- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (310)
AGD (21)
AGD do zabudowy (343)
AGD małe (1181)
Komputery i tablety (151)
Smartfony i zegarki (1856)
Foto i kamery (10)
Gaming (24)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Baton węglowodanowy |
|---|---|
| Forma: | Baton |
| Smak: | Malinowy |
| Wartość energetyczna: | 647 kJ/154 kcal |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Rozmiar: | Uniwersalny |
| Regulacja: | Od 55 do 61 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS, Nylon |
| Kolor: | Tytanowy |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 500 |
| Średnica otworu do montażu: | 64 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Cechy: | Napełnianie od góry |
| Głębokość [cm]: | 6.4 |
| Wysokość [cm]: | 33 |
Sugerowana cena producenta:
169 zł
| Rodzaj: | Frez |
|---|---|
| Typ: | Ceramiczny |
| Kolor: | Biało-niebieski |
| Dodatkowe informacje: | Możliwość sterylizacji i dezynfekcji |
| Zawartość zestawu: | 1 x frez ceramiczny SUNONE Szczelinowy |
| Przeznaczenie: | Do paznokci |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Miedź, Tworzywo sztuczne |
| Dodatkowe informacje: | Metalowe wtyki XLR, Oporność - 75 ohm, Specjalne ekranowanie, Wewnętrzny bawełniany oplot, Złącze 3-Pin XLR |
| Przeznaczenie: | Mikrofon |
| Kolor: | Srebrny |
|---|---|
| Typ wkładki: | , |
| Stosunek sygnał/szum [dB]: | 70, 80 |
| Złącze USB: | Nie |
| Zasilanie: | 220-240 V, 50/60 Hz |
| Waga [kg]: | 1 |
| Kolor: | Srebrny |
|---|---|
| Typ wkładki: | , |
| Stosunek sygnał/szum [dB]: | 70, 80 |
| Złącze USB: | Nie |
| Zasilanie: | 220-240 V, 50/60 Hz |
| Waga [kg]: | 0.6 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ wkładki: | , |
| Stosunek sygnał/szum [dB]: | 86 |
| Złącze USB: | Nie |
| Zasilanie: | DC 12V 1A |
| Waga [kg]: | 0.7 |
| Kolor: | Szaro-seledynowy |
|---|---|
| Materiał: | Plastik, Stal |
| Wyposażenie: | 1 x paśnik, 1 x plastikowa kuweta |
| Przeznaczenie: | Dla gryzoni |
| Wymiary [cm]: | 58 x 37 x 30.5 |
| Cechy: | Klamry zatrzaskowe |
| Rozmieszczenie prętów [mm]: | 32 |
| Typ: | Podwieszany, Wpuszczany |
|---|---|
| Kolor: | Satynowy |
| Wyposażenie: | Dwa korki 3 ½" z sitkami, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Wymiary (głęb. x szer. ) [cm]: | 44 x 58 |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 70 |
| Głębokość [cm]: | 44 |
| Seria: | Egeria |
Sugerowana cena producenta:
1 199 zł
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Materiał: | Metal, MDF |
| Liczba półek: | 4 |
| Nośność półki [kg]: | 175 |
| Głębokość [cm]: | 30 |
| Wysokość [cm]: | 172 |
| Waga [kg]: | 6.9 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Materiał: | Metal, MDF |
| Liczba półek: | 5 |
| Nośność półki [kg]: | 175 |
| Głębokość [cm]: | 40 |
| Wysokość [cm]: | 180 |
| Waga [kg]: | 10.3 |
| Rodzaj: | Kabinowy 40x30x20 |
|---|---|
| Typ: | Plecak 40x30x20 cm |
| Kolor: | Szary |
| Materiał: | Poliester 1200D |
| Głębokość [cm]: | 20 |
| Pojemność [l]: | 23 |