- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (85)
AGD (12)
AGD do zabudowy (29)
AGD małe (239)
Komputery i tablety (126)
Smartfony i zegarki (278)
Foto i kamery (21)
Gaming (371)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Taśma dwustronna |
|---|---|
| Zastosowanie: | Mocowanie |
| Długość [m]: | 1.5 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Przeznaczenie: | Mocowanie |
| Kolor: | Naturalne drewno |
|---|---|
| Wykończenie: | Błyszczące |
| Materiał: | ABS, Drewno, Skóra ekologiczna, Stal, Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Wysokość [cm]: | 17 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Rodzaj filamentu: | ABS, ABS-CF, ASA, ASA-CF, PA, PA-CF, PC, PET, PET-CF, PETG, PETG-CF, PLA, PLA-CF, TPU |
| Średnica filamentu [mm]: | 1.75 |
| Średnica dyszy [mm]: | 0.4 |
| Wi-Fi: | Tak |
| Bluetooth: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Rodzaj: | Podkładka pod mysz |
|---|---|
| Podkładka z poduszką: | Nie |
| Materiał wykonania: | Tkanina |
| Głębokość [mm]: | 330 |
| Szerokość [mm]: | 400 |
| Grubość [mm]: | 2.5 |
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowy spód |
| Kolor: | |
|---|---|
| Rekomendowany wzrost [cm]: | 135 - 190 |
| Materiał obicia: | Skóra PU HD, Tkanina |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 130 |
| Podświetlenie RGB: | Nie |
| Dla dzieci: | Nie |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 75 |
| Liczba szt.: | 1 |
| Dodatkowe działanie: | Długotrwała świeżość, Usuwa przebarwienia, Zwalcza bakterie |
| Aktywny węgiel: | Tak |
| Z fluorem: | Tak |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Płeć: | Damska |
| Zawartość zestawu: | 2 arkusze naklejek, 240 klocków, Arkusz z klejnotami, Instrukcja obsługi w jezyku polskim |
| Kolor: | |
|---|---|
| Materiał obicia: | Tkanina Mesh |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 130 |
| Podświetlenie RGB: | Nie |
| Regulacja podłokietników: | Nie |
| Rodzaj: | Odżywka węglowodanowa |
|---|---|
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem |
| Smak: | Pomarańczowy |
| Wegańskie: | Nie |
| Wielkość porcji: | 50 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 20 |
| 192 kcal |
| Kolor: | Srebrny |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Bluetooth: | Nie |
| Dla dzieci: | Nie |
| Seria: | Silver |
| Czas działania: | do 42 dni |
| Ruchy soniczne [ruchów/min]: | 96000 |
| Tryb pracy: | Clean, Soft, Wybielanie |
| Funkcje: | Sygnalizator czasu mycia |
| Typ: | Soniczna |
| Liczba końcówek: | 2 |
| Funkcje dodatkowe: | Dezynfekcja UV |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Płyn |
| Pojemność [ml]: | 1000 |
| Przeznaczenie: | Do mycia naczyń |
| Seria producenta: | Bicarbonato |
| Informacje: |
| Rodzaj: | Odżywka węglowodanowa |
|---|---|
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem |
| Smak: | Cytrynowy |
| Wegańskie: | Nie |
| Wielkość porcji: | 50 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 20 |
| 192 kcal |
| Dominujący kolor: | Czarno-limonkowy |
|---|---|
| Seria: | Stickerboomb BMX |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Rama: | Stalowa, 10" |
| Wzrost [cm]: | 120 - 135 |
| Rodzaj: | Łożyska |
|---|---|
| Materiał - kółka: | Stal chromowa |
| Średnica kółek [mm]: | 8 |
| ABEC-9 | |
| Przeznaczenie: | Do deskorolki, Do hulajnogi, Do rolek |
| Rodzaj: | Butelka |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Kolor: | Niebieski |
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo PP |
| Rodzaj produktu: | Płyn |
| Przeznaczenie: | Do mycia butelek i smoczków |
| Seria producenta: | Do smoczków i butelek |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Antykolkowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x smoczek 1 x butelka 1 x płyn do mycia |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej: | Tak |
| Rodzaj: | Łożyska |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny |
| Materiał - kółka: | Stal chromowa |
| ABEC-9 Carbon | |
| Przeznaczenie: | Do deskorolki, Do hulajnogi, Do rolek |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje: | Pamięć pomiaru, Pomiar tkanki tłuszczowej, Aplikacja mobilna, Analiza ciała |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
| Funkcje dodatkowe: | Analiza masy ciała, Antypoślizgowe nóżki, Automatyczna synchronizacja danych, Automatyczne włączanie... |
| Rodzaj: | Butelka |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Kolor: | Różowy |
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo PP |
| Rodzaj produktu: | Płyn |
| Przeznaczenie: | Do mycia butelek i smoczków |
| Seria producenta: | Do smoczków i butelek |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Antykolkowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x butelka 1 x smoczek 1 x płyn do mycia |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej: | Tak |
| Rodzaj: | Podkładka pod mysz |
|---|---|
| Podkładka z poduszką: | Nie |
| Materiał wykonania: | Tkanina |
| Głębokość [mm]: | 210 |
| Szerokość [mm]: | 250 |
| Grubość [mm]: | 2.5 |
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowy spód |
| Rodzaj: | Odżywka węglowodanowa |
|---|---|
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem |
| Smak: | Truskawkowy |
| Wegańskie: | Nie |
| Wielkość porcji: | 50 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 20 |
| 192 kcal |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Kolor: | Niebiesko-różowy |
| Seria: | |
| Płeć: | Chłopiec, Dziewczynka |
| Zawartość zestawu: | 3 banknoty Stitch, Skarbonka |
| Funkcje dodatkowe: | Efekty dźwiękowe |
| Rodzaj: | Rakietka |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Materiał wykonania: | Drewno, Gąbka, Guma |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Uchwyt: | Wklęsły |
| Waga rakiety [g]: | 182 |
| Stopień zaawansowania: | Średnio zaawansowany |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Kolor: | Przeźroczysty |
| Pojemność [ml]: | 250 |
| Funkcje: | Możliwość mycia w zmywarce |
| Wykonanie: | Szkło |
| Wysokość [cm]: | 8.9 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej: | Tak |
| Kolor: | Granatowy |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Silikon |
| Wymiary [cm]: | 32 x 24 x 2.5 |
| Cechy: | Bezpieczny i higieniczny, Można myć w zmywarce, Wodoodporny, Zabezpiecza przed zabrudzeniem ubrania |
| Rodzaj: | Taśma montażowa |
|---|---|
| Zastosowanie: | Mocowanie |
| Długość [m]: | 5 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Przeznaczenie: | Mocowanie |
| Rodzaj: | Hantla |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Kolor: | Niebieski |
| Materiał: | Neopren, Żeliwo |
| Zawartość zestawu: | 2 hantle |