- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD do zabudowy (8008)
AGD małe (8)
Dom (241)
Zabawki i LEGO (7)
Supermarket (18)
Outlet (67)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj produktu: | Włącznik pneumatyczny |
|---|---|
| Przeznaczony do: | Do młynka do odpadów |
Sugerowana cena producenta:
149 zł
Sugerowana cena producenta:
59 zł
| Pojemność [ml]: | 500 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 26 mm |
| Kolor: | Czarno-biały |
| Szerokość [cm]: | 10.4 |
| Wysokość [cm]: | 33 |
Sugerowana cena producenta:
169 zł
| Pojemność [ml]: | 300 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Kolor: | Satynowa ciemna stal |
| Szerokość [cm]: | 15.3 |
| Wysokość [cm]: | 31.4 |
Sugerowana cena producenta:
420 zł
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Pojemność zbiornika [ml]: | 350 |
| Miejsce montażu: | Stojące |
| Szerokość [cm]: | 8.9 |
| Wysokość [cm]: | 31.5 |
| Automatyczny: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
219 zł
| Kolor: | Czarny mat |
|---|---|
| Pojemność zbiornika [ml]: | 300 |
| Miejsce montażu: | Stojące |
| Szerokość [cm]: | 10.5 |
| Wysokość [cm]: | 32.2 |
| Automatyczny: | Nie |
| Pojemność [ml]: | 320 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 25 mm |
| Kolor: | Inox |
| Szerokość [cm]: | 9.6 |
| Wysokość [cm]: | 33.6 |
Sugerowana cena producenta:
49 zł
Sugerowana cena producenta:
9 zł
| Pojemność [ml]: | 300 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Kolor: | Chrom |
| Szerokość [cm]: | 5.9 |
| Wysokość [cm]: | 29 |
Sugerowana cena producenta:
210 zł
| Kolor: | Złoty |
|---|---|
| Pojemność zbiornika [ml]: | 350 |
| Miejsce montażu: | Stojące |
| Szerokość [cm]: | 8.6 |
| Wysokość [cm]: | 8 |
| Automatyczny: | Nie |
| Pojemność [ml]: | 300 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Kolor: | Satynowa platyna |
| Szerokość [cm]: | 15.3 |
| Wysokość [cm]: | 31.4 |
Sugerowana cena producenta:
420 zł
| Pojemność [ml]: | 500 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 64 mm |
| Kolor: | Stal szczotkowana |
| Szerokość [cm]: | 10.4 |
| Wysokość [cm]: | 33 |
Sugerowana cena producenta:
169 zł
| Pojemność [ml]: | 300 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Kolor: | Złoty |
| Szerokość [cm]: | 5.9 |
| Wysokość [cm]: | 28 |
Sugerowana cena producenta:
280 zł
Sugerowana cena producenta:
289 zł
| Pojemność [ml]: | 300 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Kolor: | Tartufo-chrom |
| Szerokość [cm]: | 15.3 |
| Wysokość [cm]: | 31.4 |
Sugerowana cena producenta:
299 zł
| Pojemność [ml]: | 300 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Kolor: | Czarny-Chrom |
| Szerokość [cm]: | 15.3 |
| Wysokość [cm]: | 31.4 |
Sugerowana cena producenta:
299 zł
| Pojemność [ml]: | 300 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Kolor: | Biały-Chrom |
| Szerokość [cm]: | 15.3 |
| Wysokość [cm]: | 31.4 |
Sugerowana cena producenta:
299 zł
| Pojemność [ml]: | 300 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 30 mm |
| Kolor: | Chrom |
| Szerokość [cm]: | 5.3 |
| Wysokość [cm]: | 23.4 |
Sugerowana cena producenta:
99,90 zł
| Kolor: | Złoto szczotkowane |
|---|---|
| Szerokość [cm]: | 23 |
| Wysokość [cm]: | 10.2 |
| Automatyczny: | Nie |
| Typ: | Wannowy |
| Średnica odpływu [mm]: | 50 |
| Długość [cm]: | 64 |
Sugerowana cena producenta:
279 zł
| Rodzaj produktu: | Płyn |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do zlewozmywaków wykonanych z Silgranitu |
| Pojemność [ml]: | 150, 250 |
| Informacje: |
Sugerowana cena producenta:
180 zł
| Pojemność [ml]: | 500 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 64 mm |
| Kolor: | Złoto szczotkowane |
| Szerokość [cm]: | 10.4 |
| Wysokość [cm]: | 33 |
| Pojemność [ml]: | 320 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Kolor: | Chrom |
| Szerokość [cm]: | 4 |
| Wysokość [cm]: | 25.4 |
Sugerowana cena producenta:
269 zł
Sugerowana cena producenta:
59 zł
| Kolor: | Orzechowy |
|---|---|
| Pojemność zbiornika [ml]: | 350 |
| Miejsce montażu: | Stojące |
| Szerokość [cm]: | 8.9 |
| Wysokość [cm]: | 31.5 |
| Automatyczny: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
219 zł