- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (408)
AGD małe (6)
Komputery i tablety (2)
Smartfony i zegarki (1917)
Foto i kamery (71)
Rowery i hulajnogi (5860)
Fitness i sport (260)
Warsztat i ogród (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 55 do 58 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Regulacja: | Od 48 do 54 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Typ: | Elektryczna |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-zielony |
| Materiał: | ABS, PC |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 10.3 |
| Długość [mm]: | 162 |
| Rozmiar: | XXL (187 - 200 cm) |
|---|---|
| Kolor: | Beżowo-złoty |
| 16 | |
| Shimano Claris | |
| Shimano Claris | |
| 28 | |
| Waga [kg]: | 11.5 |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Mechaniczny, Tarczowy | |
| Amortyzator/ Widelec przód typ: | Aluminiowy |
| Na kasetę | |
| Kolor: | Srebrny |
| Waga [kg]: | 16 |
| Materiał: | Aluminium, Stal |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 120 |
| 130 - 135 x 5 mm QR, 142 x 12 mm TA | |
| Maksymalne symulowane nachylenie [%]: | 24 |
| Magnetyczny | |
| Zasilanie: | 230V |
| Typ: | Tylne |
|---|---|
| Kolor: | Czerwono-czarny |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Montaż: | Do sztycy |
| Tryby pracy: | Miganie |
| Moc światła [lm]: | 210 |
| Źródło światła: | Diody LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Rozmiar: | XS |
|---|---|
| Regulacja: | Tak |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | PE |
| Kolor dominujący: | Czarny |
| Aktywność: | Rower |
| Wentylacja: | Tak |
| Wyściółka: | Tak |
| Zastosowanie: | Na kolana, Na łokcie, Na nadgarstki |
| Rodzaj: | Zestaw ochraniaczy |
| Rozmiar: | 45 |
|---|---|
| Typ: | SPD-SL |
| Kolor: | Czarny |
| Zastosowanie: | Szosowe |
| Materiał: | Nylon wzmocniony włóknem szklanym, Skóra syntetyczna, TPU |
| Płeć: | Męska |
| Długość wkładki [cm]: | 28.5 - 29 |
| Sezon: | Letni |
| Rozmiar: | XXL |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Kolor dominujący: | Szary |
| Typ roweru: | MTB, Szosowe, Trekkingowe |
| Materiał: | Poliester |
| Wentylacja: | Tak |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Sezon: | Letni |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Stojak rowerowy |
| Nośność: | 80 kg |
| Mocowanie roweru: | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Sugerowana cena producenta:
119,99 zł
| Typ: | Przednie |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Aluminium |
| Montaż: | Na kierownicy |
| Tryby pracy: | Mocny, Pulsacyjny, Słaby, SOS, Średni |
| Moc światła [lm]: | 1300 |
| Źródło światła: | Dioda LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |