- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (2)
Foto i kamery (1)
Warsztat i ogród (219)
Artykuły dla zwierząt (3)
Zabawki i LEGO (5)
Książki, muzyka, film (131)
Motoryzacja (4)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Szybkozłącze |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 3/4" |
| Zastosowanie: | Do podłączenia węża z urządzeniem |
| Autostop: | Tak |
| Rodzaj: | Złączka |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 3/4" |
| Zastosowanie: | Do podłączenia węża z urządzeniem |
| Autostop: | Tak |
| Rodzaj: | Rozdzielacz |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 1/2", 3/4" |
| Zastosowanie: | Do rozgałęziania węży |
| Autostop: | Nie |
| Rodzaj: | Rozdzielacz |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 1/2", 3/4" |
| Zastosowanie: | Do rozgałęziania węży |
| Autostop: | Nie |
| Rodzaj: | Nypel |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | Uniwersalny (w zależności od użytej złączki) |
| Zastosowanie: | Do przedłużania węży |
| Autostop: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
23 zł
| Rodzaj: | Szybkozłącze |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 1/2", 5/8" |
| Zastosowanie: | Do podłączenia węża z urządzeniem |
| Autostop: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
34 zł
| Rodzaj: | Szybkozłącze |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 3/4" |
| Zastosowanie: | Do podłączenia węża z urządzeniem |
| Autostop: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
41 zł
| Rodzaj: | Szybkozłącze |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 3/4" |
| Zastosowanie: | Do podłączenia węża z urządzeniem |
| Autostop: | Nie |
| Rodzaj: | Szybkozłącze |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 3/4" |
| Zastosowanie: | Do podłączenia węża z urządzeniem |
| Autostop: | Nie |
| Rodzaj: | Szybkozłącze |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 3/4" |
| Zastosowanie: | Do podłączenia węża z urządzeniem |
| Autostop: | Nie |
| Rodzaj: | Reparator |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 1/2", 3/4", 5/8" |
| Zastosowanie: | Szybka naprawa węża |
| Autostop: | Nie |
| Rodzaj: | Rozdzielacz |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 1/2", 3/4" |
| Zastosowanie: | Do rozgałęziania węży |
| Autostop: | Nie |
| Rodzaj: | Adapter |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | Uniwersalny (w zależności od użytej złączki) |
| Zastosowanie: | Do podłączenia węża z urządzeniem |
| Autostop: | Nie |
| Rodzaj: | Szybkozłącze |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 3/4" |
| Zastosowanie: | Do podłączenia węża z urządzeniem |
| Autostop: | Tak |
Sugerowana cena producenta:
64 zł
| Rodzaj: | Szybkozłącze |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 3/8" |
| Zastosowanie: | Do podłączenia węża z urządzeniem |
| Autostop: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
34 zł
| Rodzaj: | Szybkozłącze |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 1/2" |
| Zastosowanie: | Do podłączenia węża z urządzeniem |
| Autostop: | Nie |
| Rodzaj: | Szybkozłącze |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 3/4" |
| Zastosowanie: | Do podłączenia węża z urządzeniem |
| Autostop: | Nie |
| Rodzaj: | Złączka |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 3/4" |
| Zastosowanie: | Do podłączenia węża z urządzeniem |
| Autostop: | Tak |
| Rodzaj: | Szybkozłącze |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 1", 1/4" |
| Zastosowanie: | Do podłączenia węża z urządzeniem |
| Autostop: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
29 zł
| Rodzaj: | Rozdzielacz |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 3/4", 5/8" |
| Zastosowanie: | Do rozgałęziania węży |
| Autostop: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
35 zł
| Rodzaj: | Szybkozłącze |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 3/4" |
| Zastosowanie: | Do podłączenia węża z urządzeniem |
| Autostop: | Tak |
Sugerowana cena producenta:
49 zł
| Rodzaj: | Szybkozłącze |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 1/2", 5/8" |
| Zastosowanie: | Do podłączenia węża z urządzeniem |
| Autostop: | Tak |
| Przeznaczenie: | Łączenie węży ogrodowych |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
Sugerowana cena producenta:
59 zł
| Przeznaczenie: | Małe ptaki (papużki, nimfy, nierozłączki) |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo PP, metal |
| Wymiary [cm]: | 40 × 28 × 43 CM |
| Cechy: | Wysuwana tacka, transparentne panele, zewnętrzne podajniki, łatwe czyszczenie |
| Wyposażenie: | Klatka NUXIE RX17, Budka, Żerdzie, Drabinka wspinaczkowa, Karmniki, Instrukcja obsługi, Opakowanie producenta |
| Rodzaj: | Reparator do węża ogrodowego |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 3/4" |
| Zastosowanie: | Systemy nawadniające |
| Autostop: | Nie |