- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (8)
Komputery i tablety (22)
Smartfony i zegarki (4)
Rowery i hulajnogi (10)
Fitness i sport (8)
Warsztat i ogród (2552)
Zabawki i LEGO (53)
Książki, muzyka, film (3)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Krzyżowy, Płaski |
|---|---|
| Materiał: | Stal S2 |
| Izolacja: | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Rodzaj: | Zestaw wkrętaków |
| Grzechotka: | Nie |
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
|---|---|
| Długość całkowita [mm]: | 81, 88, 95, 109, 121, 135, 145, 157, 174 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy imbusowych |
| Rozmiar klucza: | 10 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 7 mm, 8 mm |
| Grzechotka: | Nie |
| Materiał: | Stal węglowa |
|---|---|
| Długość całkowita [mm]: | 240 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 24 |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy nasadowych |
| Rozmiar klucza nasadowego [mm]: | 8 - 30 |
| Rozmiar klucza [cal]: | 1/2 |
| Grzechotka: | Tak |
| Przegub: | Nie |
| Wykonanie: | Stal węglowa |
|---|---|
| Długość całkowita [mm]: | 100 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Rodzaj: | Brzeszczot do wyrzynarki |
| Przeznaczenie: | Do drewna |
| Zastosowanie: | Do drewna |
| Typ: | Spiralne |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal |
| Długość całkowita [mm]: | 160 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
| Zastosowanie: | Do betonu |
| Zastosowanie: | Do betonu, Do cegły |
| Średnica [mm]: | 5, 6, 8, 10, 12 |
| SDS Plus | |
| Średnica robocza [mm]: | 5 - 12 |
| Zawartość zestawu: | Wiertła (5 szt.) |
| Opakowanie: | Pudełko |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Opakowanie: | Walizka |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do farb akrylowych, Do farb lateksowych, Do farb olejnych, Do prac remontowo-budowlanych |
| Kształt pędzla: | Płaski |
| Materiał włosia: | Naturalne, Włókno syntetyczne |
| Szerokość [mm]: | 36, 50, 63 |
| Typ: | Spiralne |
|---|---|
| Wykonanie: | Kobalt |
| Długość całkowita [mm]: | 34, 43, 49, 57, 61, 70, 75, 80, 86, 93, 101, 109, 117, 125, 133 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 19 |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
| Zastosowanie: | Do metalu |
| Zastosowanie: | Do metalu |
| Średnica [mm]: | 1, 1.5, 2, 2.5, 3, 3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10 |
| Walcowy | |
| Średnica robocza [mm]: | 1, 1.5, 2, 2.5, 3, 3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10 |
| Zawartość zestawu: | Wiertła (19 szt.) |
| Opakowanie: | Organizer |
| Typ: | Bi-metalowa |
|---|---|
| Materiał: | Stal |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
| Rodzaj: | Otwornica |
| Przeznaczenie: | Do drewna |
| Walcowy | |
| Średnica robocza [mm]: | 60 - 95 |
| Długość robocza [mm]: | 30 |
| Zawartość zestawu: | Klucz imbusowy, Otwornice, Płytka zabezpieczająca, Wiertło pilotujące |
| Opakowanie: | Blister |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Długość całkowita: | 300 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Rodzaj: | Dłuto |
| Długość robocza: | 280 |
| Szerokość: | 10, 12, 16, 20 |
| Materiał: | Guma, Stal S2, Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Długość całkowita [mm]: | 100, 150, 200 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy imbusowych |
| Rozmiar klucza: | 10 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm |
| Grzechotka: | Nie |
| Materiał: | Guma, Stal S2, Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Długość całkowita [mm]: | 100, 150, 200 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy Torx |
| Rozmiar klucza: | T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40, T45, T50 |
| Grzechotka: | Nie |
| Typ: | Klucze płasko-oczkowe |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal chromowo-wanadowa |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 17 |
