- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (12)
Komputery i tablety (28)
Smartfony i zegarki (7)
Foto i kamery (360)
Rowery i hulajnogi (2)
Motoryzacja (8)
Outlet (6)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Rejestrator obrazu |
|---|---|
| Typ: | Zewnętrzny |
| Kompatybilne platformy: | , , , , |
| Wymagania sprzętowe: | Mac OS 10.13 lub nowszy, Windows 7 lub nowszy |
| 130 | |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne nagrywanie awaryjne, , Współpracuje z aplikacją |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
| Komunikacja: | Wi-Fi |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Tak | |
| Kolor: | Czarny |
| Tak | |
| Wyświetlacz: | Nie |
| 125 | |
| Funkcje dodatkowe: | , Monitoring parkowania, , Technologia WDR, Timelapse, Współpracuje z aplikacją |
| Zasilanie: | Superkondensator |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 9.35 |
| Komunikacja: | Wi-Fi, USB Typu C |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Tak | |
| Kolor: | Czarny |
| Tak | |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Chroni akumulator auta przed rozładowaniem |
| Kolor: | Czarny |
| Zastosowanie: | Wideorejestrator |
| Zastosowanie: | Wideorejestrator |
| Rodzaj matrycy: | CMOS |
|---|---|
| Wodoodporność: | Tak |
| Rozdzielczość [px]: | 800 x 480 |
| 170 | |
| Funkcje dodatkowe: | Linie pomocnicze |
| Zasilanie: | DC 12/24V |
| Rodzaj matrycy: | CMOS |
|---|---|
| Wodoodporność: | Tak |
| Rozdzielczość [px]: | 648 x 488 |
| 140 | |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne włączanie na biegu wstecznym, Linie pomocnicze |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Rodzaj: | Przenośny mikser streamingowy |
|---|---|
| Typ: | Zewnętrzny |
| Kompatybilne platformy: | , |
| Kolor: | Czarny |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Funkcje dodatkowe: | Aktualizacje przez sieć Wi-Fi, Informacje pogodowe, Powiadomienia z telefonu, Wideorejestrator, Zestaw głośnomówiący |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulator litowo-jonowy, Ładowarka samochodowa |
| Wydawca mapy: | |
| Tak | |
| Tak | |
| Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwość podłączenia kamery cofania, Ostrzeżenia o fotoradarach, Powiadomienia z telefonu, Wideorejestrator... |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulator litowo-jonowy, Ładowarka samochodowa |
| Wydawca mapy: | |
| Tak | |
| Tak | |
| Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Aplikacja BOYA Notra, Automatyczne podsumowanie, Integracja z ChatGPT, Nagrywanie rozmów telefonicznych... |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kolor: | Srebrny |
| Typ mikrofonu: | |
| Nośnik zapisu: | |
| Pojemność pamięci: | 64 GB |
| Format zapisu: | DOCX, JPEG, Markdown, MP3, PDF, TXT, WAV |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Aktywacja głosem: | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne podsumowanie, Dedykowana alikacja, Redukcja szumów, Transkrypcja |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kolor: | Pomarańczowy |
| Typ mikrofonu: | |
| Nośnik zapisu: | |
| Pojemność pamięci: | 64 GB |
| Format zapisu: | DOCX, JPEG, Markdown, MP3, PDF, TXT, WAV |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Aktywacja głosem: | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | Dedykowana alikacja, Rozpoznawanie głosu, Transkrypcja |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kolor: | Czarny |
| Typ mikrofonu: | |
| Nośnik zapisu: | |
| Pojemność pamięci: | 8 GB |
| Format zapisu: | MP3, WAV |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Aktywacja głosem: | Nie |
| Wodoodporność: | Nie |
|---|---|
| Rozdzielczość [px]: | 1920 x 1080 |
| 134 | |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja HDR |
| Zasilanie: | Wideorejestrator |
| Rodzaj matrycy: | CMOS |
|---|---|
| Wodoodporność: | Nie |
| Rozdzielczość [px]: | 1080 x 720 |
| 140 | |
| Funkcje dodatkowe: | |
| Zasilanie: | Gniazdo zapalniczki samochodowej |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne podsumowanie, Dedykowana alikacja, Redukcja szumów, Transkrypcja |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kolor: | Czarny |
| Typ mikrofonu: | |
| Nośnik zapisu: | |
| Pojemność pamięci: | 64 GB |
| Format zapisu: | DOCX, JPEG, Markdown, MP3, PDF, TXT, WAV |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Aktywacja głosem: | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne podsumowanie, Dedykowana alikacja, Redukcja szumów, Transkrypcja |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kolor: | Fioletowy |
| Typ mikrofonu: | |
| Nośnik zapisu: | |
| Pojemność pamięci: | 64 GB |
| Format zapisu: | DOCX, JPEG, Markdown, MP3, PDF, TXT, WAV |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Aktywacja głosem: | Nie |
| Wodoodporność: | Nie |
|---|---|
| Rozdzielczość [px]: | 2560 x 1440 |
| 140 | |
| Funkcje dodatkowe: | Asystent parkowania, , Nagrywanie zdarzeń, Współpracuje z aplikacją |
| Zasilanie: | Gniazdo zapalniczki samochodowej |
Sugerowana cena producenta:
799 zł
| Rodzaj matrycy: | CMOS |
|---|---|
| Wodoodporność: | Nie |
| Rozdzielczość [px]: | 1920 x 1080 |
| 30 | |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne włączanie/wyłączanie, , |
| Zasilanie: | Wideorejestrator |
| Rodzaj matrycy: | CMOS |
|---|---|
| Wodoodporność: | Nie |
| Rozdzielczość [px]: | 1080 x 720 |
| 140 | |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne włączanie/wyłączanie, |
| Zasilanie: | Za pomocą wideorejestratora |
Sugerowana cena producenta:
299 zł
| Rodzaj: | Rejestrator obrazu |
|---|---|
| Typ: | Rejestrator obrazu |
| Kompatybilne platformy: | , |
| Wymagania sprzętowe: | USB 3.0 |
| 150 | |
| Funkcje dodatkowe: | Nagrywanie dźwięku, |
| Zasilanie: | Akumulatorowe, Zasilacz samochodowy |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 3 |
| Komunikacja: | microUSB |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Tak | |
| Kolor: | Czarny |
| Nie | |
| Wyświetlacz: | Tak |
| 120 | |
| Funkcje dodatkowe: | , , Wbudowany głośnik |
| Zasilanie: | Bateria litowo-jonowa, DC 12V |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 3 |
| Komunikacja: | Wi-Fi, microUSB |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Tak | |
| Kolor: | Czarny |
| Tak | |
| Wyświetlacz: | Tak |
| 120 | |
| Funkcje dodatkowe: | Nagrywanie dźwięku, Regulacja ostrości, Wbudowany głośnik, Wykonywanie zdjęć podczas nagrywania |
| Zasilanie: | Akumulatorowe, Gniazdo zapalniczki samochodowej |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 2.4 |
| Komunikacja: | miniUSB |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Tak | |
| Kolor: | Czarny |
| Nie | |
| Wyświetlacz: | Tak |