- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (43)
AGD małe (31)
Komputery i tablety (138)
Smartfony i zegarki (19)
Foto i kamery (5)
Gaming (9)
Rowery i hulajnogi (8)
Fitness i sport (9)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Pojemność [ml]: | 225 |
|---|---|
| Liczba szt.: | 3 |
| Dodatkowe działanie: | Odświeża oddech, Produkt przyjazny dla wegan, Wybielanie zębów, Zwalcza bakterie |
| Aktywny węgiel: | Tak |
| Dla dzieci: | Nie |
| Z fluorem: | Tak |
| Skład: | Aqua, Aroma, Benzyl Alcohol, Calcium Aluminum Borosilicate, Cellulose Gum, Cetraria Islandica Extract, Charcoal Powder... |
Wartość poza zestawem:
50,10 zł
| Pojemność [ml]: | 225 |
|---|---|
| Liczba szt.: | 3 |
| Dodatkowe działanie: | Długotrwała świeżość, Ochrona szkliwa, Odświeża oddech, Przeciw próchnicy, Usuwa przebarwienia, Wybielanie zębów... |
| Aktywny węgiel: | Tak |
| Dla dzieci: | Nie |
| Z fluorem: | Tak |
| Skład: | Aqua, Cellulose Gum, Charcoal Powder, Cocamidopropyl Betaine, Fluorek sodu 0,32% w/w (1450 ppm F), Glycerin... |
Wartość poza zestawem:
110,70 zł
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Dorsz z dynią i pomarańczą |
| Waga: | 20 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.7 |
| Skład: | Dorsz 25%, Suszona dynia 5%, Łuski i nasiona babki płesznik 0.3%, Kurkuma 0.2%, Suszona marchewka, Suszone borówki... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 30%, Tłuszcz surowy 18%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 1.6%, Dehydratyzowane białko z dorsza 25%, DHA 1%... |
| Witaminy i minerały: | Betakaroten, Biotyna, Chlorek choliny, Chlorek sodu, Cynk, D-pantotenian wapnia, DL-metionina, Fosfor 0.7%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
| Typ: | Sucha |
| Waga [g]: | 20000 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Dorsz z dynią i pomarańczą |
| Waga: | 10 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.7 |
| Skład: | Dorsz 25%, Suszona dynia 5%, Łuski i nasiona babki płesznik 0.3%, Kurkuma 0.2%, Suszona marchewka, Suszone borówki... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 30%, Tłuszcz surowy 18%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 1.6%, Dehydratyzowane białko z dorsza 25%, DHA 1%... |
| Witaminy i minerały: | Betakaroten, Biotyna, Chlorek choliny, Chlorek sodu, Cynk, D-pantotenian wapnia, DL-metionina, Fosfor 0.7%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Typ: | Sucha |
| Waga [g]: | 10000 |
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, ITX, microATX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 3 |
| Podświetlenie: | ARGB, Podświetlane wentylatory |
| Przyciski i regulatory: | Kontroler ARGB, Power, Reset |
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, ITX, microATX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 5 |
| Podświetlenie: | ARGB, Podświetlane wentylatory |
| Przyciski i regulatory: | Kontroler ARGB, Power, Reset |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Łosoś z dorszem i melonem Cantaloupe |
| Waga: | 16 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Dorsz 10%, Łosoś 20%, Kurkuma 0.2%, Suszona marchewka, Suszone borówki, Suszony melon kantalupa 0.5%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 30%, Tłuszcz surowy 18%, Ekstrakty z tokoferolu z olejów roślinnych, Kwasy tłuszczowe Omega 6 1.6%... |
| Witaminy i minerały: | Chlorek potasu, Chlorek sodu, DL-metionina, Fosfor 0.7%, Fruktooligosacharydy, Glukozamina, Siarczan chondroityny... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 20 |
| Typ: | Sucha |
| Waga [g]: | 16000 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Łosoś z dorszem i melonem Cantaloupe |
| Waga: | 8 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Dorsz 10%, Łosoś 20%, Kurkuma 0.2%, Suszona marchewka, Suszone borówki, Suszony melon kantalupa 0.5%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 30%, Tłuszcz surowy 18%, Ekstrakty z tokoferolu z olejów roślinnych, Kwasy tłuszczowe Omega 6 1.6%... |
| Witaminy i minerały: | Chlorek potasu, Chlorek sodu, DL-metionina, Fosfor 0.7%, Fruktooligosacharydy, Glukozamina, Siarczan chondroityny... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
| Typ: | Sucha |
| Waga [g]: | 8000 |
