- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (8)
Komputery i tablety (22)
Smartfony i zegarki (4)
Rowery i hulajnogi (10)
Fitness i sport (8)
Warsztat i ogród (2553)
Zabawki i LEGO (53)
Książki, muzyka, film (3)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Zestaw kluczy imbusowych |
|---|---|
| Rozmiar klucza: | 1.5 mm, 10 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm |
| Długość całkowita [mm]: | 62, 71, 87, 90, 101, 119, 141, 156, 178 |
| Materiał: | Stal S2 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
| Grzechotka: | Nie |
| Typ uchwytu: | 13 mm, Jednotulejowy, Samozaciskowy |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie |
| Typ uchwytu: | Samozaciskowy |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 20 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy oczkowych |
|---|---|
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Rozmiar klucza oczkowego [mm]: | 10 x 11, 12 x 13, 14 x 15, 16 x 17, 18 x 19 |
| Grzechotka: | Nie |
| Przegub: | Nie |
| Długość całkowita [mm]: | 255 |
|---|---|
| Materiał: | Stal S2 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
| Typ: | Krzyżowy, Płaski, Torx |
| Magnetyczna końcówka: | Tak |
| Grzechotka: | Nie |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 20 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do miniszlifierki |
| Liczba elementów: | 20 |
| Rodzaj produktu: | Taśma szlifierska |
| Rodzaj: | Zestaw otwornic |
|---|---|
| Materiał: | Stal wysokowęglowa |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Okrągły | |
| Przeznaczenie: | Do drewna |
| Typ: | Stolarskie |
| Zawartość zestawu: | Otwornice (5 szt.) |
| Długość robocza [mm]: | 25 |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
|---|---|
| Wykonanie: | Węglik spiekany |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Walcowy | |
| Zastosowanie: | Do betonu |
| Typ: | Spiralne |
| Typ mocowania: | SDS-Plus |
| Zastosowanie: | Do betonu, Do cegły, Do kamienia |
| Średnica [mm]: | 5, 6, 8 |
| Zawartość zestawu: | 3 wiertła |
| Długość robocza [mm]: | 60, 66, 80 |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
|---|---|
| Długość całkowita [mm]: | 60, 75, 85, 100, 120 |
| Wykonanie: | Węglik spiekany |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
| Walcowy | |
| Zastosowanie: | Do betonu |
| Typ: | Spiralne |
| Typ mocowania: | SDS-Plus |
| Zastosowanie: | Do betonu, Do cegły |
| Średnica [mm]: | 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 |
| Zawartość zestawu: | Wiertła (8 szt.) |
| Długość robocza [mm]: | 30, 38, 44, 54, 67 |
| Wykonanie: | Stal chromowo-wanadowa |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 55 |
| Typ: | Klucze nasadowe |
| Zawartość zestawu: | 2 x przedłużka 1/4 cala, Grzechotka 1/4 cala, Nasadki sześciokątne, Nasadki trzpieniowe Torx, Przegub, Uchwyt, Walizka |
| Grzechotka: | Tak |
| Rozmiar klucza [cal]: | 1/4 |
| Walizka: | Tak |
| Rozmiar klucza nasadowego [mm]: | 4 - 14, 6 - 13 |
| Rodzaj: | Zestaw bitów |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal nierdzewna |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Zawartość zestawu: | 2 bity PZ2 1/4", Bit PZ3, Bit T20, Bit T25, Uchwyt do bitów magnetyczny |
| Długość robocza [mm]: | 145 |
| Wykonanie: | Stal chromowo-wanadowa |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 14 |
| Typ: | Klucze nasadowe |
| Zawartość zestawu: | 12 x klucze nasadowe 1/4", Grzechotka 1/4 cala, Przedłużka 1/4 cala, Wieszak |
| Grzechotka: | Tak |
| Rozmiar klucza [cal]: | 1/4 |
| Walizka: | Nie |
| Rozmiar klucza nasadowego [mm]: | 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 |
| Wykonanie: | Stal chromowo-wanadowa |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 82 |
| Zawartość zestawu: | 12 x nasadka sześciokątna 1/2 cala, 13 x nasadka sześciokątna 1/4 cala, 15 x bit, 17 x bit na nasadce 1/4 cala... |
| Grzechotka: | Tak |
| Rozmiar klucza [cal]: | 1/2, 1/4 |
