- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1)
AGD do zabudowy (1)
AGD małe (599)
Komputery i tablety (3)
Smartfony i zegarki (3)
Foto i kamery (5)
Rowery i hulajnogi (83)
Fitness i sport (54)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Napięcie akumulatora [V]: | 29.6 |
|---|---|
| 50 | |
| 27 | |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 0.5 |
| Konstrukcja: | Konstrukcja 2w1 |
| 80 | |
| Waga [kg]: | 5.98 |
| Tak | |
| Funkcje: | Elektroszczotka, Podświetlana szczotka, Wyświetlacz, Praca na mokro, Regulacja mocy ssania, Dla alergików... |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wykrywanie brudu, Samooczyszczanie |
| Kolor: | Czarny |
| Konstrukcja: | Otwór w pokrywie umożliwiający dodawanie produktów w czasie pracy urządzenia, Stabilna podstawa |
|---|---|
| Funkcje: | Blendowanie, Czyszczenie misy, Duszenie, Emulgowanie, Gotowanie, Gotowanie na parze, Kruszenie lodu, Mieszanie... |
| Funkcje dodatkowe: | Baza przepisów krok po kroku, Łączność Wi-Fi, Samoczynne aktualizowanie bazy przepisów, Sterowanie dotykowe, Wyświetlacz |
| Pojemność misy roboczej [l]: | 3.5 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Dwa mikrofony, HDR, Slow Motion |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 4000 x 3000 |
| Liczba klatek na sekundę: | 2.7K - 100 kl/s, 2.7K - 24 kl/s, 2.7K - 25 kl/s, 2.7K - 30 kl/s, 2.7K - 50 kl/s, 4K - 24 kl/s, 4K - 25 kl/s... |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Dwa mikrofony, HDR, Slow Motion |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 4000 x 3000 |
| Liczba klatek na sekundę: | 2.7K - 100 kl/s, 2.7K - 24 kl/s, 2.7K - 25 kl/s, 2.7K - 30 kl/s, 2.7K - 50 kl/s, 4K - 24 kl/s, 4K - 25 kl/s... |
| Funkcje: | Pamięć pomiaru, Pomiar tkanki tłuszczowej, Aplikacja mobilna, Analiza ciała |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Funkcje dodatkowe: | 13 parametrów analizy ciała, Automatyczna kalibracja, Specjalny tryb dla sportowców, Synchronizacja z aplikacjami... |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
| Rodzaj powierzchni: | Szkło hartowane |
| Maksymalna waga [kg]: | 200 |
| Kolor: | Biały |
| Funkcje: | Wskaźnik przekroczenia obciążenia |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne tarowanie (zerowanie), Wyświetlacz LCD |
| Wodoodporność: | Nie |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Wskaźnik przekroczenia obciążenia: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Funkcje: | Wskaźnik przekroczenia obciążenia |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowe stopki, Automatyczne wyłączanie, Funkcja stopniowego doważania i zerowania ciężaru naczynia (TARA)... |
| Wodoodporność: | Nie |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Wskaźnik przekroczenia obciążenia: | Tak |
| Kolor: | Srebrny |
| Funkcje: | Wskaźnik przekroczenia obciążenia |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne tarowanie (zerowanie), Automatyczne wyłączanie, Wskaźnik zużycia baterii, Wyświetlacz LCD |
| Wodoodporność: | Nie |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Wskaźnik przekroczenia obciążenia: | Tak |
| Kolor: | Niebieski |
| Funkcje: | Wskaźnik przekroczenia obciążenia |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne tarowanie (zerowanie) |
| Wodoodporność: | Nie |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Wskaźnik przekroczenia obciążenia: | Tak |
| Kolor: | Wielokolorowy |
| Funkcje: | Wskaźnik przekroczenia obciążenia |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowe nóżki, Automatyczne wyłączanie, Funkcja stopniowego doważania i zerowania ciężaru naczynia (TARA)... |
| Wodoodporność: | Nie |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
| Maksymalne obciążenie [g]: | 10000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Wskaźnik przekroczenia obciążenia: | Tak |
| Kolor: | Szary |
| Zasilanie: | Bateryjne |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Wyświetlacz LCD |
| Automatyczny wyłącznik: | Tak |
| Funkcja HOLD: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Funkcje: | Pamięć pomiaru, Pomiar tkanki tłuszczowej, Analiza ciała |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Dokładność podziałki 100g, Pomiar tkanki kostnej, Pomiar tkanki mięśniowej, Pomiar zawartości wody w organizmie |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
| Rodzaj powierzchni: | Szkło |
| Maksymalna waga [kg]: | 180 |
| Kolor: | Stalowy |
| Zasilanie: | Bateryjne |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne tarowanie (zerowanie), Automatyczne włączanie, Automatyczne wyłączanie, Pomiar objętości płynów... |
| Wodoodporność: | Nie |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Wskaźnik przekroczenia obciążenia: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Funkcje: | Pamięć pomiaru, Pomiar tkanki tłuszczowej, Aplikacja mobilna, Analiza ciała |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowe nóżki, Bluetooth, Obliczanie wskaźnika przemiany materii, Pomiar BMI, Pomiar tkanki kostnej... |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
