- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (85)
AGD (12)
AGD do zabudowy (29)
AGD małe (239)
Komputery i tablety (126)
Smartfony i zegarki (278)
Foto i kamery (21)
Gaming (371)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Pojemność [ml]: | 75 |
|---|---|
| Liczba szt.: | 1 |
| Dodatkowe działanie: | 100% wegańska, Bez cukru, Działa antybakteryjnie, Łagodzące, Ochrona szkliwa, Odświeża oddech, Wzmacnia szkliwo |
| Aktywny węgiel: | Tak |
| Dla dzieci: | Nie |
| Z fluorem: | Tak |
Sugerowana cena producenta:
28,90 zł
| Rodzaj: | Podkładka pod mysz |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Cordura, Guma |
| Głębokość [mm]: | 400 |
| Szerokość [mm]: | 450 |
| Grubość [mm]: | 3 |
Sugerowana cena producenta:
89,99 zł
| Rodzaj: | Bramka zabezpieczająca |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Ilość sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Dominujący kolor: | Różowy |
|---|---|
| Rama: | Aluminiowa, 7.5" |
| Wzrost [cm]: | 95 - 110 |
| Waga [kg]: | 5.5 |
| Wiek: | 3 lata, 4 lata, 5 lat |
| Dominujący kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Rama: | Aluminiowa, 9" |
| Wzrost [cm]: | 100 - 120 |
| Waga [kg]: | 5.9 |
| Wiek: | 4 lata, 5 lat, 6 lat |
| Dominujący kolor: | Fioletowy |
|---|---|
| Rama: | Aluminiowa, 9.5" |
| Wzrost [cm]: | 115 - 130 |
| Waga [kg]: | 7.6 |
| Wiek: | 5 lat, 6 lat, 7 lat |
| Dominujący kolor: | Zielony |
|---|---|
| Rama: | Aluminiowa, 8.5" |
| Wzrost [cm]: | 115 - 130 |
| Waga [kg]: | 10 |
| Wiek: | 4 lata, 5 lat, 6 lat |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Kolor: | Zielono-czarny |
| Zastosowanie: | Rower |
| Rozmiar: | S |
| Regulacja: | Od 50 do 54 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-zielony |
| Zastosowanie: | Rower |
| Rozmiar: | S |
| Regulacja: | Od 50 do 54 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ: | |
| Kompatybilność: | Aparaty fotograficzne z gwintem 1/4 cala, Kamery sportowe z mocowaniem gwintowym 1/4 |
| Zawartość zestawu: | Adapter montażowy, Ramię teleskopowe, Smycz, Śruba skrzydełkowa |
| Rodzaj: | Podkładka pod mysz |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Podkładka z poduszką: | Nie |
| Materiał wykonania: | Guma, Tkanina |
| Głębokość [mm]: | 600 |
| Szerokość [mm]: | 1200 |
| Grubość [mm]: | 2.5 |
| Rodzaj: | Podkładka pod mysz |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Podkładka z poduszką: | Nie |
| Materiał wykonania: | Guma, Tkanina |
| Głębokość [mm]: | 450 |
| Szerokość [mm]: | 1100 |
| Grubość [mm]: | 2.5 |
| Wytrzymałość [kg]: | 10 |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | Fluorocarbon |
| Do metody: | Nie |
| Spinningowy: | Tak |
| Z igłą: | Nie |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Kolor: | Matowy czarny |
|---|---|
| Waga [kg]: | 9.1 |
| 28 | |
| 12 | |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Karbonowa | |
| Sram | |
| Opona typ: | 700 x 40 |
| Amortyzator/ Widelec przód typ: | Brak |
| Kolor: | Matowy czarny |
|---|---|
| Waga [kg]: | 9.1 |
| 28 | |
| 12 | |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Karbonowa | |
| Sram | |
| Opona typ: | 700 x 40 |
| Amortyzator/ Widelec przód typ: | Brak |
| Rodzaj: | Kojec |
|---|---|
| Kolor: | Jasnoszary |
| Materiał wykonania: | Pianka, Poliester, Stal, Tworzywo sztuczne |
| Maksymalna waga dziecka [kg]: | 15 |
| Przedział wiekowy: | 0 - 36 m |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Wiek dziecka: | 0-36 m |
| Pojemność [ml]: | 150 |
|---|---|
| Rodzaj: | Kubek |
| Kolor: | Przezroczysto-niebieski |
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo sztuczne |
| Wiek dziecka: | 6 m+ |
| Smoczek w zestawie: | Nie |
| Antykolkowa: | Nie |
| Zawartość zestawu: | 1 x kubek, 1 x osłonka, 1 x uchwyt do nauki picia |
| Rodzaj: | Rakietka do tenisa stołowego |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Drewno, Gąbka, Guma, Włókno węglowe |
| Uchwyt: | Wklęsły |
| Waga rakiety [g]: | 176 |
| Stopień zaawansowania: | Zaawansowany |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Ortodontyczny, Uspokajający |
|---|---|
| Kolor: | Szaro-różowy |
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo sztuczne |
| Wiek dziecka: | 6-18 m |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Pojemność [ml]: | 250 |
|---|---|
| Rodzaj: | Butelka |
| Kolor: | Różowy |
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo PP |
| Wiek dziecka: | 6 m+ |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Antykolkowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x kubek, 1 x smoczek, 1 x uchwyt do nauki picia |
| Pojemność [ml]: | 240 |
|---|---|
| Rodzaj: | Butelka |
| Kolor: | Niebieski |
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo PP |
| Wiek dziecka: | 3 m+ |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Antykolkowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x butelka, 1 x smoczek, 1 x zatyczka |