- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (7392)
AGD do zabudowy (3)
AGD małe (107)
Komputery i tablety (1178)
Smartfony i zegarki (747)
Foto i kamery (9)
Gaming (187)
Rowery i hulajnogi (7)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Kolor: | Czerwony |
|---|---|
| Kategoria: | |
| Przepustowość: | |
| Długość [m]: | |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Materiał: | PVC |
| Typ: | |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Długość [m]: | 5 |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Rodzaj: | |
| Zastosowanie: | |
| Standard USB: | USB 3.2 Gen. 1 |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Typ: | |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Długość [m]: | 5 |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Rodzaj: | |
| Zastosowanie: | , |
| Standard USB: | USB 2.0 |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Impedancja [Ω]: | 32 |
| Szybkie ładowanie: | Nie |
| Waga [g]: | 320 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Impedancja [Ω]: | 32 |
| Szybkie ładowanie: | Nie |
| Waga [g]: | 320 |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Kategoria: | |
| Przepustowość: | |
| Długość [m]: | |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Oplot: | Tak |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Materiał: | PVC |
| Długość [m]: | 10 |
|---|---|
| Oplot: | Aluminiowy |
| Impedancja [Ω]: | 80 |
| Powłoka zewnętrzna: | Płaszcz PVC |
| Ekran ochronny: | Ekranowanie 2-warstwowe |
| Kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Kategoria: | |
| Przepustowość: | |
| Długość [m]: | |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Tak |
| Impedancja [Ω]: | 16 |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Waga [g]: | 11 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Zastosowanie: | Radio samochodowe |
| Typ złącza: | USB-A |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Technologia łączności: | Bluetooth |
| Funkcje dodatkowe: | Plug and play |
| Kolor: | Biało-czarny |
|---|---|
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Tak | |
| Podświetlenie: | Tak |
| Impedancja [Ω]: | 32 |
| Szybkie ładowanie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Młynek elektryczny |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zasilanie: | Wbudowany akumulator |
| Regulacja stopnia mielenia: | Tak |
| Rodzaj: | Golarka foliowa / trymer (bezprzewodowa) |
|---|---|
| Zastosowanie: | Golenie i trymowanie zarostu oraz włosów |
| Moc [W]: | 3.2 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe (Li-ion 3,7 V 1400 mAh) / USB 5V/1A |
| Funkcje: | Wodoodporna, wyświetlacz LED (poziom baterii i prędkość), 3-stopniowa regulacja prędkości... |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
| Zasilanie: | Bateryjne lub przez zasilacz (USB 5 V 200 mA lub 2 x LR03 AAA) |
| Funkcje: | Pomiar ciśnienia, Pomiar wilgotności powietrza, Prognozowanie pogody, Zegar |
| Pomiar temperatury: | Zakres pomiaru temperatury na zewnątrz: od -40°C do 70°C |
| Rodzaj czujnika pogody: | Bezprzewodowy |
| Funkcje dodatkowe: | Budzik, pamięć pomiarów maksymalnych i minimalnych, pomiar ciśnienia, pomiar temperatury wewnętrznej... |
| Kolor: | Fioletowy / różowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
| Materiał: | ABS / silikon / PC |
| Moc [W]: | 0.4 |
| Zasilanie: | 5V DC 1A |
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Barwa światła: | RGBW |
| Wymiary [mm]: | 111x111x160 |
| Rodzaj: | MIKROFON BEZPRZEWODOWY GŁOŚNIK BLUETOOTH KARAOKE DLA DZIECI NA PREZENT HQ |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Materiał: | Różne |
| Kolor: | Złoty |
|---|---|
| Rodzaj: | Trymer |
| Zastosowanie: | Strzyżenie włosów, przycinanie brody i zarostu, konturowanie |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Funkcje: | Bezprzewodowa praca, wyświetlacz LCD, praca podczas ładowania, samoostrzące ostrze |
| Typ: | Bezprzewodowy |
|---|---|
| Moc [W]: | 20 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 4.4 |
| Pojemność pojemnika na odpady [l]: | 1.1 |
| Maksymalna głębokość basenu [m]: | 200 |