- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (309)
AGD (21)
AGD do zabudowy (344)
AGD małe (1178)
Komputery i tablety (151)
Smartfony i zegarki (1852)
Foto i kamery (10)
Gaming (24)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Seria: | Aura Gold |
|---|---|
| Wymiary talerza obiadowego [cm]: | 27 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Nie |
| Możliwość używania w kuchence mikrofalowej: | Nie |
| Zawartość zestawu: | 1 x cukiernica 300 ml, 1 x dzbanek 1100 ml, 1 x mlecznik 300 ml, 1 x półmisek 30.5 cm, 1 x półmisek 35.5 cm... |
| Materiał wykonania: | Porcelana |
| Rozmiar jubilerski: | 8 |
|---|---|
| Obwód wewnętrzny [mm]: | 60.3 |
| Kompatybilność: | , |
| NFC: | Nie |
| Materiał wykonania pierścienia: | , |
| Kolor: | Tytanowy |
| Funkcje: | Monitorowanie cyklu menstruacyjnego, Monitorowanie snu, Monitorowanie sportu i aktywności, Monitorowanie stanu zdrowia |
| Dedykowana aplikacja: | Zepp |
| Wyposażenie: | Ładowarka magnetyczna |
| Kolor: | Cytrynowy |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | |
| Rodzaj: | Pasek |
| Materiał: | Silikon |
| Rozmiar: | 22 mm |
| Długość [m]: | 100 |
|---|---|
| Oplot: | Miedź |
| Powłoka zewnętrzna: | Płaszcz PVC |
| Ekran ochronny: | Ekranowanie 3-warstwowe |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 27.5 |
| Rodzaj zapięcia: | Zamek |
| Materiał wodoodporny: | Tak |
| Kieszenie zewnętrzne: | Tak |
| Pas piersiowy: | Nie |
| Pasy kompresyjne: | Nie |
| Kółka: | Nie |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 29 |
| Rodzaj zapięcia: | Zamek |
| Materiał wodoodporny: | Tak |
| Kieszenie zewnętrzne: | Tak |
| Pas piersiowy: | Nie |
| Pasy kompresyjne: | Nie |
| Kółka: | Tak |
| Kolor: | Biało-niebieski |
|---|---|
| Rodzaj: | Inhalator |
| Typ: | Membranowy |
| Zasilanie: | Bateryjne, Port USB |
| Przenośny: | Tak |
| Kolor: | Tytanowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Kask |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Rozmiar: | S |
| Regulacja: | Od 51 do 55 cm |
| Materiał skorupy: | PC |
| Kolor: | Tytanowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Kask |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Rozmiar: | M |
| Regulacja: | Od 52 do 58 cm |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Zawartość zestawu: | Końcówka, Odkurzacz |
|---|---|
| Typ: | Ręczny |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Pojemność pojemnika na odpady [l]: | 0.65 |
| Maksymalna głębokość basenu [m]: | 1.2 |
| Szerokość [cm]: | 12.8 |
| Wysokość [cm]: | 7.3 |
| Długość [cm]: | 150 |
| Rozmiar jubilerski: | 6 |
|---|---|
| Obwód wewnętrzny [mm]: | 50.91 |
| Kompatybilność: | , |
| NFC: | Nie |
| Materiał wykonania pierścienia: | , |
| Kolor: | Tytanowy |
| Funkcje: | Monitorowanie HRV 24/7, Monitorowanie snu, Monitorowanie stanu zdrowia |
| Dedykowana aplikacja: | Ultrahuman |
| Wyposażenie: | Kabel USB-C - USB-C, Stacja ładująca |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Nie |
|---|---|
| Kolor: | Żółty |
| Rodzaj produktu: | Butelka filtrująca |
| Rodzaj wkładu: | Węglowy |
| Pojemność wody filtrowanej [l]: | 0.7 |
| Liczba wkładów w zestawie: | 1 |
| Funkcje: | Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość przechowywania na drzwiach w lodówce |
| Materiał wykonania: | Tritan |
| Zastosowanie: | Filtrowanie wody, Usuwa nieprzyjemny zapach i smak chloru z wody kranowej, Wielorazowe użycie |
| Zawartość zestawu: | 2 boje na wąż, 2 x węże 32 mm (długość całkowita 700 cm), Adapter do podłączenia węża |
|---|---|
| Typ: | Ręczny |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Pojemność pojemnika na odpady [l]: | 1.7 |
| Szerokość [cm]: | 20.3 |
| Wysokość [cm]: | 32 |
| Długość [cm]: | 44.6 |
| Zawartość zestawu: | Adapter, Siatkowy pojemnik na śmieci z zamknięciem |
|---|---|
| Typ: | Ręczny |
| Szerokość [cm]: | 36.6 |
| Wysokość [cm]: | 14.5 |
| Długość [cm]: | 43 |
| Dominujący kolor: | Czarno-srebrny |
|---|---|
| Typ: | Bezprzewodowy |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj produktu: | Zestaw wideodomofonowy |
| Funkcje: | Regulacja głośności, Bezprzewodowy |
| Współpraca z systemami: | Brak |
| Dedykowana aplikacja: | Tuya Smart |
| Montaż: | Natynkowy |
| Typ: | Nawilżające, Rozświetlające, Wygładzające |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 50 |
| Zastosowanie: | Do twarzy |
| Zawartość zestawu: | 1 x serum do twarzy 50 ml |
| Rodzaj: | Odżywka |
|---|---|
| Typ: | Bez spłukiwania |
| Pojemność [ml]: | 125 |
| Zawartość zestawu: | 1 x odżywka do włosów 125 ml |
| Rodzaj włosów: | Suche |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
|---|---|
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 26.6 x 49.6 x 20.5 |
| Rodzaj okapu: | Wkłady |
| 310 | |
| Moc silnika [W]: | 115 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Liczba półek: | 5 |
| Głębokość [cm]: | 40 |
| Szerokość [cm]: | 90 |
| Wysokość [cm]: | 180 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Nie |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | Silikon |
| Wyposażenie: | 1 x wałek |
| Długość [cm]: | 47 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Pojemność [ml]: | 450 |
| Wysokość [cm]: | 10,5 |
| Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej: | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Pojemność [ml]: | 330 |
| Wysokość [cm]: | 8,3 |
| Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej: | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Beżowy |
| Pojemność [ml]: | 420 |
| Wysokość [cm]: | 9,5 |
| Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej: | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
|---|---|
| Rodzaj: | Pojemnik kuchenny |
| Materiał: | Porcelana |
| Rodzaj zapięcia: | brak |
| Pojemność [ml]: | 470 |
| Szerokość [cm]: | 9 |
| Wysokość [cm]: | 14 |
| Długość [cm]: | 9 |
| Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej: | Nie |