- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (87)
AGD (12)
AGD do zabudowy (12)
AGD małe (17)
Komputery i tablety (723)
Smartfony i zegarki (37)
Foto i kamery (18)
Gaming (16)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj produktu: | Rozgałęźnik |
|---|---|
| Typ: | Podróżny |
| Obszar zastosowania: | Dom, Podróż |
| Uziemienie: | Tak (uziemienie boczne - klipowe / brak otworu na bolec uziemiający) |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biały |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 2500 |
| Prąd znamionowy [A]: | 1.5, 1.67, 2, 3 |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Interfejs dysku: | , |
| Interfejs obudowy: | |
| Ilość montowanych dysków [szt.]: | 1 |
| Rozmiar: | M.2 2230, M.2 2242, M.2 2260, M.2 2280 |
| Zasilanie: | USB |
| Wysokość [mm]: | 109 |
Sugerowana cena producenta:
35 zł
| Kolor: | Różowy |
|---|---|
| Wysokość [mm]: | 278 |
| Wbudowany HUB USB: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Złącza: | 1 x Gniazdo 3.5 mm Jack, 2 x USB 3.2 Gen. 2 |
| Kolor: | Jasnoszary |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Ilość ładowanych urządzeń: | 3 |
| Typ zasilania: | USB-C |
| Złącze wyjściowe: | Port wsuwany |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Wysokość [mm]: | 222 |
| Złącza: | Gniazdo LAN, Gniazdo WAN, USB 2.0 - 2 szt., Wyjście HDMI - 1 szt. |
| Maksymalna liczba kamer: | 24 |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Ilość ładowanych urządzeń: | 6 |
| Typ zasilania: | Sieciowe |
| Złącze wyjściowe: | Port wsuwany |
| Rodzaj: | Rozdzielacz wody |
|---|---|
| Zastosowanie: | Połączenie węża z kranem lub innym urządzeniem |
| Rozmiar gwintu: | 1/2", 3/4" |
| Gwint: | Wewnętrzny |
| Zawór: | Nie |
| Typ podłączenia: | Gwint |
| Rodzaj: | Rozdzielacz wody |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do rozgałęzienia węży |
| Autostop: | Nie |
| Rozmiar gwintu: | 1", 1/2", 3/4" |
| Gwint: | Wewnętrzny |
| Zawór: | Tak |
| Typ podłączenia: | Szybkozłącze z gwintem wewnętrznym |
Sugerowana cena producenta:
139 zł
| Rodzaj produktu: | Rozgałęźnik elektryczny |
|---|---|
| Uziemienie: | Tak |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 3500 |
| Rodzaj produktu: | Rozgałęźnik elektryczny |
|---|---|
| Uziemienie: | Tak |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 3500 |
| Rodzaj produktu: | Rozgałęźnik elektryczny |
|---|---|
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biały |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 3500 |
| Rodzaj produktu: | Rozgałęźnik elektryczny |
|---|---|
| Uziemienie: | Tak |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biały |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 3500 |
| Rodzaj produktu: | Rozgałęźnik elektryczny |
|---|---|
| Uziemienie: | Tak |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biały |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 3500 |
| Rodzaj produktu: | Rozgałęźnik sieciowy |
|---|---|
| Uziemienie: | Tak |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biały |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 3500 |
| Rodzaj produktu: | Rozgałęźnik sieciowy |
|---|---|
| Uziemienie: | Tak |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biały |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 3500 |
| Rodzaj produktu: | Rozgałęźnik sieciowy |
|---|---|
| Uziemienie: | Tak |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biały |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 3500 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Listwa zasilająca |
| Długość [m]: | |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 2500 |
| Wyłącznik: | Nie |
| Prąd znamionowy [A]: | 10 |
| Rodzaj: | Rozdzielacz hydrauliczny |
|---|---|
| Zastosowanie: | Sterowanie kierunkiem przepływu cieczy w układach hydrauliki siłowej |
| Marka maszyny: | Uniwersalny |
| Model maszyny: | Uniwersalny |
| Maksymalne ciśnienie robocze [bar]: | 300 |
| Rodzaj: | Rozdzielacz hydrauliczny |
|---|---|
| Zastosowanie: | Sterowanie kierunkiem przepływu cieczy w układach hydrauliki siłowej |
| Marka maszyny: | Uniwersalny |
| Model maszyny: | Uniwersalny |
| Maksymalne ciśnienie robocze [bar]: | 300 |
| Rodzaj: | Rozdzielacz hydrauliczny |
|---|---|
| Zastosowanie: | Sterowanie kierunkiem przepływu cieczy w układach hydrauliki siłowej |
| Marka maszyny: | Uniwersalny |
| Model maszyny: | Uniwersalny |
| Maksymalne ciśnienie robocze [bar]: | 300 |
| Rodzaj: | Rozdzielacz hydrauliczny |
|---|---|
| Zastosowanie: | Sterowanie kierunkiem przepływu cieczy w układach hydrauliki siłowej |
| Marka maszyny: | Uniwersalny |
| Model maszyny: | Uniwersalny |
| Maksymalne ciśnienie robocze [bar]: | 300 |
| Rodzaj: | Rozdzielacz hydrauliczny |
|---|---|
| Zastosowanie: | Sterowanie kierunkiem przepływu cieczy w układach hydrauliki siłowej |
| Marka maszyny: | Uniwersalny |
| Model maszyny: | Uniwersalny |
| Maksymalne ciśnienie robocze [bar]: | 300 |
| Rodzaj: | Rozdzielacz hydrauliczny |
|---|---|
| Zastosowanie: | Sterowanie kierunkiem przepływu cieczy w układach hydrauliki siłowej |
| Marka maszyny: | Uniwersalny |
| Model maszyny: | Uniwersalny |
| Maksymalne ciśnienie robocze [bar]: | 300 |