| Smak: | Śledź z dynią i pomarańczą |
|---|---|
| Waga: | 9.6 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Śledź 32%, Nasiona i łuski babki płesznik 0.3%, Suszona dynia 5%, Kurkuma 0.2%, Suszona słodka pomarańcza 0.5%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 44%, DHA 0.80%, EPA 0.5%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 1.4%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 3.1%, Olej z ryb... |
| Witaminy i minerały: | Beta-karoten, Biotyna, Chlorek choliny, Chlorek sodu, Cynk, D-pantotenian wapnia, DL-metionina, Fosfor 0.9%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 32 |
| Typ: | Sucha |
| Waga [g]: | 9600 |
Wartość poza zestawem:
857,60 zł
| Smak: | Śledź z dynią i pomarańczą |
|---|---|
| Waga: | 4.8 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Śledź 32%, Nasiona i łuski babki płesznik 0.3%, Suszona dynia 5%, Kurkuma 0.2%, Suszona słodka pomarańcza 0.5%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 44%, DHA 0.80%, EPA 0.5%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 1.4%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 3.1%, Olej z ryb... |
| Witaminy i minerały: | Beta-karoten, Biotyna, Chlorek choliny, Chlorek sodu, Cynk, D-pantotenian wapnia, DL-metionina, Fosfor 0.9%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 16 |
| Typ: | Sucha |
| Waga [g]: | 4800 |
| Smak: | Dorsz z dynią i melonem Cantaloupe |
|---|---|
| Waga: | 8 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
| Typ: | Sucha |
| Waga [g]: | 8000 |
| Pojemność [ml]: | 75 |
|---|---|
| Liczba szt.: | 1 |
| Dodatkowe działanie: | Odświeża oddech, Produkt przyjazny dla wegan, Wybielanie zębów, Zwalcza bakterie |
| Aktywny węgiel: | Tak |
| Dla dzieci: | Nie |
| Z fluorem: | Tak |
| Skład: | Aqua, Aroma, Benzyl Alcohol, Calcium Aluminum Borosilicate, Cellulose Gum, Cetraria Islandica Extract, Charcoal Powder... |
| Wykonanie: | Nylon |
|---|---|
| Długość [cm]: | 36 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Uchwyt do zawieszenia: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x łyżka |
| Pojemność [ml]: | 50 |
|---|---|
| Skład: | Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Seed Extract, Aqua, Biosaccharide Gum-1, Boerhavia Diffusa Root Extract... |
| Typ: | Nawilżające |
| Przeznaczenie: | Do twarzy |
| Zawartość zestawu: | 1 x serum do twarzy 50 ml |
| Stosowanie: | Dzień i noc |
| Zastosowanie: | Do twarzy |
| Płeć: | Kobieta |
| Kolor: | Czarny, Czerwony |
|---|---|
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x Garnek 24 cm, 1 x Pokrywka |
| Przeznaczenie: | Kuchnie ceramiczne, Kuchnie elektryczne, Kuchnie gazowe, Kuchnie indukcyjne |
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, ITX, microATX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 3 |
| Podświetlenie: | ARGB |
| Przyciski i regulatory: | Kontroler LED, Power |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Rodzaj łączności: | Przewodowy |
| Pojemnościowy | |
| Zastosowanie: | Komputerowe |
| Tak | |
| Złącze: | Minijack 3.5 mm, USB typ-C |
| Waga [g]: | 235 |
| Kolor: | Czarno-srebrny |
|---|---|
| Typ: | Spławikowy |
| Wyposażenie: | Brak |
| Długość całkowita [cm]: | 600 |
| Materiał rękojeści: | Włókno węglowe |
| Typ: | Frappe |
|---|---|
| Waga [g]: | 152 |
| Aromat: | Z nutą karmelu i zbóż |
| Liczba kapsułek: | 16 |
| Dedykowany ekspres: | Nescafé Dolce Gusto |
| Kolor dominujący: | Antracytowy |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Typ roweru: | Gravel |
| Wentylacja: | Nie |
| Rozmiar: | S |
| Sezon: | Letni |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Materiał: | Elastan, Poliamid, Poliester, Skóra syntetyczna |
| Typ: | Espresso Vellutato |
|---|---|
| Waga [g]: | 112 |
| Aromat: | Delikatny, Nuta kwasowości, Nuta kwiatowa |
| Liczba kapsułek: | 16 |
| Dedykowany ekspres: | Nescafé Dolce Gusto |
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, ITX, microATX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 3 |
| Podświetlenie: | ARGB, Podświetlane wentylatory |
| Przyciski i regulatory: | Kontroler ARGB, Power, Reset |
| Kolor: | Błękitno-fioletowy |
|---|---|
| Rozmiar: | 38 mm / 40 mm / 41 mm |
| Marka smartwatcha: | GlacierX |
| Seria smartwatcha: | |
| Materiał: | Nylon |