| Grzechotka: | Nie |
| Zawartość zestawu: | Klucze płasko-oczkowe, Zwijane etui |
| Walizka: | Nie |
| Typ: | Wiertła |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal szybkotnąca |
| Długość całkowita [mm]: | 34.5, 39.6, 48.4, 56.4, 60.5, 69.7, 74.8, 78.9, 85.1, 91.5, 99.2, 107.6, 108, 115.2, 115.9, 123.2, 124.4, 132.3 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 19 |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
| Zastosowanie: | Do metalu, Do tworzyw sztucznych |
| Cylindryczny | |
| Średnica robocza [mm]: | 1 - 10 |
| Długość robocza [mm]: | 11.1, 18.1, 24.5, 32.5, 39.2, 42.4, 46.8, 48.6, 50.2, 56.7, 57.9, 62.5, 68.4, 69.8, 74, 74.8, 78.8, 80, 86.1 |
| Zawartość zestawu: | Wiertła (19 szt.) |
| Opakowanie: | Pudełko |
| Wykonanie: | Stal narzędziowa |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 32 |
| Rodzaj: | Zestaw bitów |
| Długość robocza [mm]: | 25 |
| Zawartość zestawu: | Bity torx |
| Opakowanie: | Pudełko |
| Typ: | Ślimakowe |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal węglowa |
| Długość całkowita [mm]: | 230 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
| Zastosowanie: | Do drewna |
| Zastosowanie: | Do drewna |
| Średnica [mm]: | 10, 12, 14, 16, 18, 20 |
| Sześciokątny | |
| Średnica robocza [mm]: | 10, 12, 14, 16, 18, 20 |
| Długość robocza [mm]: | 20 |
| Zawartość zestawu: | 6 świdrów |
| Opakowanie: | Pudełko |
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
|---|---|
| Długość całkowita [mm]: | 90, 96, 112, 125, 142, 157, 180, 201, 225 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
| Rodzaj: | Klucz imbusowy |
| Rozmiar klucza: | 1.5 mm, 10 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm |
| Grzechotka: | Nie |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 15 |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw uszczelek |
| Zastosowanie: | Do opryskiwacza |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Wykonanie: | Stal |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 173 |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy nasadowych |
| Rozmiar klucza nasadowego [mm]: | 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 30, 32 |
| Rozmiar klucza [cal]: | 1/2, 1/4, 3/8 |
| Grzechotka: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 2 x przedłużka 1/4 cala, Adapter do bitów 1/2 cala, Adapter do bitów 1/4 cala, Adapter do bitów 3/8 cala, Bity philips... |
| Walizka: | Tak |
| Rodzaj zestawu: | Zestaw do wiercenia i wkręcania |
|---|---|
| Rodzaj końcówek: | Wiertła i bity |
| Liczba elementów: | 11 |
| Opakowanie: | Organizer |
| Rodzaj zestawu: | Zestaw do wiercenia i wkręcania |
|---|---|
| Rodzaj końcówek: | Phillips, Pozidriv, Torx |
| Liczba elementów: | 13 |
| Opakowanie: | Organizer |
| Typ: | Spiralne |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal HSS-G |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
| Zastosowanie: | Do metalu |
| Zastosowanie: | Do metalu, Do stali nierdzewnej, Do żeliwa |
| Średnica [mm]: | 1, 2, 2.5, 3, 4, 5, 5.5, 6, 7, 8 |
| Sześciokątny | |
| Średnica robocza [mm]: | 6 |
| Zawartość zestawu: | Wiertła (10 szt.) |
| Opakowanie: | Etui |
| Rodzaj zestawu: | Zestaw do wiercenia i wkręcania |
|---|---|
| Rodzaj końcówek: | Phillips, Pozidriv, Torx |
| Liczba elementów: | 13 |
| Opakowanie: | Organizer |
| Typ: | Spiralne |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal HSS-G, TiN |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 13 |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
| Zastosowanie: | Do metalu |
| Zastosowanie: | Do drewna, Do metalu, Do tworzyw sztucznych |
| Średnica [mm]: | 1, 2, 2.5, 3, 4, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 8, 9, 10 |
| HEX | |
| Średnica robocza [mm]: | 1, 2, 2.5, 3, 4, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 8, 9, 10 |
| Zawartość zestawu: | 13 x wierteł do metalu |
| Opakowanie: | Etui |