- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1)
AGD (21)
AGD do zabudowy (73)
AGD małe (136)
Komputery i tablety (204)
Smartfony i zegarki (24)
Foto i kamery (1)
Gaming (18)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Trzepaczka |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal nierdzewna |
| Długość [cm]: | 28 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Uchwyt do zawieszenia: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x trzepaczka |
| Funkcje: | Możliwość mycia w zmywarce |
| Rodzaj: | Organizer |
|---|---|
| Materiał: | Peva, Włóknina |
| Przeznaczenie: | Do gazet, Do przepisów |
| Kolor dominujący: | Niebieski |
| Rodzaj: | Dysk polerski |
|---|---|
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Przeznaczenie: | Do drewna, Do metalu, Do stali, Do tworzyw sztucznych |
| Grubość tarczy [mm]: | 35 |
| Rodzaj: | Zawór |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 3/4" |
| Zastosowanie: | Do podłączenia węża z urządzeniem |
| Autostop: | Nie |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Tryby pracy: | Duszenie, Gotowanie na parze, Gotowanie pod ciśnieniem, Smażenie |
| 6 | |
| Moc [W]: | 1600 |
| Funkcje: | Funkcja opóźnionego startu, Łączność Wi-Fi, Podtrzymywanie ciepła |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Moc [W]: | 1400 |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| Pojemność koszyka [kg]: | 4.2 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Tryby pracy: | Duszenie, Gotowanie na parze, Gotowanie pod ciśnieniem, Smażenie |
| 6 | |
| Moc [W]: | 1600 |
| Funkcje: | Funkcja opóźnionego startu, Podtrzymywanie ciepła |
| Rodzaj: | Elektryczny |
|---|---|
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Przeznaczenie: | Do mycia naczyń, Do mycia rąk |
| Zastosowanie: | Umywalka, zlewozmywak, Umywalka, Zlewozmywak |
| Typ: | Przepływowy |
| Rodzaj montażu: | Nadumywalkowy |
| Napięcie zasilania [V]: | 230 |
| Długość wylewki [mm]: | 150 |
| Długość [mm]: | 145 |
| Rodzaj: | Elektryczny |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal nierdzewna |
| Przeznaczenie: | Do mycia naczyń, Do mycia rąk |
| Zastosowanie: | Umywalka, Zlewozmywak |
| Typ: | Przepływowy |
| Rodzaj montażu: | Nadumywalkowy |
| Napięcie zasilania [V]: | 230 |
| Długość wylewki [mm]: | 185 |
| Długość [mm]: | 215 |
| Rodzaj: | Elektryczny |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal |
| Przeznaczenie: | Do mycia naczyń, Do mycia rąk |
| Zastosowanie: | Umywalka, Zlewozmywak |
| Typ: | Przepływowy |
| Rodzaj montażu: | Nadumywalkowy |
| Napięcie zasilania [V]: | 230 |
| Długość wylewki [mm]: | 195 |
| Długość [mm]: | 450 |
| Rodzaj: | Końcówka do ubijania |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Blender ręczny |
| Kolor: | Czarno-srebrny |
| Zastosowanie: | Ubijanie białek, Ubijanie śmietany |
| Dedykowany model: | HB950K |
| Rodzaj: | Elektryczny |
|---|---|
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Przeznaczenie: | Do mycia naczyń, Do mycia rąk |
| Zastosowanie: | Umywalka, Zlewozmywak |
| Typ: | Przepływowy |
| Rodzaj montażu: | Nadumywalkowy |
| Napięcie zasilania [V]: | 230 |
| Długość wylewki [mm]: | 290 |
| Długość [mm]: | 167 |
| Rodzaj: | Elektryczny |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal, Tworzywo sztuczne |
| Przeznaczenie: | Do mycia naczyń, Do mycia rąk |
| Zastosowanie: | Umywalka, Zlewozmywak |
| Typ: | Przepływowy |
| Rodzaj montażu: | Nadumywalkowy |
| Napięcie zasilania [V]: | 230 |
| Długość wylewki [mm]: | 375 |
| Długość [mm]: | 450 |
| Rodzaj: | Opaski zaciskowe |
|---|---|
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Dominujący kolor: | Różne kolory |
| Typ: | Zaciskowe |
| Długość całkowita [mm]: | 150 |
| Rodzaj: | Elektryczny |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal nierdzewna |
| Przeznaczenie: | Do mycia naczyń, Do mycia rąk |
| Zastosowanie: | Umywalka, Zlewozmywak |
| Typ: | Przepływowy |
| Rodzaj montażu: | Nadumywalkowy |
| Napięcie zasilania [V]: | 230 |
| Długość wylewki [mm]: | 200 |
| Funkcje: | Gotowanie, Gotowanie na parze, Krojenie na plastry, Mieszanie, Miksowanie, Mycie, Rozdrabnianie, Rozpuszczanie... |
|---|---|
| 1400 | |
| Pojemność misy roboczej [l]: | 4.5 |
| Seria: | MasterCheff |
| Liczba poziomów obrotów: | 12 |
| Funkcje: | Gotowanie, Krojenie na plastry, Mieszanie, Rozdrabnianie, Tarcie, Ubijanie masła, Ubijanie piany, Wyrabianie ciasta |
|---|---|
| 1400 | |
| Pojemność misy roboczej [l]: | 3 |
| Liczba poziomów obrotów: | 12 |
| Funkcje: | Gotowanie, Gotowanie na parze, Mieszanie, Rozdrabnianie, Ugniatanie |
|---|---|
| 1700 | |
| Pojemność misy roboczej [l]: | 3 |
| Seria: | Perfect |
| Liczba poziomów obrotów: | 10 |
| Rodzaj: | Listwa |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Długość [m]: | |
| Liczba gniazd [szt]: | |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 3680 |
| Wyłącznik: | Tak |
| Filtr: | Przeciwprzepięciowy |
| Prąd znamionowy [A]: | 16 |
| Rodzaj: | Listwa |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Długość [m]: | |
| Liczba gniazd [szt]: | |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 3680 |
| Wyłącznik: | Tak |
| Filtr: | Przeciwprzepięciowy |
| Prąd znamionowy [A]: | 16 |
| Rodzaj: | Listwa |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Długość [m]: | |
| Liczba gniazd [szt]: | |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 2300 |
| Wyłącznik: | Tak |
| Filtr: | Przeciwprzepięciowy |
| Prąd znamionowy [A]: | 10 |
| Wytwórnia: | Sony Music Entertainment |
|---|---|
| Wykonawca / Zespół: | Coma |
| Tytuł albumu: | Zaprzepaszczone Sily Wielkiej Armii Swietych Znakow |
| Nośnik: | Winyl LP |
| Liczba nośników: | 2 |