- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (12)
Komputery i tablety (28)
Smartfony i zegarki (7)
Foto i kamery (375)
Rowery i hulajnogi (2)
Motoryzacja (8)
Outlet (6)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj akcesorium: | Moduł LTE |
|---|---|
| Dedykowany model: | Mikavi PQ8 LTE |
| Kolor: | Czarny |
| Kolor: | |
|---|---|
| Pojemność nominalna [mAh]: | |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2 |
| Liczba portów wyjściowych [szt]: | 1 |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Kabel w zestawie: | Tak |
| Nie | |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Kolor: | |
|---|---|
| Pojemność nominalna [mAh]: | |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2 |
| Liczba portów wyjściowych [szt]: | 2 |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Kabel w zestawie: | Tak |
| Nie | |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Typ złącza: | AUX, USB Typ C |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Technologia łączności: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Funkcje dodatkowe: | Bezpieczne w użytkowaniu, Bezprzewodowy, Dotykowy, Kompatybilność z CarPlay, Sterowanie głosowe Asystent Google |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Komunikacja: | USB Typu C |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Zastosowanie: | Monitory, Wideorejestratory |
| Nie |
| 130 | |
| Rodzaj matrycy: | CMOS |
| Wodoodporność: | Nie |
| Rozdzielczość [px]: | 1920 x 1080 |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne włączanie/wyłączanie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| 135 / 150 | |
| Tak | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, USB Typu C |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Nie | |
| Funkcje dodatkowe: | Aktualizacje OTA (Over-the-Air), Automatyczne włączanie/wyłączanie, Śledzenie trasy, Technologia WDR... |
| Tak | |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| 140 | |
| Tak | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, GPS, USB Typu C |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Nie | |
| Funkcje dodatkowe: | 3 osiowy sensor przeciążeń, Akcelerometr, Automatyczne włączanie/wyłączanie, , Nagrywanie poklatkowe... |
| Tak | |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| 130 | |
| Tak | |
| Komunikacja: | Wi-Fi |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Tak | |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne nagrywanie awaryjne, , Współpracuje z aplikacją |
| Tak | |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 9.35 |
| 125 | |
| Tak | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, USB Typu C |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Tak | |
| Funkcje dodatkowe: | , Monitoring parkowania, , Technologia WDR, Timelapse, Współpracuje z aplikacją |
| Tak | |
| Wyświetlacz: | Tak |
| 170 | |
| Rodzaj matrycy: | CMOS |
| Wodoodporność: | Tak |
| Rozdzielczość [px]: | 800 x 480 |
| Funkcje dodatkowe: | Linie pomocnicze |
| 140 | |
| Rodzaj matrycy: | CMOS |
| Wodoodporność: | Tak |
| Rozdzielczość [px]: | 648 x 488 |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne włączanie na biegu wstecznym, Linie pomocnicze |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Funkcje dodatkowe: | Chroni akumulator auta przed rozładowaniem |
| Zastosowanie: | Wideorejestrator |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Przenośny mikser streamingowy |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Typ: | Zewnętrzny |
| Kompatybilne platformy: | , |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwość podłączenia kamery cofania, Ostrzeżenia o fotoradarach, Powiadomienia z telefonu, Wideorejestrator... |
|---|---|
| Wyświetlacz [cale]: | |
| Wydawca mapy: | |
| Tak | |
| Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Aktualizacje przez sieć Wi-Fi, Informacje pogodowe, Powiadomienia z telefonu, Wideorejestrator, Zestaw głośnomówiący |
|---|---|
| Wyświetlacz [cale]: | |
| Wydawca mapy: | |
| Tak | |
| Tak |
| Kolor: | Srebrny |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Aplikacja BOYA Notra, Automatyczne podsumowanie, Integracja z ChatGPT, Nagrywanie rozmów telefonicznych... |
| Typ mikrofonu: | |
| Nośnik zapisu: | |
| Pojemność pamięci: | 64 GB |
| Format zapisu: | DOCX, JPEG, Markdown, MP3, PDF, TXT, WAV |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Aktywacja głosem: | Nie |
| Kolor: | Pomarańczowy |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne podsumowanie, Dedykowana alikacja, Redukcja szumów, Transkrypcja |
| Typ mikrofonu: | |
| Nośnik zapisu: | |
| Pojemność pamięci: | 64 GB |
| Format zapisu: | DOCX, JPEG, Markdown, MP3, PDF, TXT, WAV |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Aktywacja głosem: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Dedykowana alikacja, Rozpoznawanie głosu, Transkrypcja |
| Typ mikrofonu: | |
| Nośnik zapisu: | |
| Pojemność pamięci: | 8 GB |
| Format zapisu: | MP3, WAV |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Aktywacja głosem: | Nie |
| Kolor: | Czarno-szary |
|---|---|
| Rodzaj: | Kamera samochodowa Wideorejestrator |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Informacje: |