- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (348)
AGD do zabudowy (1)
AGD małe (115)
Komputery i tablety (904)
Smartfony i zegarki (1309)
Foto i kamery (167)
Gaming (34)
Rowery i hulajnogi (93)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Liczba elementów: | 8 |
|---|---|
| Materiał: | Pianka EVA |
| Antypoślizgowa powierzchnia: | Tak |
| Grubość [mm]: | 12 |
| Rodzaj produktu: | Folia ochronna |
|---|---|
| Marka samochodu: | Audi |
| Model samochodu: | A3 8Y Sportback |
| Wersja: | Virtual Cockpit Plus 2020- |
| Zastosowanie: | Ekran zegarów |
| Matowa: | Tak |
| Rodzaj produktu: | Folia ochronna |
|---|---|
| Marka samochodu: | Audi |
| Model samochodu: | A6 Sportback |
| Wersja: | 2025- |
| Zastosowanie: | Ekran środkowy |
| Matowa: | Tak |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem, W trakcie treningu |
|---|---|
| Forma: | Proszek |
| Smak: | Wieloowocowy |
| Bez cukru: | Nie |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 22 |
| Wielkość porcji: | 25 g |
| 340 kJ/80 kcal | |
| Waga [g]: | 550 |
Wartość poza zestawem:
149,97 zł
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem, W trakcie treningu |
|---|---|
| Forma: | Proszek |
| Smak: | Pomarańczowy |
| Bez cukru: | Tak |
| Wielkość porcji: | 15 g |
| 0 kcal | |
| Waga [g]: | 630 |
Wartość poza zestawem:
209,97 zł
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem, W trakcie treningu |
|---|---|
| Forma: | Proszek |
| Smak: | Wieloowocowy |
| Bez cukru: | Tak |
| Wielkość porcji: | 15 g |
| 0 kcal | |
| Waga [g]: | 630 |
Wartość poza zestawem:
209,97 zł
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Oprawki: | Pełnooprawkowe |
| Soczewki: | Lustrzane |
| Nosek: | Regulowany |
| Zauszniki: | Plastyczne |
| Wskazania: | Wsparcie mikroflory jelitowej i trawienia u osób aktywnych fizycznie; wzdęcia i dyskomfort trawienny |
|---|---|
| Działanie: | Pomaga odbudować i utrzymać zdrową mikroflorę jelitową, wspiera równowagę bakteryjną... |