- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (348)
AGD do zabudowy (1)
AGD małe (115)
Komputery i tablety (900)
Smartfony i zegarki (1309)
Foto i kamery (167)
Gaming (34)
Rowery i hulajnogi (92)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Mięsny |
| Waga: | 56 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.2 |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Odwodnione mięso kurczaka 30%, Produkty uboczne pochodzenia roślinnego... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 32%, Oleje i tłuszcze (drobiowe 12%), Popiół surowy 8.5%, Tłuszcz surowy 19%, Włókno surowe 2% |
| Witaminy i minerały: | Cynk (tlenek cynku), Fosfor 1.4%, Jednowodny siarczan żelaza, Jod (jodek potasu)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Typ: | Sucha |
Wartość poza zestawem:
864,36 zł
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Mięsny |
| Waga: | 42 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.2 |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Odwodnione mięso kurczaka 30%, Produkty uboczne pochodzenia roślinnego... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 32%, Oleje i tłuszcze (drobiowe 12%), Popiół surowy 8.5%, Tłuszcz surowy 19%, Włókno surowe 2% |
| Witaminy i minerały: | Cynk (tlenek cynku), Fosfor 1.4%, Jednowodny siarczan żelaza, Jod (jodek potasu)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Typ: | Sucha |
Wartość poza zestawem:
648,27 zł
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Mięsny |
| Waga: | 28 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.2 |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Odwodnione mięso kurczaka 30%, Produkty uboczne pochodzenia roślinnego... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 32%, Oleje i tłuszcze (drobiowe 12%), Popiół surowy 8.5%, Tłuszcz surowy 19%, Włókno surowe 2% |
| Witaminy i minerały: | Cynk (tlenek cynku), Fosfor 1.4%, Jednowodny siarczan żelaza, Jod (jodek potasu)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Typ: | Sucha |
| Typ: | Na bransolecie |
|---|---|
| Mechanizm: | Kwarcowy, Solar |
| Rodzaj szkła: | Mineralne |
| Materiał koperty: | Stal nierdzewna |
| Antyrefleks: | Nie |
| Wodoodporność: | Tak |
| Płeć: | Męski |
| Typ: | |
|---|---|
| Materiał: | guma|Plastik|inny |
| Seria: | PRO0010 |
| Skala: | 1:12 |
| Liczba kanałów sterowania: | 4 |
| Płeć: | Uniseks|chłopcy|dziewczynki |
| Autor: | Mateusz Miga |
|---|---|
| Tematyka: | Bajka |
| Seria: | Sportowi giganci |
| Liczba stron: | 168 |
| Przedział wiekowy: | 9+ |
| Okładka: | Miękka |
| Autor: | Agnieszka Delakowicz - Borek |
|---|---|
| Tematyka: | Bajka |
| Liczba stron: | 16 |
| Przedział wiekowy: | 3+ |
| Okładka: | Miękka |