| Rodzaj powierzchni: | Szkło |
| Maksymalna waga [kg]: | 150 |
| Kolor: | Biały |
| Zasilanie: | Bateryjne |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne tarowanie (zerowanie), Automatyczne włączanie, Automatyczne wyłączanie, Pomiar objętości płynów... |
| Wodoodporność: | Nie |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Wskaźnik przekroczenia obciążenia: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Funkcje: | Pamięć pomiaru, Pomiar tkanki tłuszczowej, Aplikacja mobilna, Analiza ciała |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Bluetooth, Obliczanie wskaźnika przemiany materii, Pomiar BMI, Pomiar tkanki kostnej, Pomiar tkanki mięśniowej... |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
| Rodzaj powierzchni: | Szkło |
| Maksymalna waga [kg]: | 180 |
| Kolor: | Czarny |
| Funkcje: | Pamięć pomiaru, Pomiar tkanki tłuszczowej, Aplikacja mobilna, Analiza ciała |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowe nóżki, Automatyczne wyłączanie, Bluetooth, Pomiar BMI, Pomiar tkanki kostnej, Pomiar tkanki mięśniowej... |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
| Rodzaj powierzchni: | Szkło |
| Maksymalna waga [kg]: | 200 |
| Kolor: | Biały |
| Funkcje: | Pamięć pomiaru, Pomiar tkanki tłuszczowej, Aplikacja mobilna, Analiza ciała |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowe nóżki, Automatyczne wyłączanie, Bluetooth, Pomiar BMI, Pomiar tkanki kostnej, Pomiar tkanki mięśniowej... |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
| Rodzaj powierzchni: | Szkło |
| Maksymalna waga [kg]: | 200 |
| Kolor: | Czarny |
| Funkcje: | Pamięć pomiaru, Pomiar tkanki tłuszczowej, Aplikacja mobilna, Analiza ciała |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Analiza masy ciała, Antypoślizgowe nóżki, Automatyczna synchronizacja danych, Automatyczne włączanie... |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
| Rodzaj powierzchni: | Szkło hartowane |
| Maksymalna waga [kg]: | 180 |
| Kolor: | Biały |
| Funkcje: | Pamięć pomiaru |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne włączanie, Automatyczne wyłączanie, Możliwość wyboru jednostki: kg / lb / st, Podświetlany wyświetlacz... |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
| Rodzaj powierzchni: | Szkło |
| Maksymalna waga [kg]: | 200 |
| Kolor: | Biały |
| Zasilanie: | Bateryjne |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne tarowanie (zerowanie), Automatyczne wyłączanie, Wskaźnik słabej baterii, Wyświetlacz LCD |
| Wodoodporność: | Nie |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Wskaźnik przekroczenia obciążenia: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Funkcje: | Pamięć pomiaru, Pomiar tkanki tłuszczowej, Analiza ciała |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Analiza impedancji bioelektrycznej (BIA), Automatyczne rozpoznawanie użytkowników, Automatyczne wyłączanie... |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
| Rodzaj powierzchni: | Szkło |
| Maksymalna waga [kg]: | 200 |
| Kolor: | Biały |
| Zasilanie: | Bateryjne |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne włączanie |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
| Rodzaj powierzchni: | Szkło |
| Maksymalna waga [kg]: | 150 |
| Kolor: | Przezroczysto-srebrny |
| Funkcje: | Pamięć pomiaru, Pomiar tkanki tłuszczowej, Aplikacja mobilna, Analiza ciała |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | 17 parametrów analizy ciała, Analiza impedancji bioelektrycznej (BIA), Automatyczne rozpoznawanie użytkownika... |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
| Rodzaj powierzchni: | Szkło |
| Maksymalna waga [kg]: | 180 |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | Bateryjne |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne włączanie, Automatyczne wyłączanie, Czytelny wyświetlacz LCD, Możliwość wyboru jednostki: kg / lb / st |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
| Rodzaj powierzchni: | Szkło hartowane |
| Maksymalna waga [kg]: | 150 |
| Kolor: | Biały |
| Funkcje: | Pamięć pomiaru, Pomiar tkanki tłuszczowej, Analiza ciała |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Czytelny wyświetlacz LCD, Pomiar BMI, Pomiar tkanki kostnej, Pomiar tkanki mięśniowej... |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
| Rodzaj powierzchni: | Szkło |
| Maksymalna waga [kg]: | 150 |
| Kolor: | Biały |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączenie, Czujnik temperatury, Funkcja tarowania, Funkcja zerowania, Niebieski podświetlany ekran... |
|---|---|
| Dominujący kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Waga elektroniczna |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |