- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (409)
Komputery i tablety (16)
Smartfony i zegarki (3)
Foto i kamery (11)
Gaming (1)
Dom (13)
Warsztat i ogród (13)
Motoryzacja (5)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Radio: | , |
|---|---|
| Zakresy fal radiowych: | DAB+, FM |
| Dźwięk: | Mono |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Zasilanie: | |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Dla dzieci: | Nie |
| Typ: | USB-A - Jack 3.5 mm |
|---|---|
| Wtyczka (męskie): | |
| Gniazdo (żeńskie): | |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Wykonanie: | Stop cynku, Tworzywo sztuczne |
| Zastosowanie: | |
| Kolor: | Czarny |
| Radio: | |
|---|---|
| Zakresy fal radiowych: | AM, FM, MW |
| Dźwięk: | Mono |
| Kolor obudowy: | Wiśniowy |
| Zasilanie: | , |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Dla dzieci: | Nie |
| Zasilanie: | Bateryjne |
|---|---|
| Wykrywane materiały: | Wiązka laserowa |
| Alarm: | Dźwiękowy, Wizualny |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Liczba kanałów: | 40 |
|---|---|
| Modulacja: | AM, FM |
| Moc wyjściowa [W]: | 4 |
| Częstotliwość [MHz]: | 26.965 - 27.405 |
| Zasilanie [V]: | 13.2 |
| Złącze antenowe: | SO-239 |
49,99 zł
| Liczba kanałów: | 40 |
|---|---|
| Modulacja: | AM, FM |
| Moc wyjściowa [W]: | 4 |
| Częstotliwość [MHz]: | 26.960 - 27.405 |
| Zasilanie [V]: | 12, 24 |
| Złącze antenowe: | SO-239 |
| Zasilanie: | USB |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Zakres częstotliwości: | 2400 - 2483.5 MHz |
| Tak | |
| Złącze USB: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Wejście AUX: | Nie |
| Pilot: | Nie |
| Liczba kanałów: | 40 |
|---|---|
| Modulacja: | AM, FM |
| Moc wyjściowa [W]: | 4 |
| Częstotliwość [MHz]: | 26.960 - 27.405 |
| Zasilanie [V]: | 9 - 13.2 |
| Radio: | |
|---|---|
| Zakresy fal radiowych: | AM, FM, MW |
| Dźwięk: | Mono |
| Kolor obudowy: | Zielony |
| Zasilanie: | , |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Dla dzieci: | Nie |
| Radio: | |
|---|---|
| Zakresy fal radiowych: | AM, FM, MW |
| Dźwięk: | Mono |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Zasilanie: | , |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Dla dzieci: | Nie |
| Kolor: | Srebrny |
|---|---|
| Złącze USB: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Przetwornik DAC: | Tak |
| Częstotliwość próbkowania [Sa/s]: | 192 kHz, 96 kHz |
| Współczynnik bitowy: | PCM (24Bit/192kHz) |
| Wzmacniacz słuchawkowy: | Tak |
| 0.005 % |
| Liczba kanałów: | 40 |
|---|---|
| Modulacja: | AM, FM |
| Moc wyjściowa [W]: | 4 |
| Częstotliwość [MHz]: | 26.565 - 27.99125 |
| Zasilanie [V]: | 12.6, 24 |
| Złącze antenowe: | SO-239 |
| Radio: | Cyfrowe |
|---|---|
| Zakresy fal radiowych: | DAB+, FM |
| Kolor obudowy: | Czarno-zielony |
| Zasilanie: | Akumulatorowe, Korbowe, Solarne, USB |
| Zastosowanie: | Survival |
| Bluetooth: | Nie |
| Złącze USB: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Sygnał alarmowy SOS: | Tak |
| Typ radia: | Przenośne |
| Czas pracy [h]: | do 15 |
| Radio: | |
|---|---|
| Zakresy fal radiowych: | DAB+, UKF |
| Dźwięk: | Stereo |
| Kolor obudowy: | Szary |
| Projektor: | Nie |
| Zasilanie: | |
| Złącze USB: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Radio: | |
|---|---|
| Zakresy fal radiowych: | FM |
| Dźwięk: | Mono |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Projektor: | Nie |
| Zasilanie: | |
| Złącze USB: | Nie |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Liczba kanałów: | 40 |
|---|---|
| Modulacja: | AM, FM |
| Moc wyjściowa [W]: | 4 |
| Częstotliwość [MHz]: | 26.965 - 27.405 |
| Zasilanie [V]: | 7.4, 13.2 |
| Radio: | , , |
|---|---|
| Dźwięk: | Stereo |
| Zasilanie: | |
| Kolor: | Czarny |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Pilot: | Tak |
| Odtwarzacz CD: | Tak |
| Magnetofon: | Nie |
| Dla dzieci: | Nie |
1 807,85 zł
| Liczba kanałów: | 40 |
|---|---|
| Modulacja: | AM, FM |
| Moc wyjściowa [W]: | 4 |
| Częstotliwość [MHz]: | 26.960 - 27.400 |
| Zasilanie [V]: | 12.6 |
| Złącze antenowe: | SO-239 |
| Radio: | Analogowe |
|---|---|
| Zakresy fal radiowych: | AM, FM |
| Kolor obudowy: | Czarno-pomarańczowy |
| Zasilanie: | Akumulatorowe, Bateryjne, Korbowe, Solarne |
| Zastosowanie: | Domowe, Survival |
| Bluetooth: | Nie |
| Złącze USB: | Tak |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Klasa IP: | IPX3 |
| Sygnał alarmowy SOS: | Tak |
| Typ radia: | Przenośne |
| Radio: | Cyfrowe |
|---|---|
| Zakresy fal radiowych: | DAB, FM |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Zasilanie: | Akumulatorowe, Bateryjne, Korbowe, Solarne |
| Zastosowanie: | Domowe, Survival |
| Bluetooth: | Tak |
| Złącze USB: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Sygnał alarmowy SOS: | Tak |
| Typ radia: | Przenośne |
| Radio: | Analogowe |
|---|---|
| Zakresy fal radiowych: | AM, FM |
| Kolor obudowy: | Czarno-biały |
| Zasilanie: | Akumulatorowe, Korbowe, Solarne, USB |
| Zastosowanie: | Outdoor |
| Bluetooth: | Nie |
| Złącze USB: | Tak |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Sygnał alarmowy SOS: | Tak |
| Typ radia: | Przenośne |
| Dla dzieci: | Nie |
| Radio: | , , |
|---|---|
| Dźwięk: | Stereo |
| Zasilanie: | |
| Kolor: | Drewno |
| Alarm: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Pilot: | Tak |
| Odtwarzacz CD: | Tak |
| Magnetofon: | Nie |
| Dla dzieci: | Nie |
| Radio: | Analogowe |
|---|---|
| Zakresy fal radiowych: | AM, FM |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Zasilanie: | Akumulatorowe, Korbowe, Solarne, USB |
| Zastosowanie: | Survival |
| Bluetooth: | Nie |
| Złącze USB: | Tak |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Sygnał alarmowy SOS: | Tak |
| Typ radia: | Przenośne |
| Czas pracy [h]: | do 6 |
| Radio: | |
|---|---|
| Zakresy fal radiowych: | DAB, DAB+, FM |
| Dźwięk: | Stereo |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Zasilanie: | |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Dla dzieci: | Nie |