- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (8)
Komputery i tablety (22)
Smartfony i zegarki (4)
Rowery i hulajnogi (10)
Fitness i sport (8)
Warsztat i ogród (2552)
Zabawki i LEGO (53)
Książki, muzyka, film (3)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Zestaw kluczy sześciokątnych |
|---|---|
| Rozmiar klucza: | 1.5 mm, 10 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40, T45, T50 |
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 18 |
| Grzechotka: | Nie |
| Rodzaj: | Zestaw skrzynek narzędziowych |
|---|---|
| Długość całkowita [mm]: | 590 |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Uchwyt: | Tak |
| System modułowy: | Tak |
| Długość całkowita [mm]: | 157 |
|---|---|
| Materiał: | Stal S2 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
| Izolacja: | Nie |
| Magnetyczna końcówka: | Tak |
| Grzechotka: | Nie |
| Wykonanie: | Bimetal, Stal chromowo-wanadowa |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 25 |
| Zawartość zestawu: | 18 x nasadka sześciokątna ½ cala, Grzechotka 1/2 cala, Nasadka do świec 1/2 cala - 16 mm... |
| Grzechotka: | Tak |
| Rozmiar klucza [cal]: | 1/2 |
| Walizka: | Tak |
| Rozmiar klucza nasadowego [mm]: | 12.7 |
| Rodzaj: | Końcówka wkrętakowa |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal S2 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Zawartość zestawu: | Końcówki wkrętakowe |
| Opakowanie: | Blister |
| Rodzaj: | Zestaw bitów |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 50 |
| Zawartość zestawu: | 47 bitów, Nasadka 10 mm, Nasadka 8 mm, Standardowy uchwyt do bitów |
| Opakowanie: | Walizka |
| Długość całkowita [mm]: | 207 |
|---|---|
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa S2, Tworzywo sztuczne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 13 |
| Izolacja: | Nie |
| Magnetyczna końcówka: | Tak |
| Grzechotka: | Tak |
| Długość całkowita [mm]: | 290 |
|---|---|
| Materiał: | Metal, Tworzywo sztuczne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 7 |
| Izolacja: | Nie |
| Magnetyczna końcówka: | Tak |
| Grzechotka: | Tak |
| Rodzaj: | Zestaw bitów |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal hartowana |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 33 |
| Zawartość zestawu: | 28 x bit, 3 x klucz nasadowy, Pudełko, Uchwyt magnetyczny, Udarowy uchwyt kątowy |
| Opakowanie: | Pudełko |
| Wykonanie: | Stal |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
| Zawartość zestawu: | 2 pokrętła do nasadek, 8 kluczy rurowych |
| Grzechotka: | Nie |
| Walizka: | Nie |
| Rozmiar klucza nasadowego [mm]: | 10 x 11, 12 x 13, 14 x 15, 16 x 17, 18 x 19, 20 x 22, 6 x 7, 8 x 9 |
| Rodzaj: | Pojemnik |
|---|---|
| Długość całkowita [mm]: | 345 |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Uchwyt: | Tak |
| System modułowy: | Tak |
| Montaż: | Wiszący |
| Rodzaj: | Klucz imbusowy |
|---|---|
| Rozmiar klucza: | 1.5 mm, 10 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm |
| Długość całkowita [mm]: | 80 |
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
| Rodzaj: | Zestaw bitów |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal chromowo-wanadowa |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 33 |
| Zawartość zestawu: | 33 x bit, Uchwyt do bitów magnetyczny |
| Opakowanie: | Blister |
| Rodzaj: | Zestaw nasadek i końcówek wkrętakowych |
|---|---|
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 94 |
| Zawartość zestawu: | 2 x przedłużka 1/2 cala, 2 x przedłużka 1/4 cala, 2 x przegub uniwersalny, 2 x Rękojeść z grzechotką... |
| Grzechotka: | Tak |
| Rozmiar klucza [cal]: | 1/2, 1/4 |
| Rozmiar klucza nasadowego [mm]: | 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 27, 30, 32 |
| Przegub: | Tak |
| Rodzaj: | Zestaw otwornic |
|---|---|
| Materiał: | Stal |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 7 |
| Średnica robocza [mm]: | 26 - 63 |
| Opakowanie: | Blister |
| Rodzaj: | Tarcza do cięcia |
|---|---|
| Wykonanie: | Węglik spiekany |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Średnica otworu [mm]: | 30 |
| Średnica tarczy [mm]: | 190 |
| Grubość tarczy [mm]: | 1.35 |
| Rodzaj: | Wieszak |
|---|---|
| Długość całkowita [mm]: | 130 |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Uchwyt: | Nie |
| System modułowy: | Tak |
| Montaż: | Wiszący |
| Rodzaj: | Zestaw bitów |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 37 |
| Zawartość zestawu: | Bity |
| Opakowanie: | Walizka |
| Rodzaj: | Uchwyt |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Zastosowanie: | Do narzędzi ogrodniczych |
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy imbusowych |
|---|---|
| Rozmiar klucza: | 1.5 mm, 10 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm |
| Materiał: | Stal |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
| Grzechotka: | Nie |
| Rodzaj zestawu: | Zestaw do wiercenia i wkręcania |
|---|---|
| Rodzaj końcówek: | Wiertła i bity |
| Liczba elementów: | 32 |
| Opakowanie: | Blister |
| Rodzaj: | Zestaw bitów |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 40 |
| Zawartość zestawu: | Bity philips, Bity pozidriv, Bity torx |
| Opakowanie: | Walizka |
| Rodzaj: | Brzeszczot do narzędzia wielofunkcyjnego |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Zastosowanie: | Do drewna, Do metalu, Do płyty kartonowo-gipsowej, Do tworzyw sztucznych |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
|---|---|
| Długość całkowita [mm]: | 90, 100 |
| Wykonanie: | Drobnoziarnisty węglik spiekany |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Zawartość zestawu: | Wiertła (5 szt.) |
| Średnica robocza [mm]: | 4, 5, 6, 8 |
| Zastosowanie: | Do betonu, Do cegły, Do kamienia |
| Opakowanie: | Pudełko |
| Typ mocowania: | Cylindryczny (walcowy) |
| Średnica [mm]: | 4, 5, 6, 8 |
| Rodzaj: | Zestaw szczypiec |
|---|---|
| Długość całkowita [mm]: | 308 |
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Zastosowanie: | Do prac elektrycznych |