- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (310)
AGD (21)
AGD do zabudowy (344)
AGD małe (1184)
Komputery i tablety (152)
Smartfony i zegarki (1856)
Foto i kamery (10)
Gaming (24)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Seria: | Fala |
|---|---|
| Wymiary talerza obiadowego [cm]: | 24.5 x 24.5 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Możliwość używania w kuchence mikrofalowej: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x cukiernica z pokrywką, 1 x dzbanek z pokrywką 1.26 l, 1 x mlecznik, 1 x patera dwupoziomowa 24.5 x 24.5 cm... |
| Materiał wykonania: | Porcelana |
| Rodzaj: | Baton proteinowy |
|---|---|
| Forma: | Baton |
| Smak: | Czekoladowy |
| Wartość energetyczna: | 989 kJ/238 kcal |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
| Zastosowanie: | Uzupełnianie diety |
| Seria: | Poppies |
|---|---|
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Możliwość używania w kuchence mikrofalowej: | Nie |
| Zawartość zestawu: | 6 x filiżanka 220 ml, 6 x spodek 15 cm |
| Seria: | Fiori |
|---|---|
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Możliwość używania w kuchence mikrofalowej: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 6 x filiżanka 220 ml, 6 x spodek 15 cm |
| Rodzaj: | Odkurzacz do liści |
|---|---|
| Spalinowe | |
| Waga [kg]: | 4.5 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Zielono-czarny |
| Wyposażenie: | Pasek na ramię, Worek |
| Smak: | Łosoś |
|---|---|
| Waga [kg]: | 27 |
| Typ: | Sucha |
| Waga: | 27 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 38%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.3%, Olej z łososia 0.5%, Popiół surowy 9%, Tłuszcz surowy 20%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk (jednowodny siarczan cynku), Ekstrakty tokoferolu z oleju roślinnego, Fosfor 1.2%, Glukozamina 0.05%... |
| Cechy: | Monoproteinowa, Nie zawiera glutenu, Pełnoporcjowa, Wzbogacona olejem z łososia, Wzbogacona żurawiną... |
Wartość poza zestawem:
1 079,91 zł
| Smak: | Łosoś |
|---|---|
| Waga [kg]: | 18 |
| Typ: | Sucha |
| Waga: | 18 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 38%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.3%, Olej z łososia 0.5%, Popiół surowy 9%, Tłuszcz surowy 20%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk (jednowodny siarczan cynku), Ekstrakty tokoferolu z oleju roślinnego, Fosfor 1.2%, Glukozamina 0.05%... |
| Cechy: | Monoproteinowa, Nie zawiera glutenu, Pełnoporcjowa, Wzbogacona olejem z łososia, Wzbogacona żurawiną... |
Wartość poza zestawem:
719,94 zł
| Smak: | Łosoś |
|---|---|
| Waga [kg]: | 9 |
| Typ: | Sucha |
| Waga: | 9 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 38%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.3%, Olej z łososia 0.5%, Popiół surowy 9%, Tłuszcz surowy 20%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk (jednowodny siarczan cynku), Ekstrakty tokoferolu z oleju roślinnego, Fosfor 1.2%, Glukozamina 0.05%... |
| Cechy: | Monoproteinowa, Nie zawiera glutenu, Pełnoporcjowa, Wzbogacona olejem z łososia, Wzbogacona żurawiną... |
| Liczba półek: | 5 |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Głębokość [cm]: | 30 |
| Szerokość [cm]: | 75 |
| Wysokość [cm]: | 150 |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Oliwka |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Zastosowanie: | Do skórek, do paznokci |
| Wyposażenie: | 1x oliwka |
| Rodzaj: | Oliwka |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Kolor: | Żółty |
| Zastosowanie: | Do paznokci, do skórek |
| Wyposażenie: | 1x oliwka |
| Rodzaj: | Talerz choinka |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Głębokość [cm]: | 16,5 |
| Szerokość [cm]: | 20 |
| Wysokość [cm]: | 2 |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Porcelana |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Nie |
|---|---|
| Materiał: | Silikon |
| Kolor: | Brązowy |
| Wyposażenie: | 1 x wałek |
| Długość [cm]: | 47 |
| Seria: | Duże Litery |
|---|---|
| Wydawnictwo: | Silver |
| Autor: | Agnieszka Olejnik |
| Język wydania: | Polski |
| Rok wydania: | 2024 |
| Rodzaj okładki: | Miękka |
| Liczba stron: | 376 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 9,2 |
| Kolor: | Wielokolorowy |
| Pojemność [ml]: | 430 |
| Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej: | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 9 |
| Kolor: | Biały |
| Pojemność [ml]: | 400 |
| Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej: | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 9 |
| Kolor: | Biały |
| Pojemność [ml]: | 400 |
| Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej: | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 9,5 |
| Kolor: | Beżowy |
| Pojemność [ml]: | 420 |
| Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej: | Tak |