- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (85)
AGD (12)
AGD do zabudowy (29)
AGD małe (239)
Komputery i tablety (126)
Smartfony i zegarki (278)
Foto i kamery (21)
Gaming (371)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rozmiar [cm]: | 170 x 210 |
|---|---|
| Materiał: | Poliester |
| Wzór: | Patchworkowy |
| Informacje dodatkowe: | Gramatura: 70+120 g/m2, Pikowania metodą hot press |
| Kolor: | Różowy |
| Przeznaczenie: | Na łóżko |
| Rozmiar [cm]: | 170 x 210 |
|---|---|
| Materiał: | Poliester |
| Wzór: | Patchworkowy |
| Informacje dodatkowe: | Gramatura: 70+120 g/m2, Pikowania metodą hot press |
| Kolor: | Grafitowy |
| Przeznaczenie: | Na łóżko |
| Rozmiar [cm]: | 220 x 240 |
|---|---|
| Materiał: | Poliester |
| Wzór: | Patchworkowy |
| Informacje dodatkowe: | Gramatura: 70+120 g/m2, Pikowania metodą hot press |
| Kolor: | Grafitowy |
| Przeznaczenie: | Na łóżko |
| Rozmiar [cm]: | 170 x 210 |
|---|---|
| Materiał: | Poliester |
| Wzór: | Patchworkowy |
| Informacje dodatkowe: | Gramatura: 70+120 g/m2, Pikowania metodą hot press |
| Kolor: | Ciemnoturkusowy |
| Przeznaczenie: | Na łóżko |
| Rodzaj: | Taśma montażowa |
|---|---|
| Zastosowanie: | Mocowanie |
| Długość [m]: | 1.5 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Przeznaczenie: | Mocowanie |
| Rodzaj: | Wkładka gramofonowa |
|---|---|
| Zastosowanie: | Gramofon, Igły gramofonowe |
| Typ wkładki: | MM |
| Napięcie wyjściowe [mV]: | 2.5 |
| Typ montażu: | 1/2 cala |
| Zalecana siła nacisku [g]: | 2 - 3 |
| Rodzaj: | Zestaw do tenisa stołowego |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Materiał wykonania: | Drewno, Gąbka, Guma |
| Uchwyt: | Wklęsły |
| Pokrowiec: | Tak |
| Wymiary (głęb. x szer. ) [cm]: | 45.6 x 55.6 |
|---|---|
| Typ: | Podwieszany, Wpuszczany |
| Wykonanie: | Tegranit |
| Kolor: | Czarny Carbon |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 60 |
| Funkcje: | Odporność na zarysowania, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na szok termiczny, Higieniczna powierzchnia |
| Kształt: | Prostokątny |
Sugerowana cena producenta:
1 399 zł
| Informacje dodatkowe: | Bezobsługowe koła, Wodoodporna budka XXL z filtrem UPF 50+ |
|---|---|
| Rodzaj: | Spacerowy |
| Kolor: | Czarny |
| Stelaż: | Aluminiowy |
| Maksymalna waga dziecka [kg]: | 22 |
| Bezpieczeństwo: | 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, Blokada jazdy na wprost, Elementy odblaskowe, Hamulec bezpieczeństwa |
| Wymiary (głęb. x szer. ) [cm]: | 51 x 100 |
|---|---|
| Typ: | Wpuszczany |
| Wykonanie: | Tegranit |
| Kolor: | Carbon |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 60 |
| Funkcje: | Ociekacz, Automatyczny korek, Odporność na zarysowania, Odporność na wysokie temperatury |
| Kształt: | Prostokątny |
| Dominujący kolor: | Fioletowy |
|---|---|
| Rama: | Stalowa, 9.5" |
| Wzrost [cm]: | 105 - 120 |
| Wiek: | 4 lata, 5 lat, 6 lat |
| 18 | |