- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (10)
Komputery i tablety (192)
Foto i kamery (1)
Outlet (1)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 17 - 35 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 10 |
| Regulacja w pionie: | +/- 50 stopni |
| Regulacja w poziomie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Sposób montażu: | Do biurka |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 17 - 27 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 3 x 6 |
| Regulacja w pionie: | +5 / -15 stopni |
| Regulacja w poziomie: | +/- 10 stopni |
| Kolor: | Czarny |
| Sposób montażu: | Do biurka |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 13 - 35 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 12 |
| Regulacja w pionie: | +/- 45 stopni |
| Regulacja w poziomie: | +/- 180 stopni |
| Kolor: | Czarny |
| Sposób montażu: | Do biurka |
Sugerowana cena producenta:
469 zł
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 13 - 27 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 10 |
| Regulacja w pionie: | +/- 15 stopni |
| Regulacja w poziomie: | +/- 360 stopni |
| Kolor: | Czarny |
| Sposób montażu: | Do biurka |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 17 - 32 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 9 |
| Regulacja w pionie: | +/- 40 stopni |
| Regulacja w poziomie: | +/- 180 stopni |
| Kolor: | Biały |
| Sposób montażu: | Do biurka |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 10 - 32 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 9 |
| Regulacja w pionie: | +35 / -50 stopni |
| Regulacja w poziomie: | +/- 360 stopni |
| Kolor: | Czarny |
| Sposób montażu: | Do biurka |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 13 - 32 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 9 |
| Regulacja w pionie: | +/- 90 stopni |
| Regulacja w poziomie: | +/- 90 stopni |
| Kolor: | Szary |
| Sposób montażu: | Do biurka |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 13 - 27 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 30 |
| Regulacja w pionie: | +/- 90 stopni |
| Regulacja w poziomie: | +/- 360 stopni |
| Kolor: | Czarny |
| Sposób montażu: | Do biurka |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 55 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 29 |
| Regulacja w pionie: | Nie |
| Regulacja w poziomie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Sposób montażu: | Ścienny |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 13 - 27 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 2 x 8 |
| Regulacja w pionie: | +/- 45 stopni |
| Regulacja w poziomie: | +/- 360 stopni |
| Kolor: | Czarny |
| Sposób montażu: | Do biurka |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 13 - 27 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 7 |
| Regulacja w pionie: | +/- 70 stopni |
| Regulacja w poziomie: | +/- 360 stopni |
| Kolor: | Czarny |
| Sposób montażu: | Do biurka |
253,13 zł
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 13 - 27 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 7 |
| Regulacja w pionie: | +/- 60 stopni |
| Regulacja w poziomie: | +/- 360 stopni |
| Kolor: | Czarny |
| Sposób montażu: | Ścienny |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 13 - 27 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 10 |
| Regulacja w pionie: | +/- 90 stopni |
| Regulacja w poziomie: | +/- 360 stopni |
| Kolor: | Czarny |
| Sposób montażu: | Do biurka |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 13 - 27 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 10 |
| Regulacja w pionie: | +/- 90 stopni |
| Regulacja w poziomie: | +/- 360 stopni |
| Kolor: | Czarny |
| Sposób montażu: | Do biurka |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 13 - 34 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 10 |
| Regulacja w pionie: | +/- 45 stopni |
| Regulacja w poziomie: | +/- 90 stopni |
| Kolor: | Czarny |
| Sposób montażu: | Do biurka |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 11.6 - 17.3 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 9 |
| Regulacja w pionie: | Nie |
| Regulacja w poziomie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Sposób montażu: | Za monitorem z wykorzystaniem uchwytu monitora |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 13 - 35 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 10 |
| Regulacja w pionie: | +/- 70 stopni |
| Regulacja w poziomie: | +/- 360 stopni |
| Kolor: | Czarny |
| Sposób montażu: | Do biurka |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 23 - 43 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 40 |
| Regulacja w pionie: | Nie |
| Regulacja w poziomie: | + / -35 stopni |
| Kolor: | Czarny |
| Standard VESA: | 100 x 100, 100 x 200, 200 x 100, 200 x 200 |
| Sposób montażu: |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 17 - 32 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 9 |
| Regulacja w pionie: | +/- 45 stopni |
| Regulacja w poziomie: | +/- 90 stopni |
| Kolor: | Czarny |
| Sposób montażu: | Do biurka |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 17 - 32 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 20 |
| Regulacja w pionie: | Tak |
| Regulacja w poziomie: | +/- 90 stopni |
| Kolor: | Czarny |
| Sposób montażu: | Do biurka |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 12 - 17 (laptop), 17 - 32 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 9, 9 (laptop) |
| Regulacja w pionie: | Tak |
| Regulacja w poziomie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Sposób montażu: | Do biurka |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 75 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 50 |
| Minimalna odległość od ściany/sufitu [mm]: | 1 |
| Standard VESA: | 300 x 300|400 x 400 | 600 x 400 | 500 x 500 | 600 x 500 |
| Sposób montażu: |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | Od 17 do 32" |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 16 |
| Regulacja w pionie: | Tak |
| Regulacja w poziomie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | Od 13 do 34" |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 10 |
| Regulacja w pionie: | Tak |
| Regulacja w poziomie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | Od 13 do 32" |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 20 |
| Regulacja w pionie: | Tak |
| Regulacja w poziomie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | Od 13 do 27" |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 16 |
| Regulacja w pionie: | Tak |
| Regulacja w poziomie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | Od 13 do 32" |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 18 |
| Regulacja w pionie: | Tak |
| Regulacja w poziomie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 10 - 32 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 10 |
| Regulacja w pionie: | Tak - na sprężynach gazowych, na słupku oraz pochył głowicy +90° / -45° |
| Regulacja w poziomie: | Tak - obrót w trzech punktach oraz wokół osi monitora (funkcja PIVOT) |
| Kolor: | Czarny |
| Sposób montażu: | Montaż 2w1: na krawędzi biurka lub w otworze blatu |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | Od 13 do 32" |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 16 |
| Regulacja w pionie: | Tak |
| Regulacja w poziomie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 55 - 100 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 100 |
| Regulacja w pionie: | Tak - regulowana wysokość telewizora w zakresie 15 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Minimalna odległość od ściany/sufitu [mm]: | 90 |
| Standard VESA: | 100x100, 200x100, 200x200, 200x300, 300x200, 300x300, 400x200, 400x300, 400x400, 600x400, 600x600... |
| Sposób montażu: |