- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1)
AGD do zabudowy (1)
AGD małe (599)
Komputery i tablety (3)
Smartfony i zegarki (3)
Foto i kamery (5)
Rowery i hulajnogi (83)
Fitness i sport (54)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Skrzat wielkanocny |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Dodatkowe informacje: | Ciekawy pomysł na prezent, Wykonany ręcznie |
| Wysokość [cm]: | 20 |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Funkcje: | Dietetyczna, Wskaźnik przekroczenia obciążenia |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Kg - kilogram |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączanie, Wskaźnik słabej baterii, Wyświetlacz LCD |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Funkcje: | Wskaźnik przekroczenia obciążenia |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Lb - Oz, Ml - mililitr |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne tarowanie (zerowanie), Automatyczne wyłączanie, Wyświetlacz LCD |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Funkcje: | Pamięć pomiaru, Pomiar tkanki tłuszczowej, Analiza ciała |
| Rodzaj powierzchni: | Szkło + stal |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączanie, Pomiar tkanki kostnej, Pomiar tkanki mięśniowej, Pomiar zapotrzebowania kalorycznego... |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Rodzaj powierzchni: | Szkło |
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowe nóżki, Automatyczne włączanie, Automatyczne wyłączanie, Możliwość wyboru jednostki: kg / lb |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Funkcje: | Możliwość mycia w zmywarce |
| Wykonanie: | Porcelana |
| Wysokość [cm]: | 9.5 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej: | Tak |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Funkcje: | Wskaźnik przekroczenia obciążenia |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Lb - Oz, Ml - mililitr |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne tarowanie (zerowanie), Automatyczne wyłączanie, Wyświetlacz LCD |
| Typ wagi: | Kuchenna |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Kg - kilogram, Lb - funt, Oz - uncja |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwość zawieszenia wagi, Tara |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| 0.6 | |
| Funkcje: | Wskaźnik przekroczenia obciążenia, Wodoodporność, Z misą |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Oz - uncja |
| Zasilanie: | Technologia bezbateryjna |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne tarowanie (zerowanie), Automatyczne wyłączanie, Wyświetlacz LCD |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Funkcje: | Wskaźnik przekroczenia obciążenia |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Kg - kilogram, Lb - Oz, Ml - mililitr |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne tarowanie (zerowanie), Automatyczne wyłączanie, Pomiar objętości płynów, Wskaźnik słabej baterii... |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Funkcje: | Wskaźnik przekroczenia obciążenia |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Kg - kilogram, Lb - Oz, Ml - mililitr |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne tarowanie (zerowanie), Automatyczne wyłączanie, Wyświetlacz LCD |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Funkcje: | Wskaźnik przekroczenia obciążenia |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Lb - funt, Ml - mililitr, Oz - uncja |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczna kalibracja, Automatyczne tarowanie (zerowanie), Wskaźnik słabej baterii, Wyświetlacz LCD |
| Rodzaj: | Waga elektroniczna |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Funkcje dodatkowe: | Tarowanie |
| Materiał: | Stal, Tworzywo sztuczne |
| Autor: | Joanna Papuzińska |
|---|---|
| Tematyka: | Bajka |
| Okładka: | Twarda |
| Seria: | brak |
| Liczba stron: | 48 |
| Przedział wiekowy: | 6+ |