- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD do zabudowy (189)
Dom (2)
Supermarket (1)
Outlet (2)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Pojemność zbiornika [ml]: | 250 |
|---|---|
| Miejsce montażu: | Stojące |
| Szerokość [cm]: | 13.4 |
| Wysokość [cm]: | 32.4 |
| Automatyczny: | Nie |
| Kolor: | Stal nierdzewna |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Kolor: | Szczotkowane srebro |
|---|---|
| Rodzaj baterii: | Dwudźwigniowa |
| Typ: | Stojąca |
| Wykonanie korpusu: | Stal nierdzewna |
| Elastyczna wylewka: | Nie |
| Kolor: | Inox |
|---|---|
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
| Typ: | Stojąca |
| Wykonanie korpusu: | Mosiądz |
| Elastyczna wylewka: | Nie |
| Kolor: | Inox |
|---|---|
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
| Typ: | Stojąca |
| Wykonanie korpusu: | Stal |
| Elastyczna wylewka: | Nie |
| Kolor: | Czarny-inox |
|---|---|
| Rodzaj baterii: | Dwudźwigniowa |
| Typ: | Stojąca |
| Wykonanie korpusu: | Stal nierdzewna |
| Elastyczna wylewka: | Tak |
| Szerokość [cm]: | 61.5 |
|---|---|
| Kolor: | Inox |
| Typ: | Wpuszczany |
| Wymiary (głęb. x szer. ) [cm]: | 50 x 61.5 |
| Wykonanie: | Stal nierdzewna |
| Kształt: | Prostokątny |
| Szerokość [cm]: | 54 |
|---|---|
| Kolor: | Miedziany |
| Typ: | Montowany na równi z blatem, Podwieszany, Wpuszczany |
| Wymiary (głęb. x szer. ) [cm]: | 44 x 54 |
| Wykonanie: | Stal szlachetna |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 60 cm |
| Kształt: | Prostokątny |
| Szerokość [cm]: | 54 |
|---|---|
| Kolor: | Grafitowy metalik |
| Typ: | Montowany na równi z blatem, Podwieszany, Wpuszczany |
| Wymiary (głęb. x szer. ) [cm]: | 44 x 54 |
| Wykonanie: | Stal szlachetna |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 60 cm |
| Kształt: | Prostokątny |
| Szerokość [cm]: | 10.8 |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 23.4 |
| Kolor: | Biało-srebrny |
| Pojemność [ml]: | 300 |
| Materiał: | Mosiądz, Tworzywo sztuczne |
Sugerowana cena producenta:
129 zł
| Szerokość [cm]: | 5.4 |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 32.2 |
| Kolor: | Gun metal |
| Pojemność [ml]: | 300 |
| Materiał: | Polipropylen, Stal nierdzewna |
| Kolor: | Inox |
|---|---|
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
| Typ: | Stojąca |
| Wykonanie korpusu: | Stal nierdzewna |
| Elastyczna wylewka: | Nie |
| Kolor: | Inox |
|---|---|
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
| Typ: | Stojąca |
| Wykonanie korpusu: | Mosiądz |
| Elastyczna wylewka: | Nie |
| Kolor: | Inox |
|---|---|
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
| Typ: | Stojąca |
| Wykonanie korpusu: | Stal nierdzewna |
| Elastyczna wylewka: | Tak |
| Kolor: | Inox |
|---|---|
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
| Typ: | Stojąca |
| Wykonanie korpusu: | Stal szlachetna |
| Elastyczna wylewka: | Nie |
| Kolor: | Inox |
|---|---|
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
| Typ: | Stojąca |
| Wykonanie korpusu: | Stal nierdzewna |
| Elastyczna wylewka: | Nie |
| Kolor: | Inox |
|---|---|
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
| Typ: | Stojąca |
| Wykonanie korpusu: | Stal nierdzewna |
| Elastyczna wylewka: | Nie |
| Kolor: | Inox |
|---|---|
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
| Typ: | Stojąca |
| Wykonanie korpusu: | Stal nierdzewna |
| Elastyczna wylewka: | Nie |
| Kolor: | Inox |
|---|---|
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
| Typ: | Stojąca |
| Wykonanie korpusu: | Stal nierdzewna |
| Elastyczna wylewka: | Nie |
| Kolor: | Inox |
|---|---|
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
| Typ: | Stojąca |
| Wykonanie korpusu: | Stal nierdzewna |
| Elastyczna wylewka: | Nie |
| Kolor: | Inox |
|---|---|
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
| Typ: | Stojąca |
| Wykonanie korpusu: | Stal nierdzewna |
| Elastyczna wylewka: | Nie |
| Kolor: | Inox |
|---|---|
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
| Typ: | Stojąca |
| Wykonanie korpusu: | Stal nierdzewna |
| Elastyczna wylewka: | Nie |
| Kolor: | Inox |
|---|---|
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
| Typ: | Stojąca |
| Wykonanie korpusu: | Stal nierdzewna |
| Elastyczna wylewka: | Nie |
| Kolor: | Grafitowy metalik |
|---|---|
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
| Typ: | Stojąca |
| Wykonanie korpusu: | Stal szlachetna |
| Elastyczna wylewka: | Nie |
| Kolor: | Stalowy |
|---|---|
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
| Typ: | Stojąca |
| Wykonanie korpusu: | Stal szlachetna |
| Elastyczna wylewka: | Nie |
| Kolor: | Inox |
|---|---|
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
| Typ: | Stojąca |
| Wykonanie korpusu: | Stal szlachetna |
| Elastyczna wylewka: | Nie |
| Szerokość [cm]: | 54 |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny |
| Typ: | Podwieszany |
| Wymiary (szer. x głęb.) [cm]: | 44 x 54 |
| Wykonanie: | Stal szlachetna (polerowana) |
| Kształt: | Prostokątny |
| Szerokość [cm]: | 44 |
|---|---|
| Kolor: | Beżowy |
| Typ: | Wpuszczany |
| Wymiary (głęb. x szer. ) [cm]: | 56 x 44 |
| Wykonanie: | Granit |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 50 cm |
| Kształt: | Prostokątny |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
| Typ: | Ścienna |
| Wykonanie korpusu: | Mosiądz |
| Elastyczna wylewka: | Nie |
| Szerokość [cm]: | 58 |
|---|---|
| Kolor: | Inox |
| Typ: | Montowany na równi z blatem |
| Wymiary (głęb. x szer. ) [cm]: | 50 x 58 |
| Wykonanie: | Stal nierdzewna |
| Kształt: | Prostokątny |