- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (408)
AGD małe (6)
Komputery i tablety (2)
Smartfony i zegarki (1922)
Foto i kamery (67)
Rowery i hulajnogi (5869)
Fitness i sport (271)
Warsztat i ogród (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rama: | Aluminiowa, 19" |
|---|---|
| 21 | |
| Shimano | |
| Shimano | |
| 28 | |
Sugerowana cena producenta:
1 999 zł
| Materiał: | Wiklina |
|---|---|
| Montaż: | Do kierownicy |
| Maksymalny udźwig [kg]: | 10 |
| Pojemność [l]: | 1.5 |
| Kolor: | Brązowy |
| Rodzaj: | Koszyk |
| Materiał: | Stal, Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Kolor: | Czerwono-czarny |
| Typ: | Stojąca |
| Manometr: | Tak |
| Kompatybilny wentyl: | Dunlop, Presta, Schrader |
| Długość [mm]: | 1000 |
| Typ: | Dla dorosłych |
|---|---|
| Rozmiar: | Uniwersalny |
| Materiał: | Grilamid TR-90 |
| Kolor: | Niebieski |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Nosek: | Regulowany |
| Zauszniki: | Grilamid TR90 |
| Rodzaj: | Okulary |
| Materiał: | Stal, Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Typ: | Stojąca |
| Manometr: | Tak |
| Kompatybilny wentyl: | Dunlop, Presta, Schrader |
| Długość [mm]: | 1000 |
| Aktywność: | Rower |
|---|---|
| Rozmiar: | XS |
| Kolor dominujący: | Czarny |
| Typ: | Dla dzieci |
| Wentylacja: | Tak |
| Wyściółka: | Tak |
| Zastosowanie: | Na kolana, Na łokcie, Na nadgarstki |
| Materiał wewnętrzny: | PE |
| Rodzaj: | Zestaw ochraniaczy |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Kolor: | Niebieski |
| Typ: | Dla dzieci |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Wentylacja: | Tak |
| Wyściółka: | Tak |
| Materiał: | Aluminium, Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony |
| Typ: | Mini |
| Manometr: | Nie |
| Kompatybilny wentyl: | Dunlop, Presta, Schrader |
| Długość [mm]: | 285 |
| Materiał: | Stal hartowana |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Typ: | Folding lock, Składane |
| Długość [mm]: | 900 |
| Zamknięcie: | Klucz |
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Montaż: | Do kierownicy |
| Maksymalny udźwig [kg]: | 10 |
| Pojemność [l]: | 3 |
| Kolor: | Brązowy |
| Rodzaj: | Koszyk |
| Materiał: | Aluminium, Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Kolor: | Pomarańczowy |
| Wentylacja: | Tak |
| Liczba pasażerów: | 2 |
| Nośność: | 60 kg |
| Pasy bezpieczeństwa: | Tak |
| Rozmiar kół: | 20" |
| Regulacja oparcia: | Tak |
| Ochrona przed warunkami atmosferycznymi: | Tak |
| Rodzaj: | Przyczepka rowerowa |
Sugerowana cena producenta:
1 999,99 zł
| Waga [kg]: | 16 |
|---|---|
| Materiał: | Stal |
| Kolor: | Srebrny |
| Na kasetę | |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 120 |
| 130 - 135 x 5 mm QR, 142 x 12 mm TA | |
| Maksymalne symulowane nachylenie [%]: | 24 |
| Magnetyczny | |
| Waga koła zamachowego [kg]: | 5.1 |
| Waga [kg]: | 16 |
|---|---|
| Na kasetę | |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 120 |
| 130 - 135 x 5 mm QR, 142 x 12 mm TA | |
| Maksymalne symulowane nachylenie [%]: | 24 |
| Magnetyczny | |
| Waga koła zamachowego [kg]: | 5.1 |
| Magnetyczny | |
| Rekreacja, Budowanie formy | |
| Ćwiczone partie mięśni: | Łydki, Pośladki, Uda |
| Rodzaj roweru: | Stacjonarny |