- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (43)
AGD małe (31)
Komputery i tablety (137)
Smartfony i zegarki (19)
Foto i kamery (5)
Gaming (9)
Rowery i hulajnogi (8)
Fitness i sport (9)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka tabletu: | Lenovo |
| Model tabletu: | Tab M10 (3 gen.) |
| Seria tabletu: | Tab M |
| Prywatyzacja: | Nie |
| Powierzchnia imitująca papier: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
79,90 zł
| Standard: | ATX |
|---|---|
| Moc [W]: | 750 |
| Typ okablowania: | Modularny |
| Certyfikat: | 80 PLUS Gold |
| Podświetlenie zasilacza: | Nie |
| Dominujący kolor: | Czarny |
| Głębokość [mm]: | 190 |
| Szerokość [mm]: | 150 |
| Wysokość [mm]: | 87 |
| Wymiary (GxSxW) [mm]: | 190 x 150 x 87 |
| Kolor dominujący: | Antracytowy |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Typ roweru: | Gravel |
| Wentylacja: | Nie |
| Rozmiar: | M |
| Sezon: | Letni |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Materiał: | Elastan, Poliamid, Poliester, Skóra syntetyczna |
| Typ: | Sucha |
|---|---|
| Smak: | Dorsz, Dynia |
| Waga: | 12 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.5 |
| Skład: | Dorsz 25%, Suszona dynia 5%, Łuski i nasiona babki płesznik 0.3%, Kurkuma 0.2%, Suszona marchewka, Suszone borówki... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 30%, Tłuszcz surowy 18%, Ekstrakty z tokoferolu z olejów roślinnych, Kwasy tłuszczowe Omega 6 1.6%... |
| Witaminy i minerały: | Beta-karoten, Biotyna, Chlorek choliny, Chlorek sodu, Cynk, D-pantotenian wapnia, DL-metionina, Fosfor 0.7%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Typ: | Sucha |
|---|---|
| Smak: | Dorsz z orkiszem z owsem i pomarańczą |
| Waga: | 10 kg |
| Skład: | Dehydratyzowane białko z dorsza 26%, Dorsz 27%, Suszone jabłka, Orkisz 10%, Owies zwyczajny 10%, Kurkuma 0.2%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka tabletu: | Lenovo |
| Model tabletu: | Legion Go S |
| Seria tabletu: | Legion Go |
| Prywatyzacja: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
12,99 zł
| Rodzaj: | Podkładka pod klawiaturę, Podkładka pod mysz |
|---|---|
| Podkładka podświetlana: | Nie |
| Podkładka z poduszką: | Nie |
| Materiał wykonania: | Guma, Tkanina |
| Głębokość [mm]: | 600 |
| Szerokość [mm]: | 1200 |
| Grubość [mm]: | 3 |
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowy spód |
Zakres od A do G
| Zastosowanie: | Uniwersalny |
|---|---|
| Szerokość [mm]: | 77.5 |
| Wysokość [mm]: | 162.2 |
| 6.83", 2772 x 1280px, P-OLED | |
| MediaTek Dimensity 9500, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM + eSIM | |
Zakres od A do G
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Szerokość [mm]: | 126 |
| Wysokość [mm]: | 50 |
| Układ graficzny: | Radeon RX 9070 |
| Pamięć: | 16 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 304 |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Głębokość [mm]: | 43 |
| Szerokość [mm]: | 268 |
| Wysokość [mm]: | 182 |
| Wielkość ekranu [cal]: | |
| Rozdzielczość ekranu: | |
| Odtwarzanie: | Podkład muzyczny |
| Formaty odtwarzania zdjęć: | BMP, JPG, PNG |
| Wi-Fi: | Tak |
| Głośniki: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Bezpłatna chmura dla 10 GB danych, Dotykowy ekran, Kalendarz, Możliwość zmiany orientacji ekranu, Stacja pogody, Zegar |
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka tabletu: | Lenovo |
| Model tabletu: | IdeaTab Pro |
| Seria tabletu: | IdeaTab |
| Prywatyzacja: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Głębokość [mm]: | 41 |
| Szerokość [mm]: | 78 |
| Wysokość [mm]: | 134 |
| Rodzaj łączności: | Przewodowy |
| Pojemnościowy | |
| Kardioidalna | |
| Zastosowanie: | Komputerowe |
| Tak | |
| Złącze: | Minijack 3.5 mm, USB typ-C |
| Skład: | Aqua, Cellulose Gum, Charcoal Powder, Cocamidopropyl Betaine, Fluorek sodu 0,32% w/w (1450 ppm F), Glycerin... |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 75 |
| Liczba szt.: | 1 |
| Dodatkowe działanie: | Długotrwała świeżość, Ochrona szkliwa, Odświeża oddech, Przeciw próchnicy, Usuwa przebarwienia, Wybielanie zębów... |
| Aktywny węgiel: | Tak |
| Dla dzieci: | Nie |
| Z fluorem: | Tak |
| Typ: | Sucha |
|---|---|
| Smak: | Dorsz z dynią i pomarańczą |
| Waga: | 2.5 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.7 |
| Skład: | Dorsz 25%, Suszona dynia 5%, Łuski i nasiona babki płesznik 0.3%, Kurkuma 0.2%, Suszona marchewka, Suszone borówki... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 30%, Tłuszcz surowy 18%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 1.6%, Dehydratyzowane białko z dorsza 25%, DHA 1%... |
| Witaminy i minerały: | Betakaroten, Biotyna, Chlorek choliny, Chlorek sodu, Cynk, D-pantotenian wapnia, DL-metionina, Fosfor 0.7%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Typ: | Sucha |
|---|---|
| Smak: | Śledź i pomarańcza |
| Waga: | 5 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Śledź 32%, Bogate w tokoferol ekstrakty naturalnego pochodzenia, Kurkuma 0.2%, Łuski i nasiona babki płesznik 0.3%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 44%, DHA 0.80%, EPA 0.50%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 1.4%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 3.1%... |
| Witaminy i minerały: | Beta-karoten, Biotyna, Chlorek choliny, Chlorek sodu, Cynk, D-pantotenian wapnia, DL-metionina, Fosfor 0.9%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Standard: | ATX |
|---|---|
| Moc [W]: | 650 |
| Typ okablowania: | Modularny |
| Certyfikat: | 80 PLUS Gold |
| Podświetlenie zasilacza: | Nie |
| Dominujący kolor: | Czarny |
| Głębokość [mm]: | 140 |
| Szerokość [mm]: | 190 |
| Wysokość [mm]: | 87 |
| Wymiary (GxSxW) [mm]: | 140 x 190 x 87 |
| Seria: | 650 GOLD |
| Rodzaj: | Etui z klapką |
|---|---|
| Kolor: | Fioletowy |
| Seria czytnika: | Solaris |
| Model czytnika: | Duo |
| Przekątna ekranu [cal]: | 6 |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Przeznaczenie: | Do czyszczenia kabin prysznicowych |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Pojemność [ml]: | 600 |
| Seria producenta: | Active Foam |
Zakres od A do G
| Zastosowanie: | Uniwersalny |
|---|---|
| Szerokość [mm]: | 77.5 |
| Wysokość [mm]: | 162.2 |
| 6.83", 2772 x 1280px, P-OLED | |
| MediaTek Dimensity 9500, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM + eSIM | |
Zakres od A do G
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Kompatybilność: | Kompatybilny z telefonami 4-7 cali, etui, wystającym aparatem |