- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (33)
Dom (13)
Artykuły dla zwierząt (2)
Zabawki i LEGO (1)
Supermarket (28)
Książki, muzyka, film (1)
Zdrowie i uroda (107)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Olejek aromatyczny |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do dyfuzora |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Typ: | Zapachowy |
| Rodzaj: | Olejek |
|---|---|
| Typ: | Nawilżający, Relaksujący |
| Pojemność [ml]: | 150 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Działanie: | Nawilżające, Relaksujące, Rozluźniające |
| Informacje dodatkowe: | Długotrwałe nawilżenie, Hipoalergiczny, Odpowiedni do używania również z prezerwatywami |
| Zawartość zestawu: | 3 x olejek do masażu BODYGLISS Travel Edition 50 ml |
| Rodzaj: | Olejek |
|---|---|
| Typ: | Nawilżający, Relaksujący |
| Pojemność [ml]: | 150 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Działanie: | Nawilżające, Relaksujące, Rozluźniające |
| Informacje dodatkowe: | Długotrwałe nawilżenie, Hipoalergiczny, Odpowiedni do używania również z prezerwatywami |
| Zawartość zestawu: | 1 x Olejek do masażu BODYGLISS Minty Mojito 150 ml |
| Rodzaj: | Olejek |
|---|---|
| Typ: | Nawilżający, Relaksujący |
| Pojemność [ml]: | 150 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Działanie: | Nawilżające, Relaksujące, Rozluźniające |
| Informacje dodatkowe: | Długotrwałe nawilżenie, Hipoalergiczny, Odpowiedni do używania również z prezerwatywami |
| Zawartość zestawu: | 1 x Olejek do masażu BODYGLISS Blood Orange 150 ml |
| Rodzaj: | Olejek |
|---|---|
| Typ: | Nawilżający, Relaksujący |
| Pojemność [ml]: | 150 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Działanie: | Nawilżające, Relaksujące, Rozluźniające |
| Informacje dodatkowe: | Długotrwałe nawilżenie, Hipoalergiczny, Odpowiedni do używania również z prezerwatywami |
| Zawartość zestawu: | 1 x Olejek do masażu BODYGLISS Pina Colada 150 ml |
| Rodzaj: | Do kąpieli i pod prysznic |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 500 |
| Działanie: | Chroni, nawilżające, oczyszczające, odświeża, odżywcze, uelastycznia, ujędrnia, wygładza, zmiękcza |
| Typ: | serum |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 50 |
| Działanie: | dodające blasku, nawilżające, odżywcze, wygładzające, wzmacnia |
| Typ: | serum |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 7 |
| Działanie: | Chroni, nawilża, odżywia, regeneruje, uelastycznia, ujędrnia, wygładza, zmiękcza |
| Pojemność [ml]: | 100 |
|---|---|
| Działanie: | Chroni, nawilżające, odżywcze, przeciw pękaniu paznokci, regeneruje, uelastycznia, wygładza, zmiękcza |