- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (8)
Komputery i tablety (22)
Smartfony i zegarki (4)
Rowery i hulajnogi (10)
Fitness i sport (8)
Warsztat i ogród (2549)
Zabawki i LEGO (53)
Książki, muzyka, film (3)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ uchwytu: | Samozaciskowy |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 10.8 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Opakowanie: | Walizka |
| Kompatybilność seria: | MaxPower |
| Rodzaj: | Zestaw |
|---|---|
| Rodzaj strumienia: | Punktowy, Stożkowy, Zraszający |
| Regulacja strumienia wody: | Tak |
| Ochrona przed mrozem: | Tak |
| Zastosowanie: | Do podlewania |
| Rodzaj: | Zestaw |
|---|---|
| Rodzaj strumienia: | Punktowy, Stożkowy |
| Regulacja strumienia wody: | Tak |
| Ochrona przed mrozem: | Tak |
| Zastosowanie: | Do podlewania |
| Typ uchwytu: | Jednotulejowy |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Opakowanie: | Walizka |
| Kompatybilność seria: | 12V XR |
| Rodzaj zestawu: | Zestaw do wiercenia i wkręcania |
|---|---|
| Rodzaj końcówek: | Wiertła i bity |
| Liczba elementów: | 95 |
| Opakowanie: | Walizka |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw bitów |
| Opakowanie: | Pudełko |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
| Zawartość zestawu: | Bity, Uchwyt do bitów magnetyczny |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy nasadowych |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
| Rozmiar klucza nasadowego [mm]: | 10 - 19 |
| Grzechotka: | Tak |
| Przegub: | Tak |
| Długość całkowita [mm]: | 125 |
| Sześciokątny | |
| Zastosowanie: | Do drewna |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
| Opakowanie: | Pudełko |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Typ: | Spiralne |
| Zastosowanie: | Do drewna, Do tworzyw sztucznych |
| Materiał: | Stal |
| Zawartość zestawu: | Wiertła (5 szt.) |
| Rodzaj: | Zestaw przyłączeniowy |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Połączenie węża z kranem lub innym urządzeniem |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Typ podłączenia: | Szybkozłącze |
| SDS Plus | |
| Zastosowanie: | Do betonu |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
| Opakowanie: | Pudełko |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Typ: | Spiralne |
| Zastosowanie: | Do betonu |
| Długość całkowita [mm]: | 110, 160 |
| Materiał: | Stal |
| Zawartość zestawu: | Wiertła (5 szt.) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 23 |
|---|---|
| Rozmiar klucza nasadowego [mm]: | 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13 |
| Grzechotka: | Tak |
| Typ: | Klucze nasadowe |
| Zawartość zestawu: | 18 nasadek sześciokątnych, Grzechotka 1/4 cala, Pokrętło wkrętakowe, Przedłużki, Przegub 1/4, Walizka |
| Cylindryczny | |
| Zastosowanie: | Do metalu |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
| Opakowanie: | Pudełko |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 19 |
| Typ: | Spiralne |
| Zastosowanie: | Do metalu |
| Materiał: | Stal HSS, Stal kobaltowa |
| Zawartość zestawu: | Wiertła (19 szt.) |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Opakowanie: | Walizka |
| Kompatybilność seria: | 12V |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy płasko-oczkowych |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Grzechotka: | Nie |
| Przegub: | Nie |
| Rozmiar klucza płaskiego [mm]: | 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 22 |
| Rozmiar klucza oczkowego [mm]: | 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 22 |
| Walcowy | |
| Zastosowanie: | Do metalu |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
| Opakowanie: | Zawieszka |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Typ: | Spiralne |
| Długość całkowita [mm]: | 142 |
| Zawartość zestawu: | 5 wierteł |
| Rodzaj: | Wiertło |
|---|---|
| Typ: | Spiralne |
| Zastosowanie: | Do metalu |
| Długość całkowita [mm]: | 125 |
| Materiał: | Stal HSS |
| Rodzaj: | Zestaw bitów |
|---|---|
| Opakowanie: | Blister |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Zawartość zestawu: | 2 x Bit T40 |
| Rodzaj: | Brzeszczot do wyrzynarki |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
| Zastosowanie: | Do cementu włóknistego, Do płyty kartonowo-gipsowej, Tworzywa sztuczne wzmocnione włóknem szklanym |
| Długość całkowita [mm]: | 100 |
| Rodzaj: | Zestaw brzeszczotów |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Zastosowanie: | Do piły szablastej |
| Długość całkowita [mm]: | 150, 225 |
| Napięcie [V]: | 18 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Walcowy | |
| Zastosowanie: | Do drewna, Do płyty wiórowej, Do sklejki |
| Rodzaj: | Zestaw frezów do drewna |
| Opakowanie: | Walizka |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 15 |
| Typ: | Zestaw frezów |
| Długość całkowita [mm]: | 49 - 65 |
| Zawartość zestawu: | 15 frezów |
| 1.7 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Typ: | Li-Ion |
| Kompatybilność marka: | Dewalt |
| Kompatybilność seria: | PowerStack |
| Czas ładowania [min]: | 45 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 320 |
| Cylindryczny | |
| Zastosowanie: | Do stali |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
| Opakowanie: | Blister |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Typ: | Spiralne |
| Zastosowanie: | Do stali, Do stali nierdzewnej |
| Długość całkowita [mm]: | 151 |
| Materiał: | Stal HSS-Co |
| Zawartość zestawu: | 5 wierteł |
| Cylindryczny | |
| Zastosowanie: | Do stali, Do stali nierdzewnej |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
| Opakowanie: | Blister |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
| Typ: | Spiralne |
| Zastosowanie: | Do stali nierdzewnej |
| Długość całkowita [mm]: | 86 |
| Materiał: | Stal kobaltowa |
| Zawartość zestawu: | Wiertła (10 szt.) |
| Walcowy | |
| Zastosowanie: | Do metalu |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
| Opakowanie: | Blister |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Typ: | Spiralne |
| Zastosowanie: | Do stali, Do żeliwa |
| Długość całkowita [mm]: | 151 |
| Materiał: | Stal HSS |
| Zawartość zestawu: | 5 x wierteł do metalu |
| Cylindryczny | |
| Zastosowanie: | Do stali, Do stali nierdzewnej |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
| Opakowanie: | Blister |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Typ: | Spiralne |
| Zastosowanie: | Do stali nierdzewnej |
| Długość całkowita [mm]: | 133 |
| Materiał: | Stal kobaltowa |
| Zawartość zestawu: | Wiertła (5 szt.) |
| Walcowy | |
| Zastosowanie: | Do metalu |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
| Opakowanie: | Zawieszka |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Typ: | Spiralne |
| Zastosowanie: | Do metalu |
| Długość całkowita [mm]: | 133 |
| Materiał: | Stal HSS |
| Zawartość zestawu: | 5 wierteł |