- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (2)
Foto i kamery (1)
Warsztat i ogród (220)
Artykuły dla zwierząt (3)
Zabawki i LEGO (5)
Książki, muzyka, film (125)
Motoryzacja (4)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Szybkozłącze |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 3/8" |
| Zastosowanie: | Do podłączenia węża z urządzeniem |
| Autostop: | Tak |
Sugerowana cena producenta:
69 zł
Sugerowana cena producenta:
54 zł
| Rodzaj: | Reparator |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 1/2", 5/8" |
| Zastosowanie: | Szybka naprawa węża |
| Autostop: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
48 zł
| Rodzaj: | Szybkozłącze |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 1/2", 5/8" |
| Zastosowanie: | Do podłączenia węża z urządzeniem |
| Autostop: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
48 zł
| Rodzaj: | Szybkozłącze |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 3/8" |
| Zastosowanie: | Do podłączenia węża z urządzeniem |
| Autostop: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
34 zł
| Rodzaj: | Szybkozłącze |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 1/2", 5/8" |
| Zastosowanie: | Do podłączenia węża z urządzeniem |
| Autostop: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
75 zł
| Rodzaj: | Szybkozłącze |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 3/4" |
| Zastosowanie: | Do podłączenia węża z urządzeniem |
| Autostop: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
75 zł
| Rodzaj: | Adapter |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 1", 3/4" |
| Zastosowanie: | Do strumienia perlistego |
| Autostop: | Nie |
| Rodzaj: | Szybkozłącze |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 1/2" |
| Zastosowanie: | Do podłączenia węża z urządzeniem |
| Autostop: | Nie |
| Rodzaj: | Szybkozłącze |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 1/2" |
| Zastosowanie: | Do podłączenia węża z urządzeniem |
| Autostop: | Nie |
| Rodzaj: | Szybkozłącze |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 3/4" |
| Zastosowanie: | Do podłączenia węża z urządzeniem |
| Autostop: | Tak |
| Rodzaj: | Szybkozłącze |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 1/2", 5/8" |
| Zastosowanie: | Do podłączenia węża z urządzeniem |
| Autostop: | Tak |
| Rodzaj: | Złączka |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | Uniwersalny (w zależności od użytej złączki) |
| Zastosowanie: | Do łączenia węży |
| Autostop: | Nie |
| Rodzaj: | Szybkozłącze |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 3/4" |
| Zastosowanie: | Do podłączenia węża z urządzeniem |
| Autostop: | Nie |
| Rodzaj: | Szybkozłącze |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 1/2" |
| Zastosowanie: | Do podłączenia węża z urządzeniem |
| Autostop: | Nie |
| Rodzaj: | Szybkozłącze |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 3/4" |
| Zastosowanie: | Do podłączenia węża z urządzeniem |
| Autostop: | Nie |
| Rodzaj: | Szybkozłącze |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 1/2" |
| Zastosowanie: | Do podłączenia węża z urządzeniem |
| Autostop: | Nie |
| Autor: | Katarzyna Kozłowska |
|---|---|
| Seria: | brak |
| Tematyka: | Bajka |
| Liczba stron: | 24 |
| Przedział wiekowy: | 3+ |
| Okładka: | Miękka |