | Cytrynowy |
| 340 kJ/80 kcal | |
| Bez cukru: | Nie |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 42 |
| Rodzaj: | Izotonik |
|---|---|
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem, W trakcie treningu |
| Smak: | Cytrynowy |
| 0 kcal | |
| Bez cukru: | Tak |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 42 |
| Rodzaj: | Kompleks witamin i minerałów |
|---|---|
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 60 |
| Liczba kapsułek: | 60 |
| Rodzaj: | Baton proteinowy |
|---|---|
| Zastosowanie: | Uzupełnianie diety |
| Smak: | Matcha-yuzu |
| Wartość energetyczna: | 778.95 kJ/ 184.95 kcal |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 15 |
| Impedancja [Ω]: | 75 |
|---|---|
| Długość [m]: | 5 |
| Oplot: | Aluminiowy |
| Powłoka zewnętrzna: | Płaszcz PVC |
| Ekran ochronny: | Ekranowanie 2-warstwowe |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Rodzaj zapięcia: | Zamek |
| Materiał wodoodporny: | Tak |
| Kieszenie wewnętrzne: | Tak |
| Pas piersiowy: | Nie |
| Pasy kompresyjne: | Nie |
| Rodzaj: | Pasek |
|---|---|
| Materiał: | Silikon |
| Rozmiar: | 20 mm |
| Kolor: | Czarny |
| Marka smartwatcha: | Garett |
| Rodzaj urządzenia: |
| Rodzaj: | Zestaw igieł do kulek proteinowych |
|---|---|
| Materiał: | Metal, Tworzywo sztuczne |
| Dominujący kolor: | Wielokolorowy |
| Waga [kg]: | 0.03 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Rodzaj: | Przedtreningówka |
|---|---|
| Zastosowanie: | Przed treningiem |
| Smak: | Cytrynowy |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 1 |
| Kolor: | Tytanowy |
|---|---|
| Funkcje: | Monitorowanie HRV 24/7, Monitorowanie snu, Monitorowanie stanu zdrowia |
| Rozmiar jubilerski: | 10 |
| Obwód wewnętrzny [mm]: | 61.89 |
| Kompatybilność: | , |
| NFC: | Nie |
| Materiał wykonania pierścienia: | , |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zasilanie: | DC 5V |
| Impedancja [Ω]: | 100, 47000 |
| Waga [kg]: | 0.456 |
| Typ wkładki: | , |
| Stosunek sygnał/szum [dB]: | 151 |
| Całkowite zniekształcenia harmoniczne: | 0,0001% |
| Korekcja RIAA: | 0.15 dB |
| Złącze USB: | Nie |
| Typ: | Bezprzewodowy |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 4.4 |
| Pojemność pojemnika na odpady [l]: | 1.1 |
| Maksymalna głębokość basenu [m]: | 200 |
| Rodzaj: | Składany |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Szary |
| Kształt: | Owalny |
| Szerokość [cm]: | 45 |
| Wysokość [cm]: | 27 |
| Materiał: | Szkło |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Pojemność [ml]: | 600 |
| Antypoślizgowa powłoka: | Nie |
| Uchwyt do przenoszenia: | Tak |
| Wysokość [cm]: | 24.5 |
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny |
| Liczba półek: | 5 |
| Głębokość [cm]: | 40 |
| Szerokość [cm]: | 90 |
| Wysokość [cm]: | 180 |
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny |
| Waga [kg]: | 10 |
| Liczba półek: | 5 |
| Głębokość [cm]: | 30 |
| Szerokość [cm]: | 75 |
| Wysokość [cm]: | 150 |
| Kolor: | Wielokolorowy |
|---|---|
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Pojemność [ml]: | 360 |
| Wysokość [cm]: | 10,5 |
| Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej: | Tak |