- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (85)
AGD (12)
AGD do zabudowy (29)
AGD małe (239)
Komputery i tablety (126)
Smartfony i zegarki (278)
Foto i kamery (21)
Gaming (371)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Hantla |
|---|---|
| Materiał: | Neopren, Żeliwo |
| Waga [kg]: | 1 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Ergonomiczny uchwyt: | Nie |
| Rodzaj: | Rakietka |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Uchwyt: | Wklęsły |
| Materiał wykonania: | Drewno, Gąbka, Guma, Włókno węglowe |
| Waga rakiety [g]: | 200 |
| Stopień zaawansowania: | Profesjonalny |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Materiał wykonania: | Silikon |
|---|---|
| Cechy: | Bezpieczny i higieniczny, Kieszeń na okruszki, Łatwa w czyszczeniu, Można myć w zmywarce, Regulowane zapięcie... |
| Kolor: | Beżowy |
| Rodzaj: | Podkładka na biurko |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Guma, Tkanina |
| Podkładka podświetlana: | Nie |
| Głębokość [mm]: | 450 |
| Szerokość [mm]: | 900 |
| Kolor: | Wielokolorowy |
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowy spód, Duża powierzchnia pracy, Wodoodporność |
| Wymiary (głęb. x szer. ) [cm]: | 48 x 78 |
|---|---|
| Typ: | Wpuszczany |
| Wykonanie: | Pyragranit |
| Kolor: | Karbonowy |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 50 |
| Funkcje: | Otwór na baterię, Ociekacz, Automatyczny korek, Bateria w zestawie, Odporność na powstawanie plam... |
| Seria: | Sparta Plus |
| Funkcje dodatkowe: | Odporność na powstawanie plam, Odporność na uderzenia, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania |
| Głębokość [cm]: | 48 |
| Szerokość [cm]: | 78 |
| Waga [kg]: | 17.1 |
|---|---|
| Kolor: | |
| Materiał obicia: | Pu Carbon, Tkanina |
| Podświetlenie RGB: | Nie |
| Regulacja podłokietników: | Nie |
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Lodówka |
|---|---|
| Waga [kg]: | 9.3 |
| Typ: | Elektryczna |
| Kolor: | Czarno-szary |
| Pojemność [l]: | 18 |
| Zasilanie: | Bateryjne, Sieciowe, Z gniazda zapalniczki samochodowej 12V/24V |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja mrożenia, Sterowanie za pomocą aplikacji, Wbudowane gniazdo USB |
| Głębokość [cm]: | 32.4 |
| Szerokość [cm]: | 47.8 |
| Wysokość [cm]: | 41 |
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Organizer |
|---|---|
| Materiał: | Oxford 600D |
| Uchwyt: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Zapięcie na rzep |
| Miejsce zastosowania: | Bagażnik |
| Liczba przegródek: | 8 |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 40 |
| Pokrywa: | Tak |
| Możliwość sztaplowania: | Tak |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 35 x 47 x 24.5 |
| Głębokość [cm]: | 35 |
| Szerokość [cm]: | 47 |
| Wysokość [cm]: | 24.5 |
| Materiał wykonania: | Silikon |
|---|---|
| Cechy: | Bezpieczny i higieniczny, Można myć w zmywarce, Wodoodporny, Zabezpiecza przed zabrudzeniem ubrania |
| Kolor: | Bordowy |
| Rodzaj: | Fotel podwieszany |
|---|---|
| Waga [kg]: | 32 |
| Kolor kosza: | Jasnoszary |
| Liczba siedzisk: | 1 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 120 |
| Zawartość zestawu: | 1 poduszka, Daszek, Stelaż |
| Rodzaj: | Lodówka |
|---|---|
| Waga [kg]: | 7.9 |
| Typ: | Elektryczna |
| Kolor: | Czarno-szary |
| Pojemność [l]: | 9 |
| Zasilanie: | Bateryjne, Sieciowe, Z gniazda zapalniczki samochodowej 12V/24V |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja mrożenia, Sterowanie za pomocą aplikacji, Wbudowane gniazdo USB |
| Głębokość [cm]: | 25.1 |
| Szerokość [cm]: | 39.3 |
| Wysokość [cm]: | 44.3 |
| Rodzaj: | Podkładka na biurko |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Guma, Tkanina |
| Podkładka podświetlana: | Nie |
| Głębokość [mm]: | 450 |
| Szerokość [mm]: | 900 |
| Kolor: | Wielokolorowy |
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowy spód, Duża powierzchnia pracy, Wodoodporność |
| Rodzaj: | Zestaw garnków |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| garnek 2.5 l, garnek 4.1 l, garnek 6.1 l, patelnia 2.3 l, patelnia 2.4 l, rondel 1.2 l | |
| Funkcje dodatkowe: | Eco Friendly, Ergonomiczny uchwyt, System TURBO INDUCTION |
| Wysokość minimalna [cm]: | 44 |
|---|---|
| Wysokość maksymalna [cm]: | 123 |
| Wysokość po złożeniu [cm]: | 43.5 |
| Maksymalny udźwig [kg]: | 2.00 |
| Wysokość minimalna [cm]: | 52.5 |
|---|---|
| Wysokość maksymalna [cm]: | 207 |
| Wysokość po złożeniu [cm]: | 55.5 |
| Maksymalny udźwig [kg]: | 5.00 |
| Typ: | |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Zastosowanie: | Kamery sportowe |
| Zawartość zestawu: | 3 x uchwyt do kamery sportowej, Podstawa pod kamerę |
| Kompatybilność: | GoPro |
| Materiał: | Fluorocarbon |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Wytrzymałość [kg]: | 8 |
| Do metody: | Nie |
| Spinningowy: | Tak |
| Z igłą: | Nie |
| Z włosem: | Nie |
| Rodzaj: | Taśma Dekoracyjna Karbonowa Carbon |
|---|---|
| Materiał: | Folia winylowa (PVC) z klejem |
| Waga [kg]: | 0.1 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1x taśma dekoracyjna/ochronna 3 m (szer. 5 cm) |
| Szerokość [cm]: | 5 |
| Rodzaj: | Huśtawka |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Oxford 600D |
| Kolor: | Mix |
| Szerokość [cm]: | 100 |
| Wysokość [cm]: | 180 |
| Ilość miejsc: | 4 |