| Walizka: | Tak |
| Rozmiar klucza nasadowego [mm]: | 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 27, 30, 32 |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal szybkotnąca |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
| Walcowy | |
| Zastosowanie: | Do metalu |
| Typ: | Spiralne |
| Typ mocowania: | Cylindryczny (walcowy) |
| Zastosowanie: | Do metalu |
| Średnica [mm]: | 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 |
| Zawartość zestawu: | Wiertła (10 szt.) |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal szybkotnąca |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
| Walcowy | |
| Zastosowanie: | Do metalu |
| Typ: | Spiralne |
| Typ mocowania: | Cylindryczny (walcowy) |
| Zastosowanie: | Do metalu |
| Średnica [mm]: | 1.5, 2, 2.5, 3, 3.2, 3.5, 4, 4.5, 4.8, 5, 5.5, 6, 6.5 |
| Zawartość zestawu: | Wiertła (10 szt.) |
| Rodzaj: | Zestaw frezów |
|---|---|
| Wykonanie: | Węglik krzemu |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 27 |
| Walcowy | |
| Przeznaczenie: | Do drewna, Do metalu, Do tworzyw sztucznych |
| Typ: | Uniwersalny |
| Zawartość zestawu: | 1 kamień szlifierski 4 mm, 1 kamień szlifierski w kształcie łuku 10 mm, 1 kamień szlifierski w kształcie stożka 6.2 mm... |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie |
| Typ uchwytu: | Samozaciskowy |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie |
| Rodzaj: | Zestaw nasadek i końcówek wkrętakowych |
|---|---|
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 150 |
| Zawartość zestawu: | 10 x nasadka długa sześciokątna 3/8 cala, 2 x adapter do końcówek, 2 x adapter do rękojeści, 2 x końcówki PH... |
| Grzechotka: | Tak |
| Rozmiar klucza [cal]: | 1/2, 1/4, 3/8 |
| Rozmiar klucza nasadowego [mm]: | 14 - 22, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 23, 27, 30, 32 |
| Przegub: | Tak |
| Wykonanie: | Stal chromowo-wanadowa |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
| Typ: | Klucze płaskie |
| Zawartość zestawu: | Klucze płaskie |
| Grzechotka: | Nie |
| Walizka: | Nie |
| Materiał: | Metal, Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Typ: | Zestaw wkrętaków |
| Magnetyczna końcówka: | Tak |
| Grzechotka: | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do młotowiertarki |
| Rodzaj produktu: | Zestaw do odsysania pyłu |
| Typ uchwytu: | 13 mm, Szybkozaciskowy |
|---|---|
| 5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie |
| Rodzaj: | Zestaw bitów |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 31 |
| Zawartość zestawu: | Bity krzyżowe, Bity torx, Uchwyt do bitów magnetyczny |
| Długość robocza [mm]: | 25, 57 |
| Rodzaj: | Skrzynia, Wózek |
|---|---|
| Długość całkowita [mm]: | 620 |
| Wykonanie: | Metal, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarno-żółty |
| Uchwyt: | Tak |
| System modułowy: | Tak |
| Rodzaj: | Półka |
|---|---|
| Długość całkowita [mm]: | 190 |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czerwony |
| Uchwyt: | Nie |
| System modułowy: | Nie |
| Montaż: | Wiszący |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy Torx |
|---|---|
| Rozmiar klucza: | T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40, T9 |
| Materiał: | Stal |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
| Grzechotka: | Nie |
| Rodzaj: | Zestaw otwornic |
|---|---|
| Materiał: | Stal z nasypem diamentowym |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Sześciokątny | |
| Przeznaczenie: | Do asfaltu, Do cegły, Do ceramiki, Do drewna, Do glazury, Do gresu, Do laminatu, Do metali nieżelaznych, Do PCV... |
| Typ: | Diamentowa |
| Zawartość zestawu: | 4 koronki diamentowe, Adapter, Walizka |
| Długość robocza [mm]: | 60 |
| Długość całkowita [mm]: | 50 |
|---|---|
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 40 |
| Typ: | Bity, Z grzechotką z wymiennymi końcówkami, Zestaw wkrętaków |
| Magnetyczna końcówka: | Nie |
| Grzechotka: | Tak |