- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (269)
AGD (42)
AGD do zabudowy (13)
AGD małe (68)
Komputery i tablety (23)
Smartfony i zegarki (2085)
Foto i kamery (370)
Gaming (1)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 3 |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Rodzaj: | Taśma ostrzegawcza |
|---|---|
| Zastosowanie: | BHP |
| Długość [m]: | 100 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Przeznaczenie: | BHP |
| Rodzaj: | Taśma uniwersalna |
|---|---|
| Zastosowanie: | Uniwersalna |
| Długość [m]: | 25 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
| Rodzaj: | Taśma uniwersalna |
|---|---|
| Zastosowanie: | Remont |
| Długość [m]: | 10 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Przeznaczenie: | Remont |
| Zawartość zestawu: | 2 boje na wąż, 2 x węże 32 mm (długość całkowita 700 cm), Adapter do podłączenia węża |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Pojemność pojemnika na odpady [l]: | 1.7 |
| Długość [cm]: | 44.6 |
| Wysokość [cm]: | 32 |
| Zawartość zestawu: | Adapter, Siatkowy pojemnik na śmieci z zamknięciem |
|---|---|
| Długość [cm]: | 43 |
| Wysokość [cm]: | 14.5 |
| Materiał: | Nylon, TPE |
|---|---|
| Rodzaj: | Uchwyt treningowy |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 194 |
| 29.5 | |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
| Zasilanie: | Gniazdo zapalniczki samochodowej |
|---|---|
| Rodzaj matrycy: | CMOS |
| Wodoodporność: | Nie |
| Rozdzielczość [px]: | 1080 x 720 |
| Wysokość [cm]: | 86.5-116.5 |
|---|---|
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 38 x 38 |
| Rodzaj okapu: | Wyspowy Tuba |
| 700 | |
| Moc silnika [W]: | 283 |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Rodzaj: | Pojemnik |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Funkcje: | Możliwość mycia w zmywarce |
| Długość [cm]: | 16.8 |
| Wysokość [cm]: | 7.3 |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 16.8 x 16.8 x 7.3 |
| Pojemność [ml]: | 850 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej: | Tak |
Sugerowana cena producenta:
25 zł
| Zasilanie: | Bateryjne, Zasilacz zewnętrzny 12V |
|---|---|
| Ekran: | Tak |
| Moduł GSM: | Tak |
| Czujnik ruchu: | Tak |
| Waga [g]: | 345 |
| Rodzaj: | Mata |
|---|---|
| Zastosowanie: | Pod lustro |
| Zawartość zestawu: | 1 x mata grzewcza 100 x 120 cm |
| Typ zasilania: | Jednostronne |
| Powierzchnia grzewcza [m2]: | 1.2 |
| Informacje dodatkowe: | Likwiduje efekt zaparowanego lustra w łazience, Prosty montaż dzięki samoprzylepnej folii |
| Rodzaj: | Orzechy |
|---|---|
| Bez dodatku cukru: | Tak |
| Wegańskie: | Tak |
| Waga [g]: | 1000 |
| Wartość energetyczna: | 2371 kJ / 572 kcal |
| Rodzaj: | Mata |
|---|---|
| Zastosowanie: | Pod lustro |
| Zawartość zestawu: | 1 x mata grzewcza 100 x 100 cm |
| Typ zasilania: | Jednostronne |
| Powierzchnia grzewcza [m2]: | 1 |
| Informacje dodatkowe: | Likwiduje efekt zaparowanego lustra w łazience, Prosty montaż dzięki samoprzylepnej folii |
| Materiał: | Bawełna, Poliester |
|---|---|
| Rodzaj: | Bluza robocza |
| Wodoodporność: | Nie |
| Rozmiar: | XL |
| Elementy odblaskowe: | Nie |
| Płeć: | Męska |
| Materiał: | Plusz |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 42 |
| Wiek: | 3+ |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Czujnik snu: | Nie |
| Obsługa aplikacji: | Nie |
| Sejf ogniotrwały: | Tak |
|---|---|
| Mini sejf: | Nie |
| Mocowanie: | Brak |
| Rodzaj zamka: | Na klucz |
| Pojemność sejfu [l]: | 16.8 |
| Wymiary [mm]: | 320 x 405 x 320 |
| Rodzaj: | Orzechy |
|---|---|
| Bez dodatku cukru: | Tak |
| Wegańskie: | Tak |
| Waga [g]: | 75 |
| Wartość energetyczna: | 605 kJ / 146 kcal |
| Rodzaj: | Mata |
|---|---|
| Zastosowanie: | Pod płytki |
| Zawartość zestawu: | 1 x łuk prowadzący, 1 x mata grzewcza 600 x 50 cm, 1 x regulator... |
| Typ zasilania: | Jednostronne |
| Powierzchnia grzewcza [m2]: | 3 |
| Informacje dodatkowe: | Jednostronnie zasilana, Niski koszt inwestycji, Niskie koszty eksploatacji, Odporna na wysokie temperatury... |
| Rodzaj: | Folia |
|---|---|
| Zastosowanie: | Pod lustro, Pod panele, Pod płytki, Pod sufit, Ściana |
| Zawartość zestawu: | 1 x folia grzewcza 200 x 100 cm, 1 x łuk prowadzący, 1 x podłogowy czujnik temperatury NTC, 1 x regulator... |
| Typ zasilania: | Jednostronne |
| Powierzchnia grzewcza [m2]: | 2 |
| Informacje dodatkowe: | Możliwość cięcia folii w wyznaczonym miejscu, Odporna na wysokie temperatury, System przyjazny dla środowiska |