- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD do zabudowy (8008)
AGD małe (8)
Dom (241)
Zabawki i LEGO (7)
Supermarket (18)
Outlet (67)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Pojemność zbiornika [ml]: | 350 |
|---|---|
| Miejsce montażu: | Stojące |
| Szerokość [cm]: | 8.9 |
| Wysokość [cm]: | 31.5 |
| Automatyczny: | Nie |
| Kolor: | Orzechowy |
| Materiał: | Mosiądz, Plastik |
Sugerowana cena producenta:
219 zł
| Szerokość [cm]: | 5.7 |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 31.5 |
| Kolor: | Szary |
| Pojemność [ml]: | 350 |
| Średnica otworu do montażu: | 25-35 mm |
| Materiał: | Metal |
| Głębokość [cm]: | 5.7 |
Sugerowana cena producenta:
219 zł
| Szerokość [cm]: | 5.9 |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 29 |
| Kolor: | Srebrny |
| Pojemność [ml]: | 300 |
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Głębokość [cm]: | 5.9 |
Sugerowana cena producenta:
320 zł
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Przeznaczony do: | Do baterii kuchennych |
| Właściwości: | Redukcja chloru, Usuwa zanieczyszczenia organiczne |
| Rodzaj produktu: | Wkład filtrujący |
| Typ: | Przepływowy |
Sugerowana cena producenta:
749 zł
| Pojemność zbiornika [ml]: | 350 |
|---|---|
| Miejsce montażu: | Stojące |
| Szerokość [cm]: | 8.6 |
| Wysokość [cm]: | 8 |
| Automatyczny: | Nie |
| Kolor: | Stal nierdzewna |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Sugerowana cena producenta:
409 zł
Sugerowana cena producenta:
79 zł
Sugerowana cena producenta:
69 zł
| Kolor: | Stalowy |
|---|---|
| Materiał: | Stal szlachetna |
| Rodzaj produktu: | Wkładka ociekowa |
| Kompatybilność: | Franke seria Kanon, Franke seria Maris |
| Szerokość całkowita [mm]: | 417 |
Sugerowana cena producenta:
439 zł
Sugerowana cena producenta:
129 zł
| Pojemność [ml]: | 500 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do baterii i zlewozmywaków |
| Rodzaj produktu: | Preparat |
| Seria producenta: | Do armatury |
| Szerokość [cm]: | 15.3 |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 31.4 |
| Kolor: | Antracyt-chrom |
| Pojemność [ml]: | 300 |
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Materiał: | Mosiądz, Silgranit |
| Głębokość [cm]: | 4.5 |
Sugerowana cena producenta:
299 zł
Sugerowana cena producenta:
240 zł
| Pojemność [ml]: | 500 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do powierzchni chromowanych, Do powierzchni stalowych, Do zlewozmywaków stalowych |
| Rodzaj produktu: | Płyn |
| Informacje: |
| Szerokość [cm]: | 23 |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 10.2 |
| Automatyczny: | Nie |
| Kolor: | Titanium |
| Typ: | Wannowy |
| Średnica odpływu [mm]: | 50 |
Sugerowana cena producenta:
279 zł
| Szerokość [cm]: | 4 |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 25.4 |
| Kolor: | Czarny mat |
| Pojemność [ml]: | 320 |
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Głębokość [cm]: | 10.4 |
Sugerowana cena producenta:
69 zł
Sugerowana cena producenta:
79 zł
Sugerowana cena producenta:
249 zł
Sugerowana cena producenta:
49 zł
Sugerowana cena producenta:
49 zł
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj produktu: | Wkładka ociekowa |
| Kompatybilność: | Franke seria Basis BFG, Franke seria Maris MRG, Franke seria Urban |
| Szerokość całkowita [mm]: | 181 |
Sugerowana cena producenta:
149 zł
| Pojemność zbiornika [ml]: | 350 |
|---|---|
| Miejsce montażu: | Stojące |
| Szerokość [cm]: | 8.9 |
| Wysokość [cm]: | 31.5 |
| Automatyczny: | Nie |
| Kolor: | Beżowy |
| Materiał: | Mosiądz, Plastik |
Sugerowana cena producenta:
219 zł
Sugerowana cena producenta:
629 zł
| Pojemność [ml]: | 500 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do baterii i zlewozmywaków |
| Rodzaj produktu: | Preparat |
| Seria producenta: | Do armatury |
| Szerokość [cm]: | 54 |
|---|---|
| Kolor: | Stalowy |
| Typ: | Komora gospodarcza |
| Głębokość [cm]: | 44 |
| Wykonanie: | Stal szlachetna szczotkowana |
| Odpływ / zawór: | 3.5 cala |
Sugerowana cena producenta:
1 819 zł
| Szerokość [cm]: | 15.3 |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 31.4 |
| Kolor: | Delikatny biały-Chrom |
| Pojemność [ml]: | 300 |
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Materiał: | Mosiądz |
| Głębokość [cm]: | 4.5 |
Sugerowana cena producenta:
299 zł