- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD do zabudowy (8008)
AGD małe (8)
Dom (241)
Zabawki i LEGO (7)
Supermarket (18)
Outlet (67)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Pojemność zbiornika [ml]: | 300 |
|---|---|
| Miejsce montażu: | Stojące |
| Szerokość [cm]: | 10.5 |
| Wysokość [cm]: | 32.2 |
| Automatyczny: | Nie |
| Kolor: | Chrom |
| Materiał: | Mosiądz |
| Kolor: | Czarno-srebrny |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Wkładka ociekowa |
| Kompatybilność: | Brak |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Szerokość całkowita [mm]: | 325 |
| Długość [cm]: | 45 |
| Szerokość [cm]: | 10.4 |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 33 |
| Kolor: | Jasny złoty |
| Materiał: | Mosiądz |
| Średnica otworu do montażu: | 26 mm |
| Głębokość [cm]: | 4 |
Sugerowana cena producenta:
25,90 zł
| Szerokość [cm]: | 10.4 |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 33 |
| Kolor: | Tytanowy |
| Materiał: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Średnica otworu do montażu: | 64 mm |
| Głębokość [cm]: | 6.4 |
Sugerowana cena producenta:
169 zł
| Pojemność zbiornika [ml]: | 500 |
|---|---|
| Miejsce montażu: | Stojące |
| Szerokość [cm]: | 7.6 |
| Wysokość [cm]: | 32.7 |
| Automatyczny: | Nie |
| Kolor: | Miedziane złoto |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Szerokość [cm]: | 10.4 |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 33 |
| Kolor: | Złoty |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Średnica otworu do montażu: | 64 mm |
| Głębokość [cm]: | 6.4 |
Sugerowana cena producenta:
169 zł
| Pojemność zbiornika [ml]: | 350 |
|---|---|
| Miejsce montażu: | Stojące |
| Szerokość [cm]: | 8.9 |
| Wysokość [cm]: | 31.5 |
| Automatyczny: | Nie |
| Kolor: | Biały polarny |
| Materiał: | Mosiądz, Plastik |
Sugerowana cena producenta:
219 zł
| Kolor: | Stalowy |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Wkładka ociekowa |
| Kompatybilność: | Franke BFG 651, Franke BFG 651-78 |
| Materiał: | Stal szlachetna |
| Szerokość całkowita [mm]: | 300 |
| Długość [cm]: | 16 |
Sugerowana cena producenta:
289 zł
| Rodzaj produktu: | Odkamieniacz |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do baterii i zlewozmywaków |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Informacje: | |
| Seria producenta: | DailyClean+ |
| Szerokość [cm]: | 5.9 |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 29 |
| Kolor: | Srebrny |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Głębokość [cm]: | 5.9 |
Sugerowana cena producenta:
460 zł
Sugerowana cena producenta:
407 zł
| Szerokość [cm]: | 66 |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny |
| Typ: | Komora gospodarcza |
| Głębokość [cm]: | 51 |
| Odpływ / zawór: | Centralny |
| Szerokość [cm]: | 48.5 |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny |
| Typ: | Komora gospodarcza |
| Głębokość [cm]: | 38.5 |
| Odpływ / zawór: | Centralny |
| Szerokość [cm]: | 5.9 |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 25.6 |
| Kolor: | Chrom |
| Materiał: | Metal |
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Głębokość [cm]: | 5.9 |
Sugerowana cena producenta:
140 zł
| Szerokość [cm]: | 7.2 |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 32 |
| Kolor: | Chrom |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Głębokość [cm]: | 7.2 |
Sugerowana cena producenta:
520 zł
| Szerokość [cm]: | 9 |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 27.3 |
| Kolor: | Chrom |
| Materiał: | Mosiądz, Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Średnica otworu do montażu: | 28 mm |
| Głębokość [cm]: | 9 |
| Szerokość [cm]: | 6.4 |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 33.6 |
| Kolor: | Szary metaliczny |
| Materiał: | ABS, Stal nierdzewna |
| Średnica otworu do montażu: | 25 mm |
| Głębokość [cm]: | 19.4 |
| Szerokość [cm]: | 6 |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 28.1 |
| Kolor: | Złoty |
| Materiał: | Stal szczotkowana |
| Średnica otworu do montażu: | 25 mm |
| Głębokość [cm]: | 28.7 |
| Szerokość [cm]: | 15.3 |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 31.4 |
| Kolor: | Wulkaniczny szary |
| Materiał: | Mosiądz, Silgranit |
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Głębokość [cm]: | 4.5 |
Sugerowana cena producenta:
299 zł
| Kolor: | Złoto szczotkowane |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Wkładka ociekowa |
| Kompatybilność: | Zlewozmywaki o długości komór 49 cm |
| Materiał: | Stal szlachetna |
| Szerokość całkowita [mm]: | 150 |
| Długość [cm]: | 49 |
| Kolor: | Czarny mat |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Wkładka ociekowa |
| Kompatybilność: | Brak |
| Materiał: | Silikon, Stal nierdzewna |
| Szerokość całkowita [mm]: | 310 |
| Długość [cm]: | 44 |
| Szerokość [cm]: | 9 |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 27.3 |
| Kolor: | Złoty mat |
| Materiał: | Mosiądz, Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Średnica otworu do montażu: | 28 mm |
| Głębokość [cm]: | 9 |
| Pojemność zbiornika [ml]: | 350 |
|---|---|
| Miejsce montażu: | Stojące |
| Szerokość [cm]: | 8.6 |
| Wysokość [cm]: | 8 |
| Automatyczny: | Nie |
| Kolor: | Miedziany |
| Materiał: | Stal szlachetna |
| Szerokość [cm]: | 10.4 |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 33 |
| Kolor: | Bianco |
| Materiał: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Średnica otworu do montażu: | 26 mm |
| Głębokość [cm]: | 6.4 |
Sugerowana cena producenta:
169 zł