- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (7392)
AGD do zabudowy (3)
AGD małe (107)
Komputery i tablety (1178)
Smartfony i zegarki (747)
Foto i kamery (9)
Gaming (187)
Rowery i hulajnogi (7)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Przewodność cieplna [W/mk]: | 12.5 |
|---|---|
| Temperatura robocza [°C]: | od -250 do +350 |
| Waga [g]: | 11.1 |
| Kolor: | Szary |
| Kategoria: | |
|---|---|
| Przepustowość: | |
| Długość [m]: | |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Ekranowanie: | F/UTP |
| Kolor: | Niebieski |
| Kategoria: | |
|---|---|
| Przepustowość: | |
| Długość [m]: | |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Ekranowanie: | S/FTP |
| Kolor: | Czarny |
| Kategoria: | |
|---|---|
| Przepustowość: | |
| Długość [m]: | |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Ekranowanie: | S/FTP |
| Kolor: | Szary |
| Kategoria: | |
|---|---|
| Przepustowość: | |
| Długość [m]: | |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Ekranowanie: | F/UTP |
| Kolor: | Biały |
| Przewodność cieplna [W/mk]: | 11.8 |
|---|---|
| Temperatura robocza [°C]: | od -200 do +350 |
| Waga [g]: | 7.8 |
| Kolor: | Szary |
| Długość [m]: | 3 |
|---|---|
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Prędkość transmisji: | |
| Ekranowanie: | Nie |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Kategoria: | |
|---|---|
| Przepustowość: | |
| Długość [m]: | |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Ekranowanie: | U/UTP |
| Kolor: | Czarny |
| Kategoria: | |
|---|---|
| Przepustowość: | |
| Długość [m]: | |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Oplot: | Nie |
| Ekranowanie: | U/UTP |
| Kolor: | Szary |
| Rodzaj: | Kabel |
| Typ: | RJ-45 - RJ-45 |
| Kategoria: | |
|---|---|
| Przepustowość: | |
| Długość [m]: | |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Ekranowanie: | U/UTP |
| Kolor: | Czarny |
| Długość [m]: | 3 |
|---|---|
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Prędkość transmisji: | |
| Ekranowanie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Waga [g]: | 88 |
|---|---|
| Długość [m]: | 1.8 |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Ekranowanie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Typ: | |
| Złącza: | HDMI męski, Jack 3.5 mm, VGA męski |
| Obsługa audio: | Tak |
| Maksymalny obsługiwany format: | Full HD 60Hz |
| Przepustowość: | 17.28 Gb/s |
|---|---|
| Długość [m]: | 3 |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Ekranowanie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Maksymalny obsługiwany format: | 4K 60Hz |
| Waga [g]: | 148 |
|---|---|
| Przepustowość: | 10.2 Gb/s |
| Długość [m]: | 2 |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Ekranowanie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Typ: | |
| Złącza: | HDMI męski |
| Obsługa audio: | Tak |
| Maksymalny obsługiwany format: | Full HD |
| Waga [g]: | 190 |
|---|---|
| Przepustowość: | 10.2 Gb/s |
| Długość [m]: | 3 |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Ekranowanie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Typ: | |
| Złącza: | HDMI męski |
| Obsługa audio: | Tak |
| Maksymalny obsługiwany format: | Full HD |
| Waga [g]: | 180 |
|---|---|
| Przepustowość: | 21.6 |
| Długość [m]: | 2 |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Ekranowanie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Typ: | |
| Złącza: | DisplayPort męski, DVI-D Dual Link męski |
| Obsługa audio: | Tak |
| Maksymalny obsługiwany format: | Full HD 60Hz |
| Waga [g]: | 70 |
|---|---|
| Długość [m]: | 1.8 |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Oplot: | PVC |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Prędkość transmisji: | |
| Ekranowanie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła: | 